Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ziceam ca, daca am început cu poligrafe, hai sa-l folosim pentru toti, fara discriminare, eventual retroactiv.

    Comment


    • Stii cum se inainteaza pe front? Mai intai deschizi un cap de pod.
      Inceputul e greu, dupa gagiu' asta pot urma altii, din ce in ce mai multi. Nu va disparea coruptia, dar poate nu va mai fi stare de normalitate.
      Poligraful parca nu e proba in justitie niciunde in lume, oricum.

      Comment


      • Oricum, poligraful zice ce vrea cel care-l citeste, indiferent ce minti tu acolo.
        În functie de anumite interese, zice ca unii mint, altii nu. Daca nu poti dovedi decât cu poligraful.
        L.E. Banuiesc în mare parte cât o sa apara ca minte i cât nu prea minte.
        Last edited by Fanez; 17 September 2016, 09:45.

        Comment


        • Am o nedumerire...oare ce s-a intamplat cu gaina lu' Iulia Albu? Ca vad ca nu o mai cara? A devenit supa? Si daca da...cat timp a defilat Iulia Albu cu oala de supa?

          Comment


          • Era prea batrana ca sa mai ajunga supa.

            Comment


            • Eu am o nedumerire si mai mare: Who the f*ck is that Iulia Albu?
              M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

              Comment


              • Cherubino una care umbla cu sora ei geamana in brate...

                Comment


                • M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                  Comment


                  • Originally posted by Cherubino View Post
                    Eu am o nedumerire si mai mare: Who the f*ck is that Iulia Albu?
                    O dilie nesimtita care se crede super VIP.

                    Comment


                    • Originally posted by Cherubino View Post
                      Eu am o nedumerire si mai mare: Who the f*ck is that Iulia Albu?
                      bine spus
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • A devenit vedetă pt ca sunt oameni care se uita la emisiunea ei.Daca nu se uitau ea nu exista.

                        Comment


                        • O statistica referitoare da poluarea mașinilor diesel.E si Dacia pe acolo.http://web3.protv.ro/assets/banners/...ow_FINAL_0.pdf

                          Comment


                          • Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste idei unde gasesc faruri cu lupa?

                            Comment


                            • Cauta in sectiunea "bursa".
                              sau http://www.loganclub.ro/forum/anuntu...153.html?f=153
                              Last edited by Fanez; 20 September 2016, 22:36.

                              Comment


                              • Originally posted by alinn28 View Post
                                O statistica referitoare da poluarea mașinilor diesel.E si Dacia pe acolo.http://web3.protv.ro/assets/banners/...ow_FINAL_0.pdf
                                acum or sa-ti sara in cap "dizalarii" ca ale lor produc cel mai putin CO2, gazul cel mai putin problematic

                                asta inseamna sa n-ai specificatii clare si corecte de testare. fiecare poate face ce vrea, poate fenta cum vrea. pana la urma doar vw a picat de fazan, ei avand pus la punct un sistem de fentare al masuratorilor oficiale. adica au fost atat de incompetenti in comparatie cu renault si fiat(cei mai mari hoti la capitolul asta) incat n-au fost in stare sa fenteze testele fara sa fie prinsi, in conditiile in care tot restul lumii a reusit. la final e fain cum mercedes e iertat oarecum ca doar are motoare de la renault. are, dar doar strict motorul. pt ca turbina, injectoarele, pompa de injectie si gestiunea motorului e opera lui mercedes singur. deci deutsche technologie...my ass
                                Last edited by Seba; 21 September 2016, 14:48.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google