Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thread seat inca inchis
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Pe forumul Seat ai încercat?

      P.S Sper să ţi-l deschidă şi aici vreun moderator, nu de alta, dar astfel mai putem discuta şi face comparaţii şi cu alte maşini în afară de Logan.

      Comment


      • Am cont si acolo, dar fiindca exista loc dedicat ptr alte marci, l-am prezentat si aici, nu sunt singurul...

        Iar cei care cred ca am trecut de la logan la seat si am aere...le spun ca dupa logan am mai avut cate 2 ani alte 2 marci straine...cu Ac, trapa atermica, xenon, etc... Lucruri care pe seat sau pe logan nu le aveam...
        Pacat ca unii iau lauda o simpla prezentare...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Las ca poate acum ai timp mai mult sa descoperi una-alta la masina si sa faci un rezumat cand iti redeschide topicul streulea dupa ce te vei plange la el cu lacrămi de crocodil.
          Last edited by 827sam; 15 May 2015, 11:10.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Nu inteleg de unde atata rautate, ori esti copil ori...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Lasand la o parte discutiile "savante", eu apreciez ca fiind intemeiat motivul pentru care ti-a fost inchis topicul.
              Faptul ca ai deschis topicul de aproximativ un an de zile si are 43 de pagini mie personal imi spune ca ai "descoperit fascinatia forum-urillor".
              90% din topicurile deschise pe forumul asta, incep inca din prima postare cu descrierea/detaliile masinii in momentul in care a fost dechis topicul.
              Ideea myride-ului esta sa prezinti imbunatatirile masinii; ce ai adus in plus masinii, chiar si subiecte despre cum se comporta masina in comparatie cu alte masini(inclusiv Logan)sunt OK, dar sa postezi lucruri de genu "azi mi-a consumat 10l, ieri 9, maine probabil 12" mie imi spune ca te plictisesti rau (ca nu ai altceva de facut) si ca cerseti unpic de atentie.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • lasati flame-urile.

                top 5 cele mai scumpe masini clasice. 4 sunt ferrari.

                Comment


                • dupa ce ca te arzi la bani, mai arzi si la propriu cand iti ia foc dosul
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • De 29 de meleoane, imi fac garaj cu tot ce-mi trece in minte: Enzo, Aventador, Koenigsegg Regera, Veyron, Aston Martin Vanquish, Corvette ZR1, Zonda Huayra etc. Si cu ce ramane, imi cumpar si un private jet.
                    Ochisem eu unul mai iefitn, doar 5 milioane si ceva de dolari. ))


                    Sper sa mai negocieze macar 10 mii de euro, sa cumpar si un Logan 2 pentru omul insarcinat cu spalarea masinilor..
                    Last edited by mr.K; 15 May 2015, 12:01.

                    Comment


                    • Originally posted by Carmelo View Post
                      Lasand la o parte discutiile "savante", eu apreciez ca fiind intemeiat motivul pentru care ti-a fost inchis topicul.
                      Faptul ca ai deschis topicul de aproximativ un an de zile si are 43 de pagini mie personal imi spune ca ai "descoperit fascinatia forum-urillor".
                      90% din topicurile deschise pe forumul asta, incep inca din prima postare cu descrierea/detaliile masinii in momentul in care a fost dechis topicul.
                      Ideea myride-ului esta sa prezinti imbunatatirile masinii; ce ai adus in plus masinii, chiar si subiecte despre cum se comporta masina in comparatie cu alte masini(inclusiv Logan)sunt OK, dar sa postezi lucruri de genu "azi mi-a consumat 10l, ieri 9, maine probabil 12" mie imi spune ca te plictisesti rau (ca nu ai altceva de facut) si ca cerseti unpic de atentie.
                      Sunt de acord cu tine partial, consumul ma interesat mereu, dar daca ai urmarit threadul, sau daca cunosti tsi ul de 85cp, te va fascina si pe tine idiotenia de soft realizat cu dosul...

                      Dar cei ce fac flame intentionat, dupa care se bucura ca sa inchis, de aia ce spui?

                      Ptr ca 50% e plin de postari ca e caruta, ca e nustiucum... Si daca le zici ca inca nu are nici o problema, atunci apar postari despre cat de naspa e skoda, sa vag... Dar autorii nu sunt sanctionati, mai bine inchidem un thread decat sa dam cartonase la unii...
                      Last edited by mumus; 15 May 2015, 12:14.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        De 29 de meleoane, imi fac garaj cu tot ce-mi trece in minte:
                        noi da, dar nu suntem miliardari. nu ti-ar parea rau sa mori si sa ramana 80% din banii tai necheltuiti ?! daca as fi Bill Gates as lasa copiilor 30-40 de miliarde si cu restul m-as distra.
                        as merge in grecia si in bulgaria in vacante, mi-as lua duster si nici nu vreau sa ma gandesc cate peturi de bere as putea cumpara.

                        Comment


                        • Eu cred ca te-ai duce la Mamaia, sa te lauzi cu Dusteru'.

                          Comment


                          • daaa... s-o parchez pe plaja, langa umbrela.

                            Comment


                            • Te zboara aia de la hotel in suturi, pe plaja numai de la Cayenne in sus ai voie sa aduci.

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                as merge in grecia si in bulgaria in vacante, ...
                                Cu prima sunt de acord, dar Bulgaria, chiar aşa de mult ţi-ar face cu ochiul, bineînţeles în postura de miliardar?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google