Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolovane, vad ca esti traumatizat rau de casnicie. Incep sa te iau in serios.

    Comment


    • Oricum, nu mai conteaza.
      Alta intrebare!
      Last edited by Fanez; 28 March 2017, 21:35.

      Comment


      • Bah nene, ti s-au adunat punctele de penalizare, e ca la permis, ce mare filosofie. De aici ti-a rezultat banu.

        Si 2 la mana, nu-i frumos sa faci publice discutiile private, chiar si alea cu penalizari...asta asa ca fapt divers.

        Ai fost reabilitat intr-un timp foarte scurt (3 zile), zi merci si treci mai departe. Altii n-au privilegiul asta.
        Last edited by Kojak; 28 March 2017, 21:34.

        Comment


        • @Kojak nu sunt traumatizat deloc (bine...ca ma mai trezesc noaptea tipand si plangand...dar nah). Nu, am o casnicie chiar misto (am descoperit secretul: resemnarea)...

          Comment


          • Originally posted by Fanez View Post
            N-am vazut la ce ora s-a intamplat dar banuiesc ca n-a fost "noaptea ca hotii"
            Nu. „Noaptea ca hoții”, în mod mișelesc, au schimbat ora de iarnă cu cea de vară. Mama lor de guvern corupt!
            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

            Comment


            • Originally posted by bolovan View Post
              @Kojak nu sunt traumatizat deloc (bine...ca ma mai trezesc noaptea tipand si plangand...dar nah). Nu, am o casnicie chiar misto (am descoperit secretul: resemnarea)...
              Cati an "de detentie" ai la activ?

              Comment


              • Originally posted by Kojak View Post
                ...zi merci si treci mai departe. ...
                "Merci si treci mai departe." Am zis
                Originally posted by Cherubino View Post
                Nu. „Noaptea ca hoții”, în mod mișelesc, au schimbat ora de iarnă cu cea de vară. Mama lor de guvern corupt!
                Numai Dragnea asta e de vina.

                Comment


                • Bravo! Asa tatuzu, vad ca ai fost baiat saloon si ai editat si stres captura cu mesageria privata.
                  Ai o bere de la mine.

                  Comment


                  • Originally posted by Fanez View Post
                    Numai Dragnea asta e de vina.
                    iar incepusi bre ? numai gura mea e de vina ...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Originally posted by Kojak View Post
                      ...
                      Ai o bere de la mine.
                      M-ai mai amenintat de vreo doo ori

                      Comment


                      • Ma uit aproape zilnic in tunel la metrou, da' nu te-am zarit.
                        Tu tine-le evidenta, cand se mai aduna, ma chemi si-ti umplu portbagaju'.

                        Comment


                        • Daca stiam ca circuli cu metroul, ma uitam eu dupa tine.
                          Degeaba te uiti in tunel ziua ca nu vezi decat trenuri.
                          Oamenii care lucreaza in tunel lucreaza numai noaptea (ca... la metrou).

                          Comment


                          • Intre 2 postari, mai trageai si cu ochiu pe peron.
                            Zilele astea, cum a mers la munca fara loganclub?

                            Comment


                            • Dupa primul an am inteles ce inseamna "veci pururi"...adica vesnicia...o vesnicie dureaza cam un an...iar eu am deja 12 vesnicii...adica fix 12 eternitati...

                              P.S. Exista un studiu, barbatii casatoriti traiesc mai mult...wrong...viata trece mai greu

                              Kojak si-a gasit el ce sa faca...ca sa-si merite salarul (posta pe forumurile unde lupta proletara inca nu s-a facut auzita)
                              Last edited by bolovan; 28 March 2017, 21:55. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Ai ceva uzura la activ. Un refresh, ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google