Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma refeream la nostalgia aluia de a scris ce ai pus tu intre ghilimele.

    Cine lucra la PECO era "boier". Toti ajungeau la mana lui.

    Comment


    • Prin '80 si un pic (81-82), ma duceam cu frati-miu la un PECO sa umflu mingea sau rotile de la bicicleta. Benzina n-avea, in schimb puteai sa iei gaz lampant.

      Comment


      • Bine ca ati schimbat anvelopele de iarna cu cele de vara...
        Sâmbata vremea va fi în general închisa, local va ploua, iar la munte precipitatiile vor fi si sub forma de lapovita si ninsoare. Vântul va sufla slab si moderat, cu unele intensificari la munte, dar izolat si în sud. Temperaturile maxime vor fi cuprinse între 6 si 14 grade, cu cele mai ridicate valori în regiunile intracarpatice. Izolat vor fi conditii de ceata.

        Comment


        • S-au grabit , eu le-am spus !
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Maxim doua saptamani de frig. Parerea mea...
            La Bucuresti nu ninge.

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              Bine ca ati schimbat anvelopele de iarna cu cele de vara...
              http://www.realitatea.net/dupa-ploi-...i_1904474.html
              Nu mai vine iarna dacă asta insinuezi. Oricum vor fi temperaturi pozitive în țară, ușor negative în regiunile montane (C. Orientali și Meridionali). Nu mai credeți toate balivernele scrise de pseudojurnalistii irealitatea tv.

              Comment


              • La Realitatea am vazut de cateva ori "Vine PRAPADUL" iarna asta.
                Si n-am vazut decat o palma de zapada grosime, cel mai mult.

                Comment


                • Si astia si aia de la romania tv numai d-astea dau: vreme de cosmar, teroare, groaza... numai titluri d-astea.

                  Trimis de pe al meu SM-G355H folosind Tapatalk

                  Comment


                  • E suficient sa fie sub 7 * C si anvelopele de vara nu mai sunt ok.
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Corect. D-aia nu m-am grabit cu gumele.

                      Trimis de pe al meu SM-G355H folosind Tapatalk

                      Comment


                      • De joi, beti in bar si fumati, nu.
                        ...
                        E deadevaratelea, nedelica.

                        Legea care interzice complet fumatul în spaţiile publice închise a fost publicată astăzi în Monitorul Oficial, la doar câteva zile după confirmarea constituţionalităţii acesteia şi promulgarea prin decret prezidenţial. Potrivit documentului, începând din 17 martie, fumatul va fi interzis complet în toate spaţiile publice închise, inclusiv în baruri, discoteci şi restaurante, precum şi în spaţiile închise de la locul de muncă şi în locurile de joacă pentru copii.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Am pus-o !! dammit it !!
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Originally posted by IancuMIC View Post
                            De joi, beti in bar si fumati, nu.
                            ...
                            E deadevaratelea, nedelica.

                            http://www.avocatnet.ro/content/arti...l-Oficial.html
                            poate la galati.. mai vorbim...

                            Comment


                            • Razi tu, da nu e rasul tau.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • deja am facut aranjamentele. bem, fumam, ne simtem bine. in limitare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google