Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @SONYKEL- De ce te sperii micutule? De unul singur? Cred ca trebuie sa ne ingrozim toti...
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Schimbam titlul forumului din "loganClub" in "BicicletaForum.Ro"Care-i problema?Parca vad thread-uri de genul : "Mi se invarte lantul?E vreo problema?" sau "Mi-am luat GPS!Care-i viteza mea reala?20 sau 25 km/h?"
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Nici tu nu prea esti dus la Biserica...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Trebuie neaparat sa-mi iau aparat foto am vazut ieri trei chestii de radeam singur:
          1 un Cielor cu sigla 1,6 MPI de la Logan pe portbagaj (era chiar cea de Logan)
          2 primul Logan cu manere de usi pe capota din fata (stiti cum puneau unii pe Dacii).
          3 un tramvai cu sticker LOGAN pe parbriz.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Mi-am adus aminte de o faza haioasa. Autor eu.
            Eram tanar si nelinistit (19 ani) si ma plimbam cu masina. In spate aveam o gagica. La un moment dat ma roaga tipa sa schimb muzica la care eu ii spun ca nu ajung la casete ca sunt in torpedou (masina era Dacia 1310) si ii spun tipei sa aleaga ea o caseta. Cand s-a intins peste scaun sa ajunga la casete am trantit frana. Rezultatul1: tipa era cu capul in podea si cu picioarele in aer indoita pe spatarul scaunului din dreapta(pacat ca nu purta fusta). Rezultatul2: eu nu m-am ales cu nimic in seara aia.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • cu ce sa te mai alegi daca aia avea modelul presului in frunte?

              Comment


              • Si inca o faza cu aceeasi autori. Tipa facea scoala de soferi. Si ma pun eu sa-i dau lectii de mecanica sa aiba si ea habar unde-i motorul. Asa ca deschid capota (la aceeasi Dacie) si ii arat motorul, carburatorul, etc. La un moment dat tipa vede palniile de la claxoane. Ma intreaba ce-s alea. M-am dus la volan(era geamul deschis) si pun mana pe batul claxonului dupa care ii spun sa puna mana pe palnie. Tipa pune mana (nu stiu de ce nu a banuit nimic) si chiar cand atinge, claxonez eu (aveam niste claxoane puternice). Sa vezi salt in sus de un metru fara elan e ceva nepretuit. Mi-a umplut frigiderul de carne drept represalii.
                Acum ce sa mai fac: m-am insurat, am Logan nu mai pot face tampenii. Poate copii mei cu masina mea cum faceam eu cu a lui taica-meu.
                Last edited by Cristi_LCD; 17 June 2008, 08:53.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Carei lasa la domnisoara asta un coment pe hi5 cu numele forumului poate intra si ea p forum >>> http://alexcretzu77.hi5.com/friend/p...umId=123433526
                  2004 Dacia Logan 1.4MPi
                  2006 Dacia Logan 1.5dCi
                  2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                  Comment


                  • Ca sa nu mor prost? Ce avantaj am ca masina mea este euro 4 si nu euro 3? In afara de mandria de ecologist?
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Ecologism, catalizator mai performant (la ce te ajuta?), taxa de mediu mai mica (daca o platesti) si cam atat...
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                        Si inca o faza cu aceeasi autori. Tipa facea scoala de soferi. Si ma pun eu sa-i dau lectii de mecanica sa aiba si ea habar unde-i motorul. Asa ca deschid capota (la aceeasi Dacie) si ii arat motorul, carburatorul, etc. La un moment dat tipa vede palniile de la claxoane. Ma intreaba ce-s alea. M-am dus la volan(era geamul deschis) si pun mana pe batul claxonului dupa care ii spun sa puna mana pe palnie. Tipa pune mana (nu stiu de ce nu a banuit nimic) si chiar cand atinge, claxonez eu (aveam niste claxoane puternice). Sa vezi salt in sus de un metru fara elan e ceva nepretuit. Mi-a umplut frigiderul de carne drept represalii.
                        Acum ce sa mai fac: m-am insurat, am Logan nu mai pot face tampenii. Poate copii mei cu masina mea cum faceam eu cu a lui taica-meu.
                        Ce rau ai fost cu saraca fata

                        Comment


                        • Help!

                          Cine are un model de cerere de concediu ?
                          am nevoie urgent.
                          merci
                          sigpic

                          Comment


                          • Vezi ca s-ar putea sa fie formular tipizat. Mai intreaba tu pe la departamentul vostru de zacaminte omenesti (resurse umane). In cel mai rau caz, scrii de mana, explici ca ai nevoie de concediu ca nu mai ai somn destul de cand iti pierzi noptile pe la stadion si pe la rompetrol. Apropo, aseara ai plecat fara "salut, pupati-ma'n cur" sau orice alta forma de salut...Al dracului gentleman...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Am cumparat kit radar de recul pentru viitorul meu MCV:
                              - pret 532 roni ( varianta cu display )
                              - montaj,au zis: 150 roni
                              Asta e ceea ce imi trece prin cap de o saptamana !!!!

                              Comment


                              • Poate te gandesti si la alta oferta, exista variante mai ieftine...Oricum la logimaetics o vei monta, daca masina e inca in garantie, acolo or sa te trimita.
                                LE: acum am realizat ca deja l-ai achizitionat. de la autoeuropa?
                                Last edited by Seba; 3 July 2008, 12:17.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google