Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • costurile totale ale reparației au fost estimate la 210.000 de euro
    Pai unul nou era ~230.000 $, adica 210.00 euro, cum sa merite reparatia? E dauna totala, sa-si ia altul, iar epava sa o vanda unui samsar roman care o va repara cu doar 10 mii de euro si niste sarma..

    Comment


    • Şi atunci cum mai strânge banii?

      Comment


      • Vinde porumb fiert pe plaja la Mamaia.

        Comment


        • Mai uşor sensibilizezi potenţialii donatori atunci când afişezi poze cu maşina distrusă, decât dacă le-ai cere bani pentru cumpărarea uneia noi.

          Comment


          • Din pacate pentru ala cu Ferrari, cei ca mine nu sunt potentiale tinte pentru proiecte de genul asta, dar lumea e plina de fraieri, asa ca s-ar putea sa aiba succes respectivul in demersul sau.

            Comment


            • Fii convins că are target-ul (fraierii) lui.

              Comment


              • Idee de afacere, intr-o luna castigi cat nu visezi. Luati exemlu de la X..... sta acasa cu ........in mana si a facut bani de petrece vacantele in insulele exotice (parca asa erau mesajele.....). Daca aplic ideea pe Dacia cu 10 lei pe cmpatrat, oare ce iese? La procentajul de 80% naivi.........
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Depinde cum transmiţi mesajul şi cât de puternic este acesta.

                  Comment


                  • Ma bag si eu cu rugina. Poate imi da Dacia bani numai sa scape de campania negativa.
                    Last edited by mr.K; 24 June 2015, 12:11.

                    Comment


                    • @mr.K: Nicio şansă!

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Ma bag si eu cu rugina. Poate imi da Dacia bani numai sa scape de campania negativa.
                        mai negativa decat si-au facut-o singuri in Anglia cu dusterul nu poti sa le faci.

                        Comment


                        • Faza cu centura a fost cea mai tare , scamosata dupa 100k.De rugina cred ca se cam asteptau si ei.

                          Was darf man von einem Billig-SUV wie dem #Dacia #Duster erwarten? Nicht zu viel, wie wir jetzt wissen. Im Dauertest über 100.000 Kilometer enttäuschte er mi...
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Dragi colegi am si eu o nedumerire.
                            Cumva loganul 2 are kick down sau e ceva o chestie facuta doar asa.
                            Vreau sa spun ca apesi 3 sferturi de pedala si ultimul sfert ca sa zic asa e mai tare, treci ca un hop asa....la primul logan nu era asa ceva. Multumesc anticipat!

                            Comment


                            • nu cumva ti-a intrat "oarecum" covorasul sub pedale, "ca sa zic asa" ?

                              Comment


                              • nedelea, cum iti mai merg domle franele ? ti s-au mai asezat sau tot slaba e ?
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google