Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Astept acum sa o urmeze pe Nuti si Livake, Motocicleanu, Marinaru plus toti servitorii lor.
    Crezi ? Cand 'or zbura porcii ...

    Dau baietii astia destepti o amnistie de poti fura ca-n codru !

    ps(-d) : noaptea evident
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Nu cred, dar sper.

      Comment


      • Carrefour, al doilea cel mai mare retailer din România după cifra de afaceri, şi-a înfiinţat propria cooperativă agricolă, denumită Cooperativa Agricolă Carrefour Vărăşti, care cuprinde la început 80 de familii de producători agricoli, care vor livra în jur de 5.000 tone de legume, recoltate de pe o suprafaţă de 60 de hectare, potrivit reprezentanţilor companiei.

        „Poiectul iniţiat de*grupul Carrefour în România*aduce mai aproape producătorii agricoli cu experienţă şi consumatorii care apreciază produsele româneşti de calitate”, se arată în invitaţia la conferinţa de lansare a Cooperativei Agricole Carrefour Vărăşti.

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          ...in privinta lui Nuti avem pareri similare.
          Nu prea. Nu ma incalzeste cu nimic daca se duce la puscarie.


          Originally posted by Kojak View Post
          ...
          Delecteaza-ne cu un link, ceva...


          Originally posted by Fanez View Post
          acolo nu e distractie...
          acolo am avantajul ca unii cred ca sunt altul (nu stiu cine) si il injura pe ala, nu ma injura pe mine.

          Originally posted by bolovan View Post
          ...am deja 12 vesnicii...adica fix 12 eternitati...
          Cu executare "la zi", cum se zice.
          Last edited by Fanez; 28 March 2017, 23:25. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • @Fanez fara suspendare, amnistie sau dezincriminare...cum se mai aude prin alte parti mai proletare

            Comment


            • Nu prea. Nu ma incalzeste cu nimic daca se duce la puscarie.
              Nu doar se duce la puscarie, are de dat si niste parale.
              Vorbeste tu cu ai tai sa mute pragul de amnistie la 6 ani, ca nu se incadreaza saraca.

              Ma gandeam eu ca nu picam amandoi pe caz, gandim prea diferit.
              Eu vreau hotii in puscarie, tu ii vrei liberi.


              LITORAL în PERICOL. O lucrare garantată pentru 50 de ani începe să se năruie. Plajele de 170 de milioane de euro din Mamaia şi Eforie se dizolvă în Marea Neagră |


              Last edited by mr.K; 29 March 2017, 08:21.

              Comment


              • Eu ii dau dreptate si lu' Fanez...vreau si recuperat...dar si puscarie. Si daca nu se recupereaza, pentru fiecare 100 euro paguba...o zi de puscarie. Nu se face rabat.
                Eu as scoate si pedepsele cu suspendare...cele peste o luna de puscarie...nu se mai poate suspenda.

                Comment


                • Eu ii dau dreptate si lu' Fanez...vreau si recuperat...dar si puscarie
                  In cazul asta imi dai mie dreptate, Fane se opreste la recuperare.

                  Comment


                  • Am avut Galaxy S7 Edge la 949 lei în versiunea gold şi 1.299 lei în versiunea black, plus un iPhone 7 de 32 GB Rose Gold la 1.699 lei. Diferenţa e de 50% la iPhone 7 faţă de preţul normal, iar la Galaxy S7 Edge ajunge şi la 2.000 de lei faţă de preţul standard! Huawei P9 a ajuns să graviteze şi el pe la 900 de lei şi cine ştie ce alte reduceri au mai existat.
                    AÅŸ începe ca un proces verbal cu poliÅ£iÅŸti cu "în seara zilei de...", doar că e mai bine spus în toiul nopÅ£ii eMAG.ro a avut niÅŸte reduceri atât de bune, că păreau bug-uri. Sau poate au fost bug-uri? Cert e că mă frecam la ochi, dădeam refresh ÅŸi reduceri


                    Last edited by aris86; 29 March 2017, 09:41.

                    Comment


                    • Tot ce conteaza e daca ai prins sau nu oferta aia.

                      Comment


                      • Nu am prins, dar cine nu a avut somn a prins telefoane la reduceri consistente, iphone 7plus la 239,99 lei.

                        Comment


                        • Originally posted by Fanez View Post
                          N-am vazut la ce ora s-a intamplat dar banuiesc ca n-a fost "noaptea ca hotii"
                          a fost ziua-n amiaza mare, ca eu nu-s pesedist
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Originally posted by bolovan View Post
                            ...cum se mai aude prin alte parti mai proletare
                            De regula proletarii bagau la puscarie "dusmanul de clasa".


                            Originally posted by mr.K View Post
                            ...gandim prea diferit.
                            Eu vreau hotii in puscarie, tu ii vrei liberi.
                            Aia care merita puscarie, la puscarie! Sa nu confundam furtul cu... altceva.

                            Originally posted by mr.K View Post
                            ...Fane se opreste la recuperare.
                            Conform legii, pedeapsa aferenta faptei dar fapta dovedita, nu doar ca zic eu sau ca zice nu stiu ce "hot".
                            Nu am ca altii "fantezii" cu xulescu sau igrekescu la puscarie doar ca m-a "nervat" pe mine. Ca intra sau nu, nu ma afecteaza cu nimic in cazul ei dar si al altora. E mai importanta recuperarea banilor furati.
                            Aia care au bagat oameni nevinovati la puscarie, da, la puscarie! Cati ani au dat atat sa stea si ei.

                            Originally posted by Seba View Post
                            a fost ziua-n amiaza mare, ca eu nu-s pesedist
                            Dar nici din "ailalti" nu esti.
                            Iti dai seama ce discutii ieseau daca ar fi fost noaptea.
                            Vazui la "stiri" ca anaf are de vanzare niste masini ieftine. La prima cautare pe gugal http://www.romaniatv.net/mobi/chilip...na_315105.html
                            Last edited by Fanez; 29 March 2017, 10:50.

                            Comment


                            • Aia care merita puscarie, la puscarie! Sa nu confundam furtul cu... altceva.
                              La furtul de voturi te gandeai?

                              Ca intra sau nu, nu ma afecteaza cu nimic in cazul ei dar si al altora.
                              Nici nu stii cat te afecteaza, pozitiv/negativ daca intra/nu intra la puscarie.
                              Se va da un semnal clar pentru urmatorii ca ea care confunda bugetul cu propriul buzunar, ca nu esti deasupra fraierilor de rand doar pentru ca ai furat milioane de euro, iar mana lunga a legii te poate ajunge si peste ani, cand nu mai ai protectie.
                              Last edited by mr.K; 29 March 2017, 10:52.

                              Comment


                              • @mr.K furtul de voturi nu este furt...este doar o cale de lupta imptriva asupririi imperialist-capitaliste.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google