Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa cum m-am urcat eu intr-un logan2 la 100.000 km cu scaunul original, mi s-a parut destul de rezistent, ca ca cel de pe ph1 2005.
    Nu cred ca s-ar fi rupt mai ales ca forta a fost in jos, nu in fata.
    Masina aia e dauna totala cu siguranta, sasiul e stramb mai mult ca sigur
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Cred ca la un Logan 2 scaunul nu rezista, si tare as vrea sa fi fost in masina unul care zice ca problema scaunului e una minora la Dacia.
      cred ca orice "lighean" se desfacea in doua.

      Comment


      • foarte tare !!! dauna totala ! cred ca avea casco ca prea impasibil era...

        nu-l durea nici in fund as zice ca a facut-o interntionat , dar ma abtin pentru ca nu se poate dovedi.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Intentionat nu cred, care naiba isi risca viata pentru cateva mii de euro?
          cred ca orice "lighean" se desfacea in doua.
          La ce punte spate are, fii sigur.

          Comment


          • Ar trebui sa va angajati la Dacia daca va dati seama din ochi daca o masina rezista sau nu la un impact dat.... Fraierii aia inca le dau de zid la Mioveni ca sa afle.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Originally posted by Costi-bc View Post
              foarte tare !!! dauna totala ! cred ca avea casco ca prea impasibil era...

              nu-l durea nici in fund as zice ca a facut-o interntionat , dar ma abtin pentru ca nu se poate dovedi.
              Pai s-o fi saturat de check engine aprins non stop
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Ar trebui sa va angajati la Dacia daca va dati seama din ochi daca o masina rezista sau nu la un impact dat.... Fraierii aia inca le dau de zid la Mioveni ca sa afle.
                Pai vezi ca aici impactul nu e frontal. Si nici la zis nu face Loganu' vreo mare istorie, ai sanse mari sa o mierlesti daca te lovesti frontal cu careva.
                Trebuie sa mai amintesc de puntile spate care se "cracanau" singure? Cat de fragile sunt nu mai zic, niste scobitori.
                Treaba frantuzeasca, intalnita si la Peugeot.

                Comment


                • Baiatul asta imi e simpatic. Dar e ciudat sa vezi cum a ajuns normalitatea sa fie prezentata ca exceptie. Cu toate astea, ma bucur ca mai exista oameni cinstiti care nu cedeaza la presiuni.

                  Comment


                  • Sunt absolut convins de faptul ca in tara asta sunt destui oameni onesti, dar nu fac din asta un motiv de lauda; pur si simplu isi fac treaba.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • din ciclul "bine ca mai exista tarani si cei mai multi sunt in state"
                      cum sa faci asa ceva cu un M3 ?! n-avea cu ce sa care prazul si cartofii la piata ?

                      http://www.4 tuning.ro/masini-tunate/nu-este-gluma-un-american-chiar-si-a-transformat-m3-ul-in-camioneta-30548.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_302208

                      Comment


                      • Project Car!! Sunt multi pasionati in State de acest fenomen.
                        Nici vorba de carat cartofi , morcovi , pepeni
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Ba chiar de la carat a inceput fenomenul El Camino.
                          Bine, asta cu M3-ul nu va cara nimic, probabil, oricum, nu produse agricole.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Originally posted by prometheus View Post
                            Project Car!! Sunt multi pasionati in State de acest fenomen.
                            Nici vorba de carat cartofi , morcovi , pepeni
                            nu, e mare realizare sa faci un pick up din m3...
                            de ce sa nu faci la fel si cu un ferrari italia ?!
                            nea caisa din floresti de giurgiu are bani si vrea un 458, dar are nevoie si de o masina ca sa-si aduca porcul de craciun.
                            americanii sunt melteni desavarsiti,
                            this is a halariouse video of the guys in the blue collar comedy tour including jeff foxworthy, larry the cable guy, bill engval and ron white. leave comment...


                            https://www.youtube.com/watch?v=E48QqcTOXeY
                            Last edited by B997NDL; 24 May 2016, 19:33.

                            Comment


                            • Mississippi, Alabama, sunt ca judetele cele mai sarace de la noi, poli ai inteligentei.
                              Unde nu-s bani, nici educatie nu are cum sa fie.

                              Comment


                              • cu riscul de a starni furtuni, la noi conduce detasat oltenia si vecinii. teleorman, olt, dolj...etc caracalul e centru universitar.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google