Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut. Am facut o prostie si am sters monitorul lcd cu solutie geamuri. Are ceva ? Se poate sa se fi stricat ceva ? Solutie am pus-o pe o carpa bumbac. Pe monitor mi-au ramas numai dare ..... Sper ca nu i-am bulit ceva ma refer la protectia aceea. Va multumesc pt orice sfat pe care mi l-ati da. Numai bine
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Nu se intampla nimic, pentru ca are cam acelasi efect cu servetelele de curatat.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Io l-am zgariat nu stiu cum dar vad ca nu are nimic nu stiu pe viitor? .
        Il sterg cu o carpa moale si doar cu apa.
        sigpic
        !

        Comment


        • Apropo de nume pentru firme: prin '91 eram in fata la Guvern cu un coleg de la ziar-ehe, ce mult a trecut!- si asteptam sa vina minerii sa-l dea jos pe Roman (Petre, nu autocamionu'). Treceau masini inscriptionate care mai de care cu IMPEX, STORE, SUPER si alte strainisme. Colegu' zice,trist -Bai, nu trece nici unu' cu un nume romanesc de firma! -Ba da, zic eu, uite colo! Si-i arat un TV pe care scria mare "La Costica! Sucuri si sifoane!"...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Multumesc mult pt raspunsuri Andrei si vdmihai. Pe net citisem ca solutia de geamuri contine alcool si nu face bine monitorului, in fine bine ca m-ati lamurit voi . Numai bine
            Last edited by Christnacht; 22 September 2008, 22:05.
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • S-a inchis topicul cu solicitarile catre moderatori . Unde mai glumim noi pe seama lor?


              IUBESC MODERATORII!!!!
              Last edited by SoNyKeL; 25 September 2008, 17:47.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Asta nu stiu, dar stiu sigur unde pot sa glumesc eu pe seama ta, in profil, unde scrie warn/ban.
                Sa vezi ce o sa ma mai distrez...























                Glumeam!
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • SoNyKeL 1o Saorma de la mine pentru editare.
                  Last edited by SoNyKeL; 25 September 2008, 23:23.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Aha, deci mie nu-mi dai? Te tin eu minte!
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Las cati dau de la mine sa gusti... Nu mai plange , nu la toti le curge hip-hop prin sange

                      sigpic

                      Comment


                      • Moderatorii iubeste la useri si nu da ban. Userii iubeste la moderatori si nu face misto... Moderatori+useri=love mah, voi sunteti pe treaba voastra? De sony nu intreb, ci de restul...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Bine Sony 10 saorma daca asa vrei.
                          Andrei iti dadeam si tie saorma dar nu stiam daca-ti place . Pentru tine(daca memoria nu ma inseala) o pizza la KFC .
                          Seba postul meu cu glume pe seama voastra a fost si putin ironic. Nu ai vazut ca pe "Solicitari catre moderatori" mai mult se faceau misto-uri pe seama voastra decat solicitari(si alea in general erau catre administrator dar asta-i alta poveste). Iar chestia cu dragostea din tei dintre mine si moderatori a adaugat-o Sony dupa "amenintarile" lui Andrei .


                          Si oricum aici se poate spune "orice ne trece prin cap".
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Va rog spuneti-mi daca filmuletul cu acest prestige e adevarat?:-?
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                              Pentru tine(daca memoria nu ma inseala) o pizza la KFC
                              Aha, deci sa-nteleg ca vii cu pizza de acasa si mi-o dai la KFC? Pai atunci ne intalnim acolo.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • hmmm....Cred ca aici pot sa-mi zic si eu oful......

                                In sfarsit, dupa o galeata de restante am terminat facultatea de fizica...Mai am licenta si sterg de pe harta orasul Magurele, ptr macar cateva luni pe urma...

                                E bine ca avem unde zice cate ceva, fiecare cu cel doare...
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google