Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avion militar rusescc Tupolev 154, prabusit in Marea Neagra.
    Sursa; digi24.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Ce situatie.....

      Comment


      • Niste rusi in minus. Oricum, astia erau din aia inofensivi, mai bine era daca in avion urcau niste FSB-isti.

        Comment


        • jumate erau sigur ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Prabusirea avionului, ar fi putut fi cauzată de o defecţiune tehnică sau eroarea unui membru al echipajului.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Keep walking...

              Comment


              • Daca Dragnea nu a adaugat la nominalizarea paganei si "Insha Allah", n-a reusit sa-l pacaleasca pe mutulica.

                Comment


                • Daca Sevil asta a fost tot ce era mai bun din PSD...atunci Partida Romilor sigur poate mai mult!
                  PSD practic a reconfirmat, pentru a nu stiu cata oara, ca este o banda de derbedei cu 4 clase!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Sunt curios pe cine vor mai nominaliza, sau vor prefera razboiul sa inceapa suspendarea presedintelui, asa cum trambiteaza trustul intact. 10 au avut ca subiect anti Basescu, acum au devenit anti Johannis.

                    Comment


                    • Un candidat de premier refuzat obiectiv nu poate fi motiv pentru a cere suspendarea presedintelui.
                      Doar printr-un abuz se poate declansa procedura.

                      Poporul n-a votat ca jupaneasa aia sa fie pusa premier, ca sa se ascunda in spatele rezultatelor votului.

                      Comment


                      • Originally posted by IancuMIC View Post
                        Se contureaza o ipoteza:
                        S. Shhaideh, va fi invalidata, din cauza informatiilor clasificate la care va avea acces, fiind cunoscut faptul ca premierul indeplineste si functia de vicepresedinte al CSAT.
                        Nu avem si motivarea deciziei, dar sunt absolut convins ca refuzul tine mai degraba de probleme legate de familia d.nei Shhaideh si nu de competentele acestea.
                        Asteptam o noua nominalizare, rezultata in urma unor discutii, pe care Dragnea trebuie sa le poarte, atat cu membrii din conducerea PSD, cat si cei ai aliantei.
                        Ideea cu suspendarea presedintelui e cea mai proasta solutie; sper ca intelepciunea sa primeze in fata orgoliilor.
                        Tara asta are nevoie de liniste si stabilitate, iar o batalie a orgoliilor, nu va da un semnal foarte bun partenerilor acestei tari.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • eu ma bucur ca a refuzat. poate i se pregateste de o suspendare, scapam mai repede de el

                          motivatia e una strict personala si subiectiva, o frustrare de a lui. n-are nici un motiv obiectiv

                          sau poate unii il vor pe base inapoi, mai stii? )

                          tara oricum e una de tip sclavagist asa ca ce mai conteaza.

                          Guvernul Cioloș a aprobat o mare investiție în domeniul exploatării aurului în România, în Munții Apuseni.  Agenția Națională pentru Resurse Minerale


                          bine ca a vandut ciolos aurul la canadieni. de asta nu mai zice nimeni nimic. desigur Ciolos e bun, psd-u care nu vinde resursele tarii nu e bun. ce ti-e si cu rumanii astia
                          Last edited by cristi....; 27 December 2016, 14:41.

                          Comment


                          • Uita-te mai putin la antene, e mai sanatos!
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Eu spun ca e mai bine ca a refuzat-o; nu exista consens nici macar printre votantii PSD, in acest sens.
                              Eu zic sa uitati de suspendare; cred ca nici Dragnea nu se mai gandeste la asta acum.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • KVI e mai rau decat base.
                                Jurnalistul și scriitorul Cristian Tudor Popescu susține că este o posibilă suspendare a lui Klaus Iohannis, după refuzul acceptării lui Sevil...


                                crezi tu ca nu se gandesc la suspendare



                                eu cred ca daca demareaza procedura o si castiga
                                Last edited by cristi....; 27 December 2016, 14:52.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google