Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa iau treaba de-a randul...nu iau 1.4...raman in continuare in randul naivilor care cred cu nesimtire ca 1.6_105cp >1.4 75cp+chip+toba
    la biserica ma duc, nu asta e problema. si cu alealalte am fost...
    chiptuning nu vede masina asta pana nu se tiganeste motorul calumea. pt 6 cai frumosi nu ii vad rostul, avand in vedere ca nu-s fan si nu voi fi niciodata fan "liniute" sa "fac" cu un bot de masina o alta petarda de 100 de cai de la bmw, vw, pejo, opel, etc...iar de chiptuning "in jos", iar nu intra in discutie, ar insemna sa ma omor in depasiri
    in principiu, masina ramane stock pana in primavara. azi am fost la dealer, zilele urmatoare dau avansul, predau rabla, in 10 zile cica, as avea masina. sper sa fiu mai cumpatat cu asta, sa fie cu noroc a 3-a...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • roaga-l pe un prieten bun de-al tau sa ia masina si sa o duca la sfintire

      Comment


      • Eu cred ca Seba trebuie sa mearga la o festanie
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • eu ias pune rollbaruri si bullbaruri....
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Mai dar care e povestea lui Seba de ziceti toti de slujbe, manastiri.... ? Poate ne povesteste chiar el si la cei care nu stim.

            Comment


            • A facut dauna totala la doua ligheane . Asta-i al treilea.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • poate totusi nu va fi a 3-a dauna totala.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Nasol, bine ca nu a patit el ceva. De asta stie el atatea despre logan, l-a vazut "dezasamblat" . Fara nicio suparare

                  Comment


                  • mai tub catodic, musca-ti limba... daca-ti zic cate daune totale am la activ si ca la niciuna nu s-a lasat cu victime, pleci de pe forum...o sa te caci efectiv pe tine numa' cand iti dau pm...daca auzi ca merg prin tara in concediu, iti zic ca o sa pleci in vacanta in strainatate...
                    mumus, rollbar nu e o idee rea, am si intrebat la dacia, dar au zis ca "niet"...iar bullbar-ul e "cocalarism/tiganie/taranism/etc"
                    serios va trebui sa ma abtin sa-mi mai iau blackout-uri atunci cand sunt provocat.ori ca mi se spune s-o las moale, ori sa-i dau talpa, eu ii dadeam talpa. tre' sa fiu lasat la mintea mea (nu aia care m-a dus de la pitesti la slobozia pe ploaie cu acele la capatul gradatiilor si nici aia care s-a gandit sa franeze pe ploaie, in curba, la 80km/h si a crezut ca porumbul e o chestie prietenoasa) si in principiu n-ar trebui sa fie probleme.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                      A facut dauna totala la doua ligheane . Asta-i al treilea.


                      nu mai face de data asta, nu de alta dar la a 4-a sigur nu-i mai face nimeni CASCO

                      chiar Seba tot la ASIBAN(parca la ei ai avut ..) faci CASCO? cred ca esti VIP la ei ...

                      S.
                      Last edited by Silviu; 7 October 2009, 16:45.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • 'tu-va-n c##...nici n-am dat comanda inca si deja stiti ca-i dauna totala...
                        da, is VIP la autoeuropa si la asiban...normal ca tot la asiban fac, daca e sa se intample, macar sa le fac paguba. asa am zis si la a 2-a, pt ca n-au platit-o la timp pe prima. apoi m-a rugat personal directorul de la asiban, cand imi mai iau masina, daca se poate, sa nu mai fac la ei...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • astia o sa dea faliment cu tine.da, daca o mai ti asa ,se prea poate sa fi si preferatul celor de la Dacia ca le dai de munca.acum e 3-A.va urma?
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • credca cand te vede directoru de la asiban te refuza

                            Comment


                            • A iesit o tampenie . Am vrut sa spun ca-i la al treilea lighean pe care si-l cumpara nu ca-i al treilea pe care-l face praf.
                              Seba cred ca o sa ne vedem la emisiunea "Iarta-ma" . Trimit TVR-ul cu un buchet de flori aaa cu o canistra de benzina am vrut sa spun . Cat despre plecatul prin tara nu ma sperii asa usor atata timp cat nu vii frontal pe contrasens spre mine.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • eu zic sa punem leu langa leu...si de ziua lui Seba sa ai luom un rollbar...vorbesc cat se poate de serios...
                                Pun 20 lei. voi?
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google