Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu chiar nu stiam , doar mi-am dat cu presupusu

    sigpic

    Comment


    • Hai aici cu off topicu de la sectiunea sport

      sigpic

      Comment


      • Cred ca am facut-o de oaie... (eu, cel putin)
        respect

        Comment


        • Ziceam dincolo de tanaru mafiot parolist care va deveni moderator, ne va da ban(i) la toti si va juca sotronul singur p-acilea )
          sigpicMy ride

          Comment


          • Dece lucian , de ce zici ca ai facut-o de oaie??? Stai calm ca din cand in cand ne mai trebuie si noua o mica evadare ,acolo v-ati simtit toti ilegali aici puteti face cat off topic vreti voi doar sa fiti decenti si sa nu o dati in messener si mirc

            dannyel imi transmite : esti cel mai mare prost de pe fata pamantului

            haideti sa-l salutam cu toti si sa-i aplaudam aceste cuvinte de lauda asa cum se cuvine
            Last edited by SoNyKeL; 9 May 2008, 16:20.

            sigpic

            Comment


            • @DeLuXe daca ar creste minte pe toate gardurile ar pasteo si magarii
              magarii nu ``paste`` pe garduri... ai grija te rog la limbaj si nu intrece limita bunului simt
              Last edited by SoNyKeL; 9 May 2008, 16:21.

              Comment


              • Vezi ca m-ai suparat dany ... vezi ca se scrie paste-o ... mama ei de anagramaticalitatiune (ti-a luat mult pana ai citit? )
                sigpicMy ride

                Comment


                • Imi poate spune cineva cum se demonteaza mufa de la contact? Mi-a spart masina si a trebuit sa imi schimb tot setul cu iale, butuc buson rezervor si contactul. La contact nu am reusit sa desfac mufa, am incercat in fel si chip. Daca ma poate ajuta cineva care a desfacut pana acum, sau stie cum se desface, m-ar scuti de niste bani dati in service, ca si asa nu mai am pt ca a trebuit sa imi cumpar rezerva si setul de iale (600 lei). Va multumesc.

                  Comment


                  • Asa se scoate contactul:
                    Attached Files
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Pana la urma unde si la ce ora e intalnirea loganistilor bucuresteni?? ori la polivalenta ori la miorita???
                      Interactive Design Lights & Sound <- click

                      Comment


                      • Multumesc Andrei.

                        Comment


                        • Originally posted by pirvu_alex
                          Pana la urma unde si la ce ora e intalnirea loganistilor bucuresteni?? ori la polivalenta ori la miorita???
                          http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t4411p12.html
                          aici se discuta
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Daca tot e "tot ce va trece prin cap" stiti ce ii trece prin cap unei muste care se izbeste de parbriz?

                            Comment


                            • Fundul ) )

                              Comment


                              • Bravo Bogdan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google