Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • io le echilibrez anual, asa, de control, ca sa zic...chiar daca nu bat. (am ansamblu janta-anvelopa iarna / vara, nu le dejantez niciodata)
    si de fiecare data am impresia ca merg mai bine ca inainte de sfarsitul sezonului trecut.

    Comment


    • nu le-am mai echilibrat din 2011. tot jante-anvelope le am si eu.
      merg la vulcanizare doar fiindca mi-e lene si, daca il pun pe pretenu' meu taximetristu', nu intra cricu' sub masina. trebe din ala, crocodil. si p'ala il coboara la max.
      desi de banii de schimb luam trei peturi.

      Comment


      • mai bine iei 4 si nu te mai speli nici pe maini :P
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • aia nu. dar umeaza sa luam crossclimate si scapam de sarabanda cheltuielilor.
          le mai echilibrez cand ajung la martor, inainte sa le dau los.

          Comment


          • Eu am venit acasa in seara asta si cu greu am gasit loc de parcare, orasul e blocat de autocarele si masinile pelerinilor.
            Iar se-mbogateste mitropolia si nu imparte cu nimeni.

            Comment


            • da' te duci la concert cu Smiley, care "isi lasa masina in parcare ca sa fie un oarecare."

              Comment


              • Smiley s-a reprofilat pe tenis, cu Halepa.
                Bai nene, ma uit la astia care stau sa manance sarmale moca la mitropolie, numai cand te gandesti din cate maini de babe au iesit sarmalele alea, ti se taie pe toata viata de felul asta de mancare.

                Comment


                • bine ca nu e bucatarul ala ciung de o mana, care facea chiftelele pe piept, ca sarmalele le umplea cu...

                  Comment


                  • Ardeii ii umplea, mah, cu...

                    Am un Kaufland pe langa mine, unde ajung usor si pelerinii de la mitropolie. Nici acolo nu ma mai duc zilele astea, ca stau la rand la casa juma' de ora.

                    Pe miercuri ajung si hotii din parlament si guvern sa se roage ca sa nu-i ridice DNA-ul. Circ in toata regula.
                    Last edited by mr.K; 10 October 2015, 21:05.

                    Comment


                    • stiu, dar am zis sa fiu in tema.

                      Comment


                      • Musulmani pasnici.
                        Doua explozii puternice au avut loc, sâmbata dimineata, în Turcia, în gara centrala din Ankara, unde sute de oameni s-au adunat sa ia parte la un mars pentru pace. UPDATE. Cel mai recent bilant venit de la sursele oficiale din Turcia vorbesc de 95 de morti si 246 de raniti, potrivit CNN.

                        Comment


                        • Poate este unu si in Iasi.....

                          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Poate e unul in Bucuresti care sa curete terenul pe care se afla parlamentul. Ar merge un parc acolo...

                            Comment


                            • Sefule, cladirea nu are nicio vina. Oricum mai mult decat sa sparga geamuri nu are ce-i face
                              Ca... Na... Porcii din cocina sunt de curatat.

                              Comment


                              • Cladirea saraceste bujetu', e o gaura neagra, inutila.
                                Cu banii cheltuiti pentru incalzirea hardughiei s-ar cumpara centrale pentru sute de scoli de pe la tara.
                                Numai geamuri? Pai la Pentagon au aranjat o aripa intreaga cu un singur avion. Daca pui cantitatea necesara de explozibil, si piramida lui Keops dispare.
                                Last edited by mr.K; 11 October 2015, 12:27.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google