Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu este decat un tractor rapid care mai si polueaza ca naiba, cam asa ar gandi mr.K


    Volvo Trucks’ The Iron Knight is the world’s fastest truck – twice over. The record-breaker is custom-built in every respect apart from the D13 engine and th...
    Captain of the black pearl

    Comment


    • cum ar fi sa provoci vreun bmw la semafor ? zice ala ca ai innebunit.

      Comment


      • Depinde in ce masina te afli.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • in camionul ala. te-ai gandi ca iti rupe capul, daca ai fi cu vreun bmw de 3000 cc ?!

          stie volvo sa faca camioane. asta da servodirectie...

          Can a hamster drive a 15-tonne truck? Watch cute little Charlie steer a brand new Volvo FMX in a rough quarry. Will he make it to the top? Please like, share...


          chiar nu sunt de pe lumea asta... ia uite franare de urgenta.
          functioneaza mai bine decat cea de pe tesla.

          Watch a test and explanation of the system: http://www.youtube.com/watch?v=WH4F7J7AAFEOn a test track in the new Volvo FH, together with test drivers, you ge...
          Last edited by B997NDL; 7 September 2016, 19:27. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by GFN View Post
            Nu este decat un tractor rapid care mai si polueaza ca naiba, cam asa ar gandi mr.K


            https://www.youtube.com/watch?v=EIQsQ4FKUqs
            Pai, daca iti aduci aminte, am zis ca dieselul e pentru tractoare.

            Apropo, ai inceput araturile de toamna?

            Comment


            • Tocmai ce am arat ieri de la Mamaia pana in Bucuresti , dar cu viteza legala
              Captain of the black pearl

              Comment


              • Asa, sa iasa brazda buna.

                Comment


                • @GFN de la Bucuresti la Mamaia ai dus tractorul pe platforma, sau la dus n-ai bagat plugul?

                  Comment


                  • In stilul caracteristic, Simona a dat cu racheta de pamant din 2 in 2 mingi, pana a pierdut. Cred ca o sa-i impute organizatorii ca a deteriorat suprafata terenului.
                    Am numarat si 5 servicii ratate la rand intr-un game. Pana nu invata sa serveasca, nu va castiga niciun Grand Slam.
                    Mai bine ar lua-o antrenoare pe serviciu pe Hingis, aia era la fel de scunda, dar stia cu racheta la serviciu.

                    Comment


                    • Originally posted by GFN View Post
                      Tocmai ce am arat ieri de la Mamaia pana in Bucuresti , dar cu viteza legala
                      lasa-i, ca "e invidiosi ca ei n-are ca noi". ei cu polizoarele...

                      Comment


                      • Bre, mie imi plac si tractoarele, da' un pic mai mari, de la 2.0 in sus, si mai rafinate, nu din astea cu motor de generator pentru cort.
                        Bine, oentru Logan ajunge 1.5 , dar asta nu inseamna nimic.

                        Comment


                        • Inteleg cum este ,am avut si eu polizor d'asta
                          Captain of the black pearl

                          Comment


                          • io nu mi-as da polizorul pe tractor. polizoarele n-au turbo, egr, pompa de 2200 bari, injectoare piezo, filtru de particule...drep e si ca voi n-aveti consum mediu de 7.8%
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment




                            • mr.K uite un diesel rafinat si clasic ,ca un vin bun si vechi.
                              Apropo am vazut mai de mult un mercedes ca acesta care avea 1 milion de kilometri si abia atunci ii facea reparatia capitala la motor , asa ceva nu se mai fabrica in zilele noastre.
                              Last edited by GFN; 8 September 2016, 09:59.
                              Captain of the black pearl

                              Comment


                              • Eternul versus
                                Eu mi-as lua tractor doar daca as face 30.000 km pe luna, nicidecum pentru 15.000 km/an prin oras unde-l ia mama lu scaraoțchi
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google