Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • taburetele...

    iar m-a mancat si am spalat masina la spalatoria de casa a lui Ampt.
    continua sa apara zgarieturile de sub mizerie. in scurt timp o sa fie alba, fiindca o sa ramana doar grundul.
    Last edited by B997NDL; 19 May 2015, 18:31. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Unde e asta, sa stiu sa nu ma duc. Nu de alta dar am spalat-o joi si pe langa o bucata mare de vopsea cu un strat alb cauciucat pe dedesupt, sarita de pe naiba stie unde, am mai gasit doua locuri cu rugina, proaspete.
      Si multe ale basici in pregatire.

      Comment


      • zgarieturile nu sunt de la ei, dar le vad doar dupa ce dau aia "tencuiala" jos.
        e in parcare la Billa. merg acolo ca e destul de ieftin. era 9 lei exteriorul si 7 interiorul, dar acum le-au facut 10 si 8.
        la mine, pe moinesti, unde spalau cel mai bine, e scump. iese la vreo 32-35 cu spaga. vorbesc se spalatoria de dupa sina pe stanga, cand mergi de la gorjului spre frigocom. la aia am vazut cele mai lungi cozi. se facea coada pana pe la lidl si dupa.... acum nu mai sunt. a mai saracit lumea.
        mai ales cand aveau spuma aia roz... era belea.

        Comment


        • BAN? pe bune?
          MUMUS ban?
          يجب mumus يكون حرا!

          Comment


          • Sa fie primit, ban forever!

            Comment


            • Kojak...ce-i cu lighioana aia din semnatura?
              Keep walking...

              Comment


              • Aspru dar sever...

                Comment


                • dar de ce a primit ban ? ce fault a facut ? nu intreb din indignare, ci chiar nu stiu. am ratat faza asta.

                  Comment


                  • Ii e in karma
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      dar de ce a primit ban ? ce fault a facut ? nu intreb din indignare, ci chiar nu stiu. am ratat faza asta.
                      Asa ceva nu se întreabă, se ia ca atare!

                      Comment


                      • Nu fiti rai! E loc pentru toata lumea.

                        Comment


                        • E loc pentru toata lumea, sub soare dar toti vor la umbra
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Originally posted by Kojak View Post
                            Asa ceva nu se întreabă, se ia ca atare!
                            asta e ... se mai intampla si d-astea

                            ndl, n-ai ascultat nimic din ce ti-au zis baietii de pe aici, te-ai dus si-ai cumparat de la norauto, mare mirare sa nu fie facaturi ordinare
                            Last edited by 827sam; 20 May 2015, 07:56. Reason: Automerged Doublepost
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Originally posted by skd_ozenel View Post
                              einstein nu e membru ultrasX52.
                              problema e ca si la duster vad ca sunt fix aceleasi probleme generale in utilizare: scaune de doi lei, pozitie incomoda si paralizanta de-a dreptul, rugina, etc. plus amortizoare spate, probleme cu dieselurile samd
                              lasa ca vine acum aripa strong si ne spune ca nu stim noi sa reglam taburetele de aia ne dor diferite parti/tin diferite incheieturi.
                              Eu sincer am crezut ca Duster se prezinta altfel decat restul gamei.
                              Mor cand aud ca Dacia vinde masini cu cel mai bun raport pret/calitate. E un nonsens.
                              Care e unitatea de masura a calitatii, pentru a fi posibil acel raport?
                              Cel mult sunt niste grade de comparatie, calitate slaba, calitate inalta...

                              Pai sa dai 15-17.000 euro pe o masina la care incepe sa se băşice vopseaua pe aripile spate dupa 2-3 ani, cred ca ii faci CASCO si-i dai foc.
                              Si cand ii aud pe unii ca rezolvi cu rugina pe garantie, ii rog sa imi spuna ce faci dupa cei expira garantia. Tabla aia nu are scapare.
                              Mai caraie si cutia de viteze. Mai pierde si ulei pe un furtun de la turbina.
                              Voiam un Duster, dar cred ca mi-a trecut.

                              Faptul ca se duce ambreiajul a ajuns sa fie defect recunoscut de producator, ca nemtii isi cunosc drepturile.
                              E adevrata ca la un SUV ambreiajul nu duce ca la o berlina, dar in cazul Dusterse duce si cutia odata cu ambreiajul.
                              Last edited by mr.K; 20 May 2015, 08:53. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by 827sam View Post
                                ndl, n-ai ascultat nimic din ce ti-au zis baietii de pe aici, te-ai dus si-ai cumparat de la norauto, mare mirare sa nu fie facaturi ordinare
                                eu sunt destul de sigur ca nu sunt facaturi.
                                dar pe viitor voi lua placute oem. cred ca de acolo ar fi.
                                de la discuri n-ar avea de ce.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google