Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt deschisi, dar chiar a fost prea cald. poate n-ai blocul izolat. e o mare diferenta. chiar foarte mare.
    n-am stat nicio clipa in frig. mai depinde si de centrala. ai dimensionat-o cand ai luat-o ?
    eu am vorbit cu un inginer de la romstal. o voiam pe cea mai tare, ca venisem de pe vapoare...
    si mi-a zis ca trebuie dimensionata ca sa nu platesc aiurea.
    Varul mei isi luase un Vaillant de top si platea 500 de lei pe luna.

    Comment


    • Eu am platit luna trecuta la gaze 180 lei gentrala de apartament(prevazut cu izolatie de 10 cm pe exterior cu poliester) Immergas luata de vreo 13 ani.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • "Combien" de camere ? Copil mic, termostat ?
        E mai rece la Galati si in balta Brailei.

        Comment


        • Am termostat si caldura data cu "ratia"! tind sa cred ca e de vina centrala , fiind una veche eficienta lasa de dorit .
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Dupa cum vad stati bine cu caldura, in comparatie cu un bloc fara centrale de apartament si caldura cu repartitoare. Luna trecuta am (inca nu am platit) 280 si un pic caldura , gazele 80 si un pic (tinand cont ca se folosesc doar la aragaze) diferenta mare a fost la gaze , in urma cu cateva luni costau intre 20-30 lei.
            si caldura e cu economie , nu se compara cu un apartament cu centrala, iar la consum apa ,nu mai stiu valorile, dar cantitativ in jur de 10-12 mc din fiecare

            Comment


            • La apartament fara centrala am platit 400 ron.Ne place sa ne spalam.[emoji23] La gaz avem contoar.Dam consumul la administrator.Toti de fapt au contoar pe teava principala.Nu avem contract cu Distrigaz.
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Originally posted by prometheus View Post
                Vai de capul ei...e super slaba si pe langa asta nici nu mai are chef sa joace , mai bine nu mai juca ,trebuia sa o dea iar cu "tendonul" dar faza asta deja nu prea mai tine.
                Lasa ca ai facut dumneata performanta
                Ce-mi plac mie conationalii nostri: impreuna la bine si atat. La rau: "mars in GM de fraier, ca nu te cunosc. Cine esti?" "Ba stii, sunt eu Gigel, ala de te-a scos din hazna." "Mars ma. Stii cine-s YO acum?". Educatie precara, fara suparare.
                Din partea mea evident, ca ma bag in seama.

                Comment


                • Educatie precara ? serios ?
                  Vad ca pe forumul asta omul nu-si mai poate expune opinia proprie.

                  Si da am facut performanta in sport .
                  Last edited by prometheus; 25 February 2016, 10:53.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Originally posted by Cezar View Post
                    Lasa ca ai facut dumneata performanta
                    Box a facut prometeu; treaba ta Cezare, sa nu spui ca nu ti-am zis,
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • N-ai ghicit !

                      Asa ca fapt divers Monica Niculescu e mai buna decat Halep in opinia mea , fata muncitoare fara figuri in cap, eu cred ca va ajunge mai sus decat H.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • Ei si tu, acuma; voiam sa-l sperii pe Cezar; poate-i mai iese fumul din cap.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • O fi muncitoare...dar terenul de joc nu e santier.



                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Cornele, tu esti?
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Halep intra pe teren ca la cazinou, mizand pe noroc. Acu' are cateva maini proaste, s-a dus norocul din ultimii 2 ani, pierde si cu "incepatorii".

                              Comment


                              • Originally posted by vitriol View Post
                                Cornele, tu esti?

                                ) are dreptate "porcuroru"!


                                Sent from mobile
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google