Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma refeream la Bolovanica...el a precizat ca a urmarit campania si aici si peste ocean.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Keep walking...

    Comment


    • jonnie007 ah...scuze...am urmarit campania...la TV/ziare/birturi (cand ma lasa nevasta )

      Comment


      • Pai ce dreaq?! Esti "supt" papuc?


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Keep walking...

        Comment


        • jonnie007 Hai sa-ti explic ceva despre oamenii insurati: se impart in doua categorii:
          - ce recunosc ca sunt sub papuc.
          - ce nu recunosc ca sunt sub papuc (si aia sunt haiosi...cand stau in fata sotiei...zici ca-i primavara...ghiocei).
          Noi astia care recunoastem...suntem putin mai bine...ca recunoasterea vine si cu o profunda resemnare (restul ajung la divort)

          Comment


          • un cocos trebuie sa existe in casa , dar depinde acum de cine are creasta )
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Eu vad asta cu nevasta fix ca-n bancul ala cu iepurasul care-l invita pe urs la baut, ursul spunea ca nu poate ca are treaba acasa, iar iepurasul radea de urs ca ii e frica de ursoaica.
              Asta, pana cand se enerveaza ursul pe iepuras si-i zice: bah, nici de caine nu imi e frica, dar ma enerveaza cand latra.

              Comment


              • mr.K adica ceva de genul: https://www.youtube.com/watch?v=dzXdHdXrDvM
                True...

                Comment


                • Ahahaha. Mic si rau.



                  Reactii alegeri USA.

                  Comment


                  • Trump pare un tip f dur si impredictibil. eu ma bucur ca a iesit. se pare ca lumea si-a gasit in sfarsit nasu
                    Last edited by cristi....; 9 November 2016, 22:17.

                    Comment


                    • E un mos senil.

                      Comment


                      • haha, sa vezi tu ce-o sa puna Europa si restu lumii pe jar, si f bine face, ca altfel am fi continuat sa fim indobitociti si spalati pe creier

                        app, daca a iesit Trump deja e clar care va fi si rezultatu alegerilor de la noi

                        sa-l vad pe Iohannis cum joaca

                        Comment


                        • Fix de haos cauzat de astia care uita sa-si ia pastilele pe terasa azilului de nebuni, are nevoie lumea, nu era de ajuns ca economia mondiala e in scadere.
                          Sa faca o uniune cu Kim, Putin si alti scrantiti.

                          Cu toate astea, niciun presedinte, fie el si al USA, nu face ce vor muschii lui. Altfel, o sa sfarseasca precum Kennedy.
                          Last edited by mr.K; 9 November 2016, 22:38.

                          Comment


                          • ca sa vezi c edstepti sunt americanii, au votat ca englazii la brexit, acum fac demonstratii ca nu asta au votat
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Americanii sunt niste taranoi care se regasesc in Trump. De asta l-au votat.

                              Comment


                              • Taranoi pe de-o parte, dar si misogini.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google