Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa fie ! Multumesc mult !
    Nu stiu de ce ma bucur, ca parca vad ca incep sa raman fara masina.

    Comment


    • Faci un efort şi îi cumperi şi lui o maşină. E mult mai sănătos aşa!

      Comment


      • Sau faci un mid-life criza, ii lasi lui loganul si iti iei ceva rosu ;)!

        Comment


        • hahahaaaa....

          adica acum inteleg de ce mi am luat carutza rosie ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Pai tu esti tanar, nu se pune. )
            La nedele e nevoie de ceva in doua usi, poate si cabrio. Asa zic americanii, nu eu.

            Comment


            • Originally posted by skd_ozenel View Post
              Sau faci un mid-life criza, ii lasi lui loganul si iti iei ceva rosu ;)!
              la banii de acum, poate vreun tampon.
              oricum, el are mai multi bani decat mine. i-am facut un kid cont la bt si am tot pus pe el. acum are vreo 11 000 e. eu n-am nici sa trec strada. deh, intretinator...

              Comment


              • Banii aceia sunt pentru studii, nici de cum pentru masina

                Felicitari pentru junior, daca tot stai in militari era mai bine sa fi dat in Bucuresti Noi, umbla vorba prin targ ca rata de respingere e mai mare in Carol ca in Bucurestii Noi.

                Comment


                • Originally posted by skd_ozenel View Post
                  La nedele e nevoie de ceva in doua usi, poate si cabrio. Asa zic americanii, nu eu.
                  sau de o femeie tanara. am avut criza aia acum vreo 5 ani, cand eram cu una cu 20 de ani mai tanara. piesa de piesa, dar scumpa... cred ca era oem.

                  Originally posted by aris86 View Post
                  Banii aceia sunt pentru studii, nici de cum pentru masina
                  la notele lui, sper sa fie in stare sa intre la fara plata, la stat.
                  cat despre studii in strainatate, aia i-ar ajunge pentru prima zi din an.
                  numai tuition-ul e fo 40 de mii pe an.

                  @aris
                  nu stiam. asa le-a zis intructorul, ca i-a mai plimbat pe acolo.
                  Last edited by B997NDL; 18 July 2015, 10:10. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by einstein1984 View Post
                    Pai si daca e un scurt la masa verifica doamna? Zii sa mearga naibii la un service mai repede sau la unu care se pricepe... Naibii, sa ramai fara lichid de frana e o problema cam nasoala, nu crezi?
                    Einstein..cica repartitor spart plus un cilindru gasit cu probleme..S.a rezolvat[emoji14]. Asa am primit informatia...Masina are putin peste 10 ani..incet incet pica toate..Toba inca rezista[emoji1]
                    Last edited by micutzu666; 19 July 2015, 07:38.
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      sau de o femeie tanara. ... piesa de piesa, dar scumpa... cred ca era oem.
                      Pentru aşa ceva trebuie să ai PIB de ţară dezvoltată, cel mai sigur din G8.

                      Comment


                      • astia sunt inapoiati rau... noi ne-am apucat de mult de facut sosele din peturi si pungi de plastic.

                        Comment


                        • Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Becuri .

                            Comment


                            • O fi secetă în România, dar n-are importanţă! Totul e să nu fie secetă în Turcia, pentru că de acolo vine toată mâncarea din pieţe. Românii au înţeles asta şi au interpretat corect sfatul Patriarhului de a se ruga pentru ploaie: “Ne rugăm să plouă, dar nu la noi, ci în Turcia”, spune Mioara Papuc, credincioasă.

                              Comment


                              • Si cand era supraproductie, le aruncau pe camp sau nu le mai culegeau...
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google