Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A muncit ca altii 22 de ore pe zi, nu bea si nu fumeaza.
    Singurul lui viciu e ca FURA.

    Comment


    • Fanez...si eu muncesc ...poate nu chiar 22 ore/zi (chiar daca am perioade in care bag 22 ore/zi)...dar mai mult de 2-3 zile nu o duci in ritmul asta...nu beau...mai fumez oleaca...si cu toate astea...am apartament...nici macar casa. Poate sa conteze si faptul ca nu fur si imi paltesc impoizitele la timp? Posibil de asta...
      P.S. Am alta intrebare mai tare pt tine: Voiculescu de unde are averea...si cum o fo obtinuta?


      mr.K numarul viiciilor trebuie sa fie constant, unii bautura, altii fumatul, cafeaua...altii fura...problema-i ca un fumator recunoaste ca-i un viciu, alcoolicul stie ca are o problema...hotul?

      Comment


      • mr.K numarul viiciilor trebuie sa fie constant, unii bautura, altii fumatul, cafeaua...altii fura...problema-i ca un fumator recunoaste ca-i un viciu, alcoolicul stie ca are o problema...hotul?
        Hotul nici macar nu e intrebat, daca e boss in psd.

        Comment


        • Corect...nu doar ca nu este intrebat...dar daca imparte prada...este chiar protejat...mai pun niste RTV-uri sa latre...mai dicteaza unor colegi forumisti ce sa spuna...etc

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            ...Am alta intrebare mai tare pt tine: Voiculescu de unde are averea...si cum o fo obtinuta?
            Nu bea, nu fumeaza si munceste 22 de ore pe zi.


            Originally posted by mr.K View Post
            Hotul nici macar nu e intrebat, daca e boss in psd.
            ...sau in pd sau pdl sau pnl sau usr sau pmp.
            P.S. asta care muncea 22 de ore pe zi, nu bea si nu fumeaza a mai zis ca el traieste bine cu 1500 de lei/luna, isi tine sotia acasa si copiii la facultate in america.
            Last edited by Fanez; 15 February 2017, 12:57.

            Comment


            • Original a fost postat de mr.K Vezi Post
              ...Am alta intrebare mai tare pt tine: Voiculescu de unde are averea...si cum o fo obtinuta?
              Nu bea, nu fumeaza si munceste 22 de ore pe zi.
              Fanica, vezi ca ai incurcat persoana care te intreaba de voiculesc, dar nu-i bai, eram si eu curios de raspuns.

              Numai oameni plini de virtuti smenarii astia. Daca n-ar fura, minti, santaja, ar trebui canonizati.

              Daca pana acum doar japonezii ne starneau invidia cu rapiditatea cu care construiau ceva, vad ca si altii pot.
              Cum au facut un pasaj intr-un weekend niste olandeJi.

              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


              Pai la noi, intr-un weekend nici cafeaua nu se termina de baut.
              Last edited by mr.K; 15 February 2017, 13:16. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Fanica, vezi ca ai incurcat persoana care te intreaba de voiculescu...:
                Sorry. De la tapatalk mi se trage.

                Originally posted by bolovan View Post
                Fanez...si eu muncesc ...poate nu chiar 22 ore/zi (chiar daca am perioade in care bag 22 ore/zi)...dar mai mult de 2-3 zile nu o duci in ritmul asta...
                Ei, nu. Pai n-ai vazut ce bine se tine? 22 de ore/zi, 7 zile/saptamana. Iti intri in ritm si o tii langa. Daca faci pauza iti iesi din ritm.
                Last edited by Fanez; 15 February 2017, 14:38. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Aha...si totusi...n-ai raspuns la intrebare...asteptam raspunsul

                  Comment


                  • Originally posted by aris86 View Post
                    Psd & alde în picaj

                    Psd-ul nu se dezminte
                    Hai sa verificam stirea. Ce aflam?
                    Ca ni se servesc cele mai mari gogosi si ca ...trompetele rasuna.
                    Cifrele prezentate public sunt manipulate prin faptul că nu au fost ponderate la 100% pentru a da impresia că PSD se prăbușește în sondaje. Sondajul ISSPOL prezintă datele parțiale, iar cei de la Hotnews și stiripesurse.ro au preluat, fără să verifice, datele din sondaj.
                    Sondajul dat astăzi publicității, realizat de ISSPOL în perioada 7-11 februarie și care arată o scădere în intenția de vot a PSD conține o manipulare....


