Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ionescu liviu View Post
    Ma ajuta si pe mine cineva care se pricepe va rog? Vreau sa iau un router wi-fi pt cineva care are net prin cablu, retea de bloc, si de fiecare data cand deschide laptopul trebuie sa se conecteze la net printr-un software numit ROMEX. Intrebarea mea e daca va merge routerul wi-fi cu acest net pe care il are? Eu am router wi-fi de atat de multi ani ca nici nu mai stiu cum si ce net aveam inainte, si daca si eu trebuia sa ma conectez printr-un software ).
    Incurajat de voi am luat un tp link TL-WR841N si merge netul fara probleme. A venit cu cd si s-a instalat foarte usor, conectat la laptop prin cablu pt a-l seta, si am selectat tipul de conexiune acolo cu cd-ul si este printre optiuni si PPOE, mi-a cerut usernameul si parola si gata.
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      merge. sunt niste routere "tp link" (brandul) cu trei antene si mai sunt niste "stickuri" wireless adapter (asa arata) tot tp link care se baga intr-un usb la laptop si imbunatatesc considerabil semnalul.



      Wireless N speed up to 450 Mbps are ideal for bandwidth-intensive tasks like HD video streaming, VoIP, and online gaming.


      eu le-am luat din cora.
      ma bucur ca iti merge. daca ai in casa un hol mai lung sau mult beton,
      ;i mai face figuri semnalul, ia-ti si adaptorul din primul link. ajuta considerabil.

      Comment


      • Discutii despre orice va trece prin cap

        Urias antrenor acest Ionita! Nu mai zic ce jucator a fost... In fine!

        Originally posted by mr.K View Post
        Machidoanca e o stea, dar ar putea fi macar o lady. In schimb, e o mica vagaboanda boschetara ratacita prin palatul tenisului. O intrusa, dar si o impostoare. Ea pacaleste tenisul.

        CTP varianta hardcore... de caramangerie!




        Sent from mobile
        Keep walking...

        Comment


        • ce stand up comedy, uite-aici teatru ))


          a luat-o flama pe Halep, tot ce-a realizat a fost o sclipire de moment, care ce-i drept a tinut-o mult timp ... nu stie sa piarda, nu inteleg de ce se oftica
          sa fii locul 2,3 mondial fara niciun trofeu major castigat, asta inseamna sa fii machidon )
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Pentru cei care vor să citească...

            Comment


            • cam nasol cu testele astea la dacia...

              Accident de Dacia Duster pendant un test !Video of the most beautiful accidents of Dacia Duster.Crash of dacia duster


              stie cineva ceva de Kojak ? ce s-a intamplat cu el ? nu l-am mai vazut pe aici.
              mi-am amintit ca nu mai am cu cine sa vorbesc de beutura.
              Last edited by B997NDL; 30 October 2015, 20:36. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • S-a autoBANat.

                Comment


                • adica s-a mutat in Banat sau a dat de bani ?

                  Comment


                  • Ii doresc sa fie asa.
                    Dar eu cred ca l-a luat o lehamite de forum dupa ultimul BAN, ori il pun aia de la job sa munceasca.

                    Comment


                    • asta din urma e cea mai oribila varianta la care se poate gandi un roman.
                      Doamne fereste !scuip in san si-mi fac cruce.

                      ascultam cheb khaled fiindca imi place, cand am dat de asta, postat in 2010.
                      vedeti ecranul din spate. dacia e in maroc din 2005 ?!
                      Wahran Wahran, cheb khaled à l'annexe Mohamed V, casa 22.05.2010http://khaledfansite.fr
                      Last edited by B997NDL; 31 October 2015, 04:19. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Cum masina veche de spalat rufe da semne de oboseala , ma gandesc ca trebuie sa-mi cumpar alta asa ca m-am gandit la :



                        Pe aceasta am vazut-o in actiune live la un amic si am fost impresionat de zgomotul redus chiar si la stoarcere , dar cum amicul meu o are de vreo 2 luni nu stiu cat de fiabila este.

                        Ma bate gandul sa-mi cumpar ceva din gama LG cu motor Direct-drive dar nu stiu cat de fiabile sunt in sensul sa nu ma trezesc dupa vreo 2 ani ca se arde minunea de motor (stiu are garantie 10 ani) si sa pierd timp prin garantii.

                        Ce sfaturi imi puteti da ? eu vreau sa comand una de preferat din gama LG sa fie de vreo 7 kg si ok ca si pret.

                        Asta mi se pare foarte ok ca si pret/performante.


                        Voi ce credeti ? merita cea din primul link sau aceasta ?
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Am trecut prin 5-6 masini de spalat, ariston, wirlpool, ardo si inca una ce n-o mai retin, iti dau un sfat, uita de toate si ia un electrolux, consuma puti si sunt foarte fiabile ...

                          Am un time manager de vreo 5 ani si merge de rupe, media de 5 masini pe saptamana
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Ideea e ca vreau sa fie si silentioasa , LG am inteles ca sunt recunoscute pentru silentiozitate.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Originally posted by prometheus View Post
                              Cum masina veche de spalat rufe da semne de oboseala , ma gandesc ca trebuie sa-mi cumpar alta asa ca m-am gandit la :

                              http://www.emag.ro/masina-de-spalat-.../pd/DRR5JBBBM/
                              atia sunt deja in black friday.

                              oricum, eu stiu ca sunt mai ieftine la altex. in cazut de fata cu vreo 250 de lei. nu ? iti scoti bateria pentru la iarna.
                              pardon... cu 300 de lei e aceeasi masina.
                              Last edited by B997NDL; 1 November 2015, 22:33.

                              Comment


                              • Ai sa-i dai o lada de bere lu' Nedelica!
                                Prometheus...uita-te si la Gorenje...fac jucarii bune.
                                Iar asta cu black friday, la noi e trasa de par...


                                Sent from mobile
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google