Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caterinca fac ziaristiii care o vedeau pe Halep noua Martina Hingis.

    Propun ca WTA sa introduca obligatoriu serviciul cu reverul, pentru a avea si Simona o sansa sa treaca mingea peste fileu. Iar jucatoarele scunde sa aiba voie sa serveasca de 3 ori la fiecare punct.
    Last edited by mr.K; 4 May 2015, 09:25.

    Comment


    • Attached Files

      Comment


      • de asta ziceau astia ca s-au dus prostii la atm-uri.

        Comment



        • ...realizezi mah in ce tara traim si ce uameni au drept de vot?!
          e retorica intrebarea, nu trebe sa-mi raspunzi.

          Comment


          • Frumos era sa puna totusi niste bani pe cardul ala, sa ai de unde da spaga la medici.

            Comment


            • Cati mici, pungi cu faina, adidasi si smartfoane s-ar fi cumparat cu banii aia de pe card ...
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Si copanele de pui, si ceafa de porc...

                2 extraterestrii se holbeaza la Pamant si comenteaza :
                -Ce-o fi cu fumul ala ce se vede ? Iar e un atac nuclear ?
                -A, nu ! Azi e 1 Mai . Au iesit romanii la un gratar !

                Comment


                • stie cineva ce brand este filtrul de aer oem la 1,5 dci e4 ?
                  vreau sa iau de pe epiesa si nu vreau oem ca sunt cam scumpe filtrele.
                  stiu ca cel de ulei e purflux si cel de motorina, delphi. asa e ?

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    stie cineva ce brand este filtrul de aer oem la 1,5 dci e4 ?
                    Daca nu ma insel, Mann. Cel putin asa e la 1.4/1.6 8v.

                    In alta dezordine de idei, fir-as al drecu...parca am avut gura spurcata cand am zis ca bluresponse-urile o sa-mi varzeasca planetarele.
                    Verdict de service: aia de pe stanga (la care se pierde si uleiul din cutie, la inlocuire) e pe duca, bate rau la viraj maxim de pe loc, gen parcare / locuri stramte sau viraj maxim la viteze mici. In linie dreapta nu se simte absolut nimic, in plus e uscata pe la burdufe, nicio scurgere / umezire.
                    Mecanicu', cica: "planetara a suferit o agresiune mecanica" ptr. ca n-a mai intalnit pana acum o planetara care sa bata din prima asa de tare...
                    Da' dupa cum si pe unde am mers eu, nu e vb. de nici o lovitura / groapa / bordura etc....dar am fortat-o rau pe viraje, pe extraurban in ultima vreme...si cam atat.

                    Intrebare: e de preferat sa le schimb in pereche, in ideea ca si aia dreapta o sa cedeze si ea cat de curand, sau doar pe aia bolnava?
                    Last edited by Kojak; 6 May 2015, 16:35.

                    Comment


                    • La planetare din cate stiu nu e cazul sa le iei pereche. vezi uzerul omonim pentru un pret bun
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Asa ma gandeam si eu...s-o iau doar p-aia stanga si 3L de ulei dedicat ptr. cutie.

                        Comment


                        • Cu cat vinzi BlueResponse-urile? Accepti si schimburi?

                          Comment


                          • Le doneaza, doar doar sa scape de problemele la planetare )
                            Bai kojake, cum ma sa zici ca bat3 planetara de la anvelope? Sau cum sa zici ca le-ai fortat pe extraurban in curbe stranse ? ) parca ai avea 200 de cai si faci numai ace de par pe 3 roti, abia acolo le fortezi
                            Le-ai stricat ca ai fortat plecarea de pe loc cu rotile bracate
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Originally posted by 827sam View Post
                              Le-ai stricat ca ai fortat plecarea de pe loc cu rotile bracate
                              O laie bah băiatule, nimic nu stii! .
                              Nu plec de obicei de pe loc cu rotile bracate și când totuși n-am de ales, plec ușor.
                              Proba era "afectata" de ceva timp, da' faptu' ca nu am menajat-o în ultima vreme, i-a pus capac.
                              Ciudat e ca în aliniament, la orice viteza, volanul nu bate sau altceva. Și nici in curbe, dacă nu sunt f. strânse și nu accelerez vartos. Am depistat întâmplător, la manevrele din parcare, la viraj maxim.

                              Deci ce fac, le schimb în pereche, or ba?

                              Comment


                              • Pai, ce treaba are volanul cu planetarele )
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google