                    Nu ma intereseaza sondajul; pur si simplu ma ingrijoreaza in cel hal suntem manipulati. Inca o dovada ca, inainte de a deschide gura, e bine sa verifici stirea si din alte surse.
                    Last edited by IancuMIC; 15 February 2017, 15:13.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Si sursa din Prahova va inspira incredere?, pana insusi , el lidero maximo a recunoscut ca PSD a scazut in sondaje.

                      Liviu Dragnea beneficiază de o încredere scăzută în rândul populației, comparativ cu situația de la finalul anului trecut. Președintele PSD a...

                      Comment


                      • Originally posted by bolovan View Post
                        Fanez... Am alta intrebare mai tare pt tine: Voiculescu de unde are averea...si cum o fo obtinuta?
                        La asta te referi?
                        Originally posted by bolovan View Post
                        Aha...si totusi...n-ai raspuns la intrebare...asteptam raspunsul
                        Am raspuns:

                        Originally posted by Fanez View Post
                        Nu bea, nu fumeaza si munceste 22 de ore pe zi.

                        Comment


                        • Iti dai seama, daca muncea 23 de ore pe zi, cred ca-l ajungea la avere pe Rothschild.

                          Comment


                          • nu, de fapt, muncea 23 ore si 50 min. Totusi, avea nevoie de 10 min pt WC...dar si asta o facea renuntand la chestiile care nu erau absolut necesare la WC: utilizat hartia igienica si spalat pe maini

                            Comment


                            • Eu am zis chiar si despre sondajul asta partial.

                              Originally posted by Fanez View Post
                              ...
                              PSD - 31%

                              PNL - 17%

                              USR - 7%

                              ALDE - 2%

                              PMP - 1%

                              Alt partid - 1%

                              Celelalte cum sunt?
                              Nici macar adunate celelalte nu ajung psd-ul. Asa partial cum e sondajul sursei de intoxicare. Daca citim doar titlul...
                              E bine sa mai si gandim ce am citit.
                              Mai e un post tv care zice una si vine cu imagini "doveditoare" in sustinerea aberatiilor debitate, imagini care contrazic afirmatiile dar daca doar asculti si nu analizezi ce vezi...

                              Originally posted by aris86 View Post
                              Si sursa din Prahova va inspira incredere?, pana insusi , el lidero maximo a recunoscut ca PSD a scazut in sondaje.

                              http://www.stiripesurse.ro/dragnea-e...e_1179882.html
                              Citez din sursa pe care ne-ai indicat-o:
                              "Potrivit liderului PSD, „discutiile foarte pasnice despre ordonanta 13” au determinat scaderea în sondaje. „Asa se întâmpla ca presedinte al partidului - decontezi politic orice critica adusa Guvernului."
                              Dar nu zici cu cat a scazut, cu 50%, cu 1%? Care e scaderea? Asa si euro a scazut cu 2 bani, si benzina s-a ieftinit cu un ban. Conteaza cu cat sau conteaza doar ca s-a ieftinit? Simti vreo diferenta intre 5 lei si 4.99 lei?
                              Last edited by Fanez; 15 February 2017, 16:49. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Da, se explica, printr-un motiv simplu: marea masas de votanti PSD sunt persoane casnice (fara un loc de munca) si au cel mult 10 clase (aici intra aprox 60% din votantii PSD). Adica...peste jumatate din votanti sunt asistati social semi-analfabeti
                                Si nu o spun eu...o spune IRES si ISSPol.

                                Pai normal sa nu scada...a crescut numarul de asitati sociali. Doar eu stiu vo 5 persoane care tocmai au primit grad de handicap anul asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google