Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shaworma+csiki e nebunie curata!

    Unban Kojak!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Keep walking...

    Comment


    • كوجاك مجانا

      Comment


      • 無料のコジャック
        cica n-am zece cacaractere

        ozenele, de ce dai bai, nu stii sa scuipi ?
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • كوجاك مجانا = free kojak
          nu dau in nimeni, de scuipat nici atat.

          Comment


          • To be, or not to be.
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              s-a tot vorbit si nu se poate face. legea ue spune clar ca in ue mergi cu ce numere vrei daca sunt dintr-o tara ue.
              de ceva vreme merg si iatalienii cu numere de romania.
              In Germania poti sa circuli cu o masina inmatriculata in alta tara maxim 6 luni.

              http://caplimpede.ro/adio-numere-de-...de-90-de-zile/

              Comment


              • si daca ii dau in judecata la cedo o sa castige pe banda rulanta, si statul va trebui iar sa plateasca despagubiri. atat timp cat legea ue nu restrictioneaza perioada de sedere in alta tara, nu ma poate obliga nimeni s-o inmatriculez unde vor ei.
                arata-mi si mie legea care zice ca n-au voie mai mult de 6 luni in germania.

                Originally posted by Cromatic View Post
                In Germania poti sa circuli cu o masina inmatriculata in alta tara maxim 6 luni.

                http://caplimpede.ro/adio-numere-de-...de-90-de-zile/
                uite, citeste aici ca legal nu prea au ce face, decat sa gaseasca vreo chichita.
                elimina pauzele dintre 4 si tuning (in doua locuri)
                http://www.4 tuning.ro/legislatie-auto/5-metode-legale-prin-care-masinile-inscrise-in-bulgaria-ar-putea-fi-interzise-25592.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_215526
                Last edited by B997NDL; 19 March 2015, 20:41. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Unban Kojak!!!


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Keep walking...

                  Comment


                  • În cazul colegului Kojak, sancţiunea aplicată (suspendarea definitivă) este mult prea aspră şi în opinia mea. Să nu uităm totuşi de contribuţia şi răspunsurile pe care le-a oferit de-a lungul vremii în paginile acestui forum.

                    Pentru faptul că a greşit sunt de acord că trebuie să fie sancţionat cumva, dar de aici şi până a-l bana definitiv este totuşi cale lungă. Şi să recunoaştem că membri activi nu sunt chiar atât de mulţi...
                    Aşadar pledez pentru o sancţiune pe un termen limitat, chiar dacă o lună este atât de lungă...

                    Comment


                    • Si eu banuiesc ca nu va fi forever.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Fac apel catre distinsii moderatori ai acestui forum...sa-l "debaneze" pe Kojak!


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Originally posted by Ampt View Post
                          În cazul colegului Kojak, sancţiunea aplicată (suspendarea definitivă) este mult prea aspră şi în opinia mea. Să nu uităm totuşi de contribuţia şi răspunsurile pe care le-a oferit de-a lungul vremii în paginile acestui forum.

                          Pentru faptul că a greşit sunt de acord că trebuie să fie sancţionat cumva, dar de aici şi până a-l bana definitiv este totuşi cale lungă. Şi să recunoaştem că membri activi nu sunt chiar atât de mulţi...
                          Aşadar pledez pentru o sancţiune pe un termen limitat, chiar dacă o lună este atât de lungă...
                          Sunt de acord , user-ul Kojak a oferit multe raspunsuri bune/folositoare pe acest forum ,eu cel putin am avut de invatat cate ceva de la acest distins coleg.

                          Free Kojak !
                          Last edited by prometheus; 19 March 2015, 23:46.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • La brutarie!
                            Kojak la brutarie!
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Niki...vezi ca esti in offside




                              Unban Cojac!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Fiecare este responsabil pentru ceea ce face, nu sunt in masura sa judec pe nimeni, dar trebuie sa-si asume alegerile facute.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google