Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • toti sa gandesc la pasarici...cu blanita si fara blanita...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • daca va place cu blanita dati o fuga pana in asia, gasiti acolo numai blanoase, dar e bine si asa, ca acum vine iarna peste noi )) )) ))

      Comment


      • totusi...fiti si voi mai ontopic...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • daca ma uit la ultima pagina scrisa, cred ca suntem cat se poate de ontopic
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Cu alte cuvinte: e clar ce ne trece prin cap la majoritatea.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Teoria cuantica a stringurilor, bineinteles
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • da, vedem siruri de blanite si pasarici...obsedatii drecu'
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Pasarici cu blana ? Pasaricile au pene din cate stiu.

                  Comment


                  • S-o crezi tu. Am studiat problema in amanunt si-ti spun sigur ca sunt si pasarici cu blana .
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Nu cred ca au blana, poate pasarici dinalea mai tinere sa aibe ceva puf .

                      Comment


                      • Discutia se indreapta catre o forma mult prea evidenta...deci va rog sa va stapaniti gandurile inocente si nevinovate :P
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Sorry, revenim on topic.

                          Comment


                          • Sa dovedit stiintific ca barbatii petrec pe zi cel putin 3 ore gandinduse la veverite.
                            si ca sa revin si sa fiu si eu on topic : Eu in momentul de fata am ora de sex. (ma f... o lene)
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • cum poti sa fi off topic daca aici se vorbeste despre orice ;))
                              Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                              Comment


                              • se vorbeste despre orice..dar pe rand...momentan se vorbeste despre pasiunea comuna a multora de aici si anume .....animalele...veverite,pasarici...cu si fara blana..depinde daca e vara sau iarna
                                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google