Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate Halep cade, problema e ca daunele sunt la fel de mari precum inaltimea de la care cade ...

    Mumus, ce mai nume si-a ales, predestinat
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Unde am scris eu ca ma laud? Unde am scris eu ca logan are sau nu? Asta cred de fapt sunt deja convins ca este doar in capul unora care sunt extrem de ofticati, gelosi, invidiosi... Ganditi exact ca ala ce miva zgariat si loganul si seatul in prima luna... Dar motivul nu il inteleg...
      In orice caz eu nu am scris nimic din ce afirmi tu Sam... Dar se vede clar ca ma ataci oriunde vezi postare de a mea... Te rog public sa incetezi, si mai ales nu mai mintii.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Pe de o parte, din threadul lui mumus mai afla si lumea ca exista viata si dupa Logan.

        Comment


        • Originally posted by mumus View Post
          Unde am scris eu ca ma laud? Unde am scris eu ca logan are sau nu? Asta cred de fapt sunt deja convins ca este doar in capul unora care sunt extrem de ofticati, gelosi, invidiosi... Ganditi exact ca ala ce miva zgariat si loganul si seatul in prima luna... Dar motivul nu il inteleg...
          In orice caz eu nu am scris nimic din ce afirmi tu Sam... Dar se vede clar ca ma ataci oriunde vezi postare de a mea... Te rog public sa incetezi, si mai ales nu mai mintii.
          N-am treaba eu cu tine dom`le, mai bine mai baga o saorma
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Mumus tradus din maghiara in romana inseamna bau-bau...
            Chiar nu am de gand sa iti raspund provocarilor...asa ca chill...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • daca tot facem curatenie eu propun ca fiecare post sa fie supus pre-aprobarii modelatorilor precum anunturile de la bursa. asa e cel mai corect. si sa li dea cont de modelator doar celor care isi fac tatuaj pe piept cu "semper fidelis DACIA".
              cu ocazia asa sa se si stearga rubrica de "alte marci" ca doar e forum de logan!
              cine zice ceva de rau de dacia sau aminteste de cuvantul ru_ina sa isi arda singur doua palme in oglinda.
              cu ocazia asta putem sa ii si trimitem la santiere pe autostrazile patriei pe toti nesimtitii astia care nu simt dacia. sau la canal/tabara de re-educare prin delta la stuf....
              e topicul omului, poate sa scrie ce vrea el acolo atat timp cat are legatura cu masina.
              pustanii de 18-19 ani nu au nevoie de imbolduri ca sa faca traznai la volan pentru ca oricum au hormoni in exces.

              Originally posted by mr.K View Post
              Pe de o parte, din threadul lui mumus mai afla si lumea ca exista viata si dupa Logan.
              hai poate iti iei iar un ban!
              Last edited by skd_ozenel; 14 May 2015, 11:18. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Discutii despre orice va trece prin cap

                Nu pierde Halep!
                Venus e milf ma

                Cat despre Lighean...da, e o toroaba de masina...insa pentru Romania e solutia ideala de pus la treaba!
                Pt mine nici un L200 nu ar fi mai rentabil ca Ligheanu'!
                Daca o ardeam numai pe asfalt...nu-mi luam vreodata Dacie!


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Culmea , ca am destui prieteni cu logan, nici unu nu a spus vreodata ca ma laud, cei ce au logan si nu au treaba si cu mesteritul, vin si ma intreaba de una alta la logan... Cumnatul meu, inainte de orice, se consulta cu mine, de fostul meu logan tot eu ma ocup... Dar daca am indraznit sa iau alta marca, si daca zic si de bine... scandal, ura...

                  Tocmai din cauza ca am numai loganuri in jur imi permit sa spun si rele despre ele, si ma repet ptr a mia oara, loganul aspirat simplu, e o masina superfiabila, exceptand rugina.

                  Din fericire vad ca unii colegi de aici au mintea deschisa si nu se iau dupa postarile unora..
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    Nu pierde Halep!
                    Venus e milf ma


                    Numa la milfe iti sta gandu``

                    @ Mumus, lasa-ne bre ca ne-ai intoxicat complet.
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Hai ca am facut acusi poze si la qasqai, sa nu zice-ti ca dau cu pietre numa in dacia...uploadfromtaptalk1431593860625.jpguploadfromtaptalk1431593890714.jpguploadfromtaptalk1431593932815.jpguploadfromtaptalk1431593969502.jpguploadfromtaptalk1431593992321.jpguploadfromtaptalk1431594013643.jpguploadfromtaptalk1431594037911.jpguploadfromtaptalk1431594068381.jpg
                      Iaca, se da qasqai unic proprietar, 2.0 benzina, consumu il vedeti ce urmeaza, si e consum in bv si inprejurimi... In km actuali a avut rechemare ptr cutia de viteze, a avut plasticul de la care deschizi haionul rupt, inlocuit moca, si se vede ce misto se cojeste tot, becurile pe faza scurta le mananca des de tot, si azi tre sa merg sa le schimbe iar, le schimbasem in iarna... nu?uploadfromtaptalk1431593832645.jpg
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • La cum arata volanul ala la 88k, daca o vinde proprietarul pe aici pe forum, acusi apar pareri cum ca ar avea 288k.
                        Nu mai spun de manerul portierei.
                        Alianta Nissan cu Renault se observa, au invatat si japonezii ceva de la frantuzi.

                        Comment


                        • Si meganul2 al meu la fel era la maner...si avea 78000 cand a ajuns la mine, qasqaiul e asa de vreo 20000...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Arata jalnic carutza! JALNIC!


                            Sent from mobile
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Si meganul2 al meu la fel era la maner..
                              Fix cum am zis.
                              Alianta Nissan cu Renault se observa, au invatat si japonezii ceva de la frantuzi.
                              Astia de la Nissan avea masini foarte faine acum 20-30 de ani. Astea noi sunt horror. S-au apucat sa puna ceasurile de bord pe centru, designu aiurea complet la orice segment auto, singurele acceptabile din masinile uzuale sunt caramida Pathfinder si Qashqai care e neutru total. Altima imi pare ciudata.
                              Daca n-ar avea 370Z-ul, ar putea sa se inchida.
                              Last edited by mr.K; 14 May 2015, 12:15.

                              Comment


                              • Vinovatul se numeşte Carlos Ghosn - "Cost Killer".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google