Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Costi-bc View Post
    Pentru asta exista gusteru si sandero stepway

    PSD peste cativa ani (sper) :
    Duster inteleg ca are AWD (sau 4WD) dar sandero stepway nu are, si in plus din ce in ce mai multi producatori incep sa includa sisteme care imbunatatesc tractiunea la toate rotile, e un nou trend in industria auto, iar peste cativa ani cred ca aceste sisteme vor fi standard (vezi cum s-a intamplat si cu ABS-ul si ESP-ul). Mai nou am vazut ca cei care fac SUV-uri 4x4 au inceput sa automatizeze partea de 4x4 si sa ia controlul de la sofer, sa faca masina toat munca automat, iar o parte din ei au anuntat deja ca noile modele vor include aceste sisteme si in versiunea de baza.
    Iar acest lucru incepe sa se aplice si pentru modelele de clasa mica, sedanurile mici si medii, berlinele, etc..
    De exemplu cei de la vw au pus sisteme asemanatoare (4motion) pe golf care e o masina mica, sincer mi-ar placea sa vad asa ceva pe logan sau sandero.


    Trimis de pe al meu KIW-L21 folosind Tapatalk

    Comment


    • Big like !
      Vad ca la Bacau lucrurile se vad mai clar decat la Bucuresti.
      Vad ca Bucurestiul a ajuns thieful hotilor psd-isti din cauza idiotilor care prefedra schiul, alegerilor.

      Originally posted by Costi-bc View Post
      PSD peste cativa ani (sper) :
      si eu...
      Last edited by B997NDL; 4 January 2017, 20:45. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Gata ciorba? Trecem la felul 2?

        Comment


        • nu e gata. de-abia maine se duce Ciorba la CCR. cretinul dracului...
          ala e modelul de arian pur cu care incearca psd-ul sa umple tara.

          Comment


          • Avem guvern!
            Dacnea uber alles!
            Vb cantecului: "sa vedem, sa vedem...ce-o sa iasa"

            Comment


            • Tanti aia de la interne o fi castigat vreo tombola organizata de pesede Teleorman, ca altfel nu vad criteriile dupa care a fost numita.

              Comment


              • N-auzi ca-i fosta lui secretara, ajunsa presedinte de consiliu judetean...pe vremea cand existau biblioteci in Tiliorman.

                Comment


                • E, daca a fost secretara lui inseamna ca e un om ce poate conduce orice. O valoare.

                  Comment


                  • Pai pana acum ziceati ca dragnea conduce tot. Ce conteaza cine e la interne daca tot dragnea conduce? Nu va convine sa conduca dragnea dar nici altii nu sunt buni. Cine ati vrea sa conduca, claus heil johanyss?

                    Comment


                    • După euforia investirii guvernului, urmează testul zăpezii. Maine noapte Guvernul va da testul cu primul viscol din aceasta iarna. V-ati pregătit sufletește, mai ales cei din sud-estul tarii? Va ninge consistent (20-30 cm) în sudul și estul tarii și vânt puternic. Maine ANM va ieși la rampa cu avertizări de tip cod galben și posibil portocaliu.

                      Comment


                      • Atat timp cat e nea' Teo Melescanu in guvern...totul e sub control. Ura!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Originally posted by aris86 View Post
                          Dup euforia investirii guvernului, urmeaz testul zpezii. Maine noapte Guvernul va da testul cu primul viscol din aceasta iarna....
                          Nasol. As fi vrut sa-l vad pe ciolos dand la zapada. Sa fi vazut "guvernul meu " cum s-ar fi descurcat. Eu zic ca nici macar n-ar mai fi fost zapezi si viscole in România.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanez View Post
                            Pai pana acum ziceati ca dragnea conduce tot. Ce conteaza cine e la interne daca tot dragnea conduce? Nu va convine sa conduca dragnea dar nici altii nu sunt buni. Cine ati vrea sa conduca, claus heil johanyss?
                            Mi-i ca are prea multe de condus si se va surmena.

                            Se spune ca doamna de la interne, cu nume de femeie+barbat, Carmen+Dan a fost prima opțiune de prim-ministru în locul lui Sorin Grindeanu, dar cineva l-a facut pe jupanul suprem din PSD sa se razgandeasca in ultimul moment.

                            Abia lideru' suprem pesede poate sa spuna "Asta-i guvernul meu!". Niste aparatcici cu totii.
                            APARÁTCIC, aparátcici, s. m. 1. Membru al aparatului comunist. 2. Funcționar care arată o supunere oarbă față de superiori sau față de organizația căreia îi aparține. (cuv. rus.)
                            Cineva i-a suflat totusi lui Mutulica o replica buna.
                            „Domnule președinte Dragnea, aflarăm de la televizor că sunteți singurul care cunoaște programul de guvernare din scoarță în scoarță. Vă rog eu frumos, învățați-i și pe ei!”
                            Last edited by mr.K; 5 January 2017, 08:58. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Acum Dragnea o sa le dea meditatii. Sa vedem daca isi ia si el vreo casa cu banii luati in urma acestora.

                              Comment


                              • La ce palat are. poate sa gazduiasca toate ministerele acolo si sa le ia chirie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google