Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...de plictiseala.

    Comment


    • Fanez a fost sanctionat pentru cumul de cartonase si implicit banare.
      ...
      Pentru ca totul sa fie transparent.
      Last edited by IancuMIC; 28 March 2017, 15:06.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • @IancuMic Era ok daca exista un topic pe un site mai de specialitate...unde puneau moderatorii userul banat si motivul.
        Sper ca nu-i ban permanent.

        Comment


        • Bah da' ce atata zmiorcaiala!
          A incasat-o cum am incasat-o si io, si ala, si alalalt.
          Cu totii suntem datori (macar) un ban.

          Par exampel, chiar ieri mi-a dat o amicala nea Iancu, ca m-am distrat public la dume despre bacauani, galateni si bucuresteni.
          Asta e, trecem peste, ne revizuim atitudinea...sau nu, noi sa fim sanatosi ca belelel curg.
          Ce atatea justificari si transparenta!

          Comment


          • Da, am observat ca moderatorii de pe aici sunt cam sensibili

            Comment


            • Cumul de cartonase faci cand insisti sa fii eliminat, ca si la futbol.
              Nu moare nimeni pentru un BAN de 7zile /30 zile, dovada vie sunt eu.

              Comment


              • ma simt ca un paria...eu inca n-am fost banat. Toata lumea pe aici a fost banata...(oare moderatorii au fost banati?)

                Comment


                • Originally posted by bolovan View Post
                  ma simt ca un paria...eu inca n-am fost banat. Toata lumea pe aici a fost banata...
                  Ai grija ce-ti doresti, poate te-aude iepurasu' de paste si-ti face un cado.

                  Comment


                  • Nu cred..dorintele mele nu sunt indeplinite nici-o-data. De vo 20 ani imi doresc sa castig la loto. Nimic. De vo 12 ani imi doresc sa nu ma mai bata nevasta la cap...cred ca am sanse mai mari sa castig la loto.

                    Comment


                    • Bre, alea-s dorinte meschine, cu castigu' la loto si nevasta care (nu) te bate la cap.
                      Cea mai mare dorinta (poate fi) e BAN-u'.

                      Comment


                      • Sincer...dintre toate dorintele mele...doar banul este realizabil...restul sunt fabulatii...utopice chiar

                        Comment


                        • Ce te plangi, nu (si) de-aia ti-ai luat nevasta? Ca sa te bata la cap?
                          Altfel iti mai luai o mobila-n casa, daca vroiai liniste.

                          Comment


                          • Grindeanu spune ca stia de OUG 13: "Stiam ca intra pe ordinea de zi".


                            Numai ca a intrat pe ordinea de noapte. Cu alte cuvinte, a cam aparut peste noapte.
                            Asta e degeaba prim ministru, nici la birou nu ar nimeri daca nu ar avea sofer.
                            Last edited by mr.K; 28 March 2017, 15:33.

                            Comment


                            • Originally posted by bolovan View Post
                              Da, am observat ca moderatorii de pe aici sunt cam sensibili
                              Originally posted by bolovan View Post
                              ma simt ca un paria...eu inca n-am fost banat. Toata lumea pe aici a fost banata...(oare moderatorii au fost banati?)
                              Eh, poate ca nu suntem atat de sensibil precum crezi. Mai incearca!

                              Moderatorii au un comportament exemplar in aceasta comunitate, drept urmare nu au motive sa fie banati.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • @Kojak nu, am fost pacalit de brosura. De asta nu suport reclamele/brosurile...nu stie nevasta mea de ce ma isterizez, intru in panica, am stari anxioase...cand apar reclamele la TV sau intra in casa cu o brosura.

                                @mr.K abia acum te-ai prins? Grindeanul a fost pus acolo de fatada. In relitate, totul este dirijat de marele calauzitor spre meleaguri luminoase, Liviu Dragnea si prima doamna calazuzitoare, Tariceanul Nu mai stiu cum. Asta a fost evident din secunda Nr 2 dupa ce au castigat in decembrie.

                                @vitriol Da stiu, sunteti perfecti...voi si nevasta mea. Doar ca ea este putin mai tare decat voi: a corectat toata wikipedia.

                                P.S. Vitriol...mei tu esti soacra mea mei...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google