Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu stiam ca trebuie aprobate.

    Comment


    • Nu pot sa instalez "Adobe Flash Player". Dupa ce dau comanda "run" apare o fereastra cu urmatorul mesaj: "The following applications need to be closed before the Adobe Flash Player Plugin can be installed" . Ce e de facut?

      Comment


      • inchizi bowserul de net [ex, mozila etc] si dupa aia instalezi
        daca ai browserul deschis nu se instaleaza
        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

        Comment


        • Emotii de...duminica

          Offf...
          Duminica, soare cald, vreme de plimbare, miros imbatator de salcami, ma gandesc sa ma uit la niscaiva poze, de pe HDD extern, WD, 500 GB.
          Eroare: "USB device not recognized"

          Il incerc si pe laptop si pe calc., nimic. Scoasa, reintrodusa mufa USB, inclusiv cea de alimentare, restarturi... nimic
          Produs cumparat de la Metro, service la...K-tech (caruia se pare ca ii miroase a ... faliment)
          Ma gandesc ca poate o fi si cablul de vina...USB
          Sa fie vina sistemului de operare sau insusi HDD sa fi capatat personalitate devianta?
          Dau o fuga in oras, cumpar o sarma buna, nu prastia cu care a fost cumparat...si imi intra in functiune autoplay-ul

          Nu am avut nici o problema cu el, pana ce am luat cablul la servici, pentru a descarca acolo niste poze de pe mobil (evident nu au nici o legatura, poate doar sa fie cablul atat de prost incat de la niste curburi sa fi ...cedat )
          Cand te gandesti ca poti sa pierzi poze, melodii, alte documente...stranse in ani...offf
          Cablu fusese de vina. Nu inteleg de ce se calicesc unii producatori in a pune un cablu bun langa produsul respectiv. Le dau dreptate celora care spun ca nu pun drept accesoriu cablu, tocmai pt a fi cumparat unul decent, bun (indiferent de produs...)
          Un cablu (audio, video, usb etc) inseamna foarte mult, calitativ.
          In fine, daca acest cablu s-a dus doar pentru ca l-am facut un "colacel" cu diametrul de 20 cm, pentru a descarca niste poze, la servici, de pe mobil...e clar cat de bun e....
          Last edited by 77sky; 17 May 2009, 22:33.
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • naspa a pierdut poli cu dinamoooooooooooooooo.
            sigpic #

            Comment


            • Am o mica problema...
              Nu pot descarca un filmulet (cam 15 min) de pe un aparat foto(Nikon Coolpix S 210).Pozele le descarca fara probleme,am descarcat si alte filmulete...pe asta nu vrea si pace.Imi tot afiseaza o fereastra cum ca bateria este descarcata(desi am incarcat-o) sau e vreo conexiune slabita...
              N-as vrea nici sa-l sterg,are o "valoare" anume pt mine.
              Multumesc.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • baga cardul intr-un card reader la vreun coleg/prieten. tre' sa se lase copiat, da-l in ma-sa ca n-o fi mai smecher ca un forum intreg
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • mersi mikebike

                  Comment


                  • @D-FENS: Sau in lipsa de card-reader, introduci cardul respectiv in alt device, care il suporta si descarci de acolo. Cand copiezi fisierele din camera, le copiezi direct din Windows, adica apare ca un mediu de stocare portabil (F:, H:, sau altele) in Explorer sau se face cu ajutorul soft-ului camerei?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Cu ajutorul soft-ului camerei.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • d-fens vezi daca ai optiunea la camera sa o vada windowsul cu storage device. daca are aceasta optiune comuta pe ea si la conectarea camerei la pc iti va mai aparea inca o litera in my computer si dai explore pe device si copiezi cu copy/paste.
                        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                        Comment


                        • ce optiuni are incluse versiunea ambition??? daca e 1,5dci din 2006 inseamna ca e 65CP sau poate fi si 70??
                          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                          Comment


                          • daca e dupa octombrie 2006, foarte probabil e de 70 de cai. dupa trecerea la dci70 e4, s-au mai vandut dci65 e3 doar ce-au mai ramas prin show-room-uri...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • si ce optiuni are pe ea? aer conditionat???
                              vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                              Comment


                              • abs..aer conditionat manual .geamuri electrice fata -spate proiectoare , scaun cu reglaj pe inaltime/lombar radio-cd, jenti aluminiu 2 sau 4 air-baguri ( in functie daca fostu propietar a ales airbag-uri laterale )..etc


                                Era varianta full ( pana sa apara prestige si partener )
                                Last edited by Loganu; 2 June 2009, 13:27.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google