Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 827sam View Post
    De suparare baga acum o lipie d-aia groasa :-))))

    ...a cui?

    Comment


    • Originally posted by vitriol View Post
      http://www.loganclub.ro/forum/seat_t...t54357p21.html

      Ai sau n-ai folie pe fata? Esti ipocrit sau nu?
      Am spus clar ca nu este legal si nici normala sa ai pe masina pe GEAMUL FATA folie LA FEL DE INCHISA CA PE SPATE...

      Da am folie si pe fata, dar doar de protectie, nu cu tenta, este INCOLORA. Pe corsa si pe megan aveam folia aia cu inchidere MINIMA, cu ACTE.
      LA Seat initial am cerut sa am folie si pe fata cu tenta, cu tenta aia de x la suta (inchidere minima) legala, tipul mi-a montat folie, mi-a masurat cu aparatul, si eram in limita legala si pe fata, peste cateva ziLe am observat ca de fapt pe fata a montat doar folie incolora, deoarece geamul avea deja tenta, care sa evidentiat odata cu punerea foliei pe spate si luneta...

      Vitriol, ori nu ai prins ideea ori pur si simplu nu vrei sa intelegi ce am afirmat... Adica nu este legal cu folie colorata pe geamurile fata. Ma refer strict la 'modelul' colegului, sau a colegei mele, din pagina copiata mai sus de tine.



      Kojak, te rog ptr ultima oara, fii decent.
      Daca nu iti raspund cu aceiasi moneda, nu insemna ca imi face placere sa ma jignesti...ci doar ca am putin mai mult bun simt si respect fata de tine...


      iata si pozele cu toate masinile mele cu folie...

      Loganul are doar pe spate, restu aveau si pe fata, dar se vede cat... exact cat ma lasat legea.
      Attached Files
      Last edited by mumus; 18 March 2015, 20:07.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by mumus View Post
        am putin mai mult bun simt si respect fata de tine...
        dai p-afara bah de cat bun simt si respect ai ...io ma modelez dupa om, la tine m-am lamurit.
        si-asa am vb. prea frumos cu tine si te-am bagat prea mult in zeama, ai devenit poular pe carca mea bah!

        haidi pa!

        Comment


        • Da.. prea frumos... ok Kojak, daca tu consideri ca ai fost prea decent si prea elegant in exprimare pana acum, nu te mai forta, nu mai are rost...

          ps: si pe megane si pe corsa aveam folie verde pe spate, care prin natura ei este mai deschisa decat altele...
          Last edited by mumus; 18 March 2015, 20:11. Reason: Automerged Doublepost
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Originally posted by mumus View Post
            nu te mai forta
            bah, cu scremeri de-astea vidanjoase esti tu.

            tre' sa ai tu mereu ultimu' cuvant...te las, ca deja candeste rau de la tine pe topicu asta.

            Comment


            • Constat ca v-ati balacarit destul, asa ca puteti continua in privat, unde ca doi oameni maturi si responsabili, puteti ajunge la un consens. Astept sa aud ca v-ati dat mana.
              ...
              Insist sa incheiati aici polemica asta absurda.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • nea iancule ia sa te balacaresc si pe matale .

                cine imi tot sterge posturi ? si de ce ?
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Trebuie sa ne spui exact ce posturi ti s-au sters, ca sa-ti spunem cine a facut-o.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Si de crezi ca ar trebui sa ma...balacaresti ? (BĂLĂCĂRÍ, bălăcăresc, vb. IV. 1. Refl. și intranz. (Rar) A (se) bălăci. 2. Refl. recipr. și tranz. Fig. (Fam.) A (se) certa, a (se) batjocori, spunând (sau spunându-și) cuvinte injurioase. – Cf. sb. balakati. )
                    Nu ti se pare cumva ca intreci masura?; ai motive sa crezi ca te-am jignit sau injurat vreodata?.Ai o problema, folosesti mijloacele forumului, in speta functia REPORT si-ti vom raspunde punctual.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • ce tafnoasa e lumea p'aci

                      "Constat ca v-ati balacarit destul" de aici a plecat exprimarea mea ...

                      ce le trece la "lume" prin cap ...
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Stimabile, eu am avut toate motivele sa spun celor doi (mumus si kojak), ca s-au balacarit; posturile in care s-au jignit si injurat au fost sterse. Rezultatele "luptei" se pot vedea.
                        Tu ce motiv ai sa spui ce ai spus? Puteai sa folosesti ghilimele sau un emoticon, sa'nteleg ca glumesti.
                        ...
                        Asteptam sa spui ce posturi ti-au fost sterse; in cazul in care nu duci actiunea la bun sfarsit ma vad nevoit sa constat ca declansezi scandal; flame i se mai spune.
                        Astept.
                        Last edited by IancuMIC; 18 March 2015, 21:42.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Off topic - avand in vedere "disputa" colegilor anterior mentionati (si sanctionati), cred ca este veridica formularea utilizata prin Republica Populara Americana, adica:"Tot ceea ce spui poate si va fi folosit impotriva ta...".

                          Comment


                          • S-a facut din thread-ul asta, chat de mahala, de mai multa vreme. Probabil ca se va inchide, daca nu se mentine, macar, o delimitare de bun simt.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Kojak a fost bannat forever ?
                              Last edited by prometheus; 18 March 2015, 21:51.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Originally posted by Costi-bc View Post
                                cine imi tot sterge posturi ? si de ce ?
                                ultimul post sters este din data de 15th March 2015, 18:53.
                                penultimul post sters este din data de 6th February 2015, 21:00.
                                antepenultimul post a fost stres in data 7th January 2015, 23:38.
                                toate au fost sterse pe motiv intemeiat. vrei sa-mi spui ca ai simtit lipsa celor 3 postari in decursul a 3 luni, timp in care ai pus aproximativ 100 de postari?


                                Originally posted by prometheus View Post
                                Kojak a fost bannat forever ?
                                iti raspund eu, cat mai precis posibil. avand in vedere ultimele postari de pe acest thread, chiar si cele sterse care voi nu le vedeti, nici nu se putea astepta la altceva
                                Kojak
                                18th March 2015 Permanent Niciodata Forever
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google