Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba eu m-am prins ca sunt atacuri la caterinca.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • oau inseamna ca tu esti inteligent

      sa vezi negative ce-mi iau

      sigpic

      Comment


      • uitati si voi ce-l duce capu pe strulea ala streulea de rimeaza cu deanp*lea
        Attached Files

        sigpic

        Comment


        • hahaha.........ce tare-i discutia de pe mesS) chiar m-a amuzat.
          Mai e mult pana departe!

          Comment


          • Sony, Streulea N U S U N T E T I S A N A T O S I !!!!

            Comment


            • nici nam fost vreodata

              sigpic

              Comment


              • V-ati scos amandoi si la costul camerei si din punct de vedere sentimental

                Comment


                • io pe sonatu' il "stiu" doar din discutii de pe mess...dar de streulea pot sa zic cu mana pe inima ca nu-i cu toti pestii'n acvariu...
                  acu sa nu credeti ca sony e departe...si nu ca io as fi cu toti pestii acasa
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • vorbeste ciob de oala sparta

                    sigpic

                    Comment


                    • sper ca n-ai vreun screen-shot cu o discutie de-a noastra s-o postezi, ca-ti tai oooole
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • hmm mai nu am dar daca vrei tu caut in arhiva...

                        sigpic

                        Comment


                        • Ups! Se lasa cu victime fratiloooooor ))))))))) Sony, mai bine lasa-te pe mana lui Cristi decat sa ajungi la cutitul lui cseba

                          Comment


                          • mah, io nu-s "cseba"...ori imi ziceti seba de la sebastian, ori puneti dracu nick-ul complet, nu ma faceti cu nume unguresc ca am si coloana vertebrala, si sange cald, n-am limba despicata si am si c***e, deci clar nu-s ungur, da?
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Originally posted by csebalyn
                              ...ca sa-i arat ca nu-mi pasa; si eu am sange de ungur, dar si simtul umorului...
                              mai sa fie ... si ca sa nu avem nici un dubiu... aici

                              pentru restu', multam de complimente, stiu ca nu's normal
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • bai, "strulea", tie ti se pare c-am fost serios in postul anterior? mai citeste o data...si inc' o data...pana te prinzi.
                                oricum, am zis ca am sange de ungur, dar am uitat sa mentionez ca nu 100% .
                                ce-am zis mai sus sunt "logica de iepuras orb" dintr-un banc (postat de tine, f****-as...); a, sa nu uit, d-l "strulea"..."cu placere" la faptul ca nu esti normal
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google