Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa multa? Mai bine lasa