Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfff dotata rau. am gasit mai multe bucati in jur de 2500 oiro. scoase la vanzare, confiscate de firma de leasing. dar au cel putin 100 mii km. cred ca sunt masini de firma si rupte-n doua.
    vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

    Comment


    • dute la un dealer dacia si vezi cat costa un PH1 si ce discount iti ofera..( mai au decat motoarele 1.5 85 cp )
      Iti dai seama ca alea sunt cam " trante " . Ce an de fabricatie aveau ?

      Comment


      • este din 2006 am zis mai sus. la pretul uneia noi mai bine iau un ph2. oricum intentionez sa iau un ph2 dar imi facea cu ochiul oferta asta. pentru 2500 euro macar daca mai trag un an de ea si o duc la fier vechi pe urma .
        Last edited by maistoru; 2 June 2009, 14:25.
        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

        Comment


        • Mai bine Ph2 decat Ph1 din destocare.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • ambition nu cred c-a avut airbaguri laterale decat dupa octombrie 2006, cand au trecut la e4 si au scos mcv si 16v.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • aveti idee daca farurile cu angel eyes se potrivesc si pe ph2 sau daca se gasesc si angel eyes si triple tuning ptr ph2?
              vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

              Comment


              • angels-urile vechi nu merg pe ph2. mai nou nici nu se mai fac pt modelul vechi de logan, se asteapta acum o luna sa apara astea pt face-lift. intre timp, ma gandesc ca ori au aparut, ori apar in curand.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Spuneti-mi si mie ce trebuie sa mai instalez la aparitia urmatorului mesaj ca deja m-am umplut de draci:

                  Sorry, but you haven't installed the latest Flash-Plugin yet
                  ...because we have worked flat out to make sound and animation available.
                  Theis, we ask you to downloud the prezent and free Macromedia Flash Player-Plugin.


                  Mentionez ca am instalate urmatorele flash-uri:
                  -Adobe Flash Player 10 ActiveX;
                  -Adobe Flash Player 10 Plugin;
                  -Adobe Shockwave Player 11.5 .

                  Comment


                  • Ce browser folosesti?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Originally posted by andrei View Post
                      Ce browser folosesti?
                      Mozilla, dar face la fel si cu Internet Explorer.

                      Comment


                      • Sa va uitati peste 10 minute acum la stirile de la 19 pe antena1 la un logan scapat de sub control in bucuresti banuiesc.

                        Comment


                        • Pe antena 1 parca zicea ca "femeia abea a reusit sa se traga din fata bolidului" )

                          PS: oricum bine ca nu a patit nimeni nimica
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • Repede schimba-ti pe National TV , canta astia la multi ani loganului...

                            sigpic

                            Comment


                            • sal baietii, vreau si eu sa imi pun jenti pe loganel. Ma gandeam la 205/55/16 sau 205/40/45/17, dar eu fac drumuri la tara, prin cartierul minunat rahova se lucreaza de ceva ani si cred ca o sa mai dureze cativa ani buni, si ma gandeam ca astea pe 17 cu talonu de 40/45 la ce gropi sunt, eu stiu iau una mai in viteza, din neatentie, cum merg eu ca nebunu) si ma gandesc la jenti sa nu se indoaie, acum spuneti si voi care aveti mai multa experienta, e diferenta mare intre talon de 55-40-45?? va salut cu respect!

                              Comment


                              • baietzi sa va aliniati cu soacra, purcel si loganel si sa mergeti la vomare. aaaa pardon, la votare !
                                vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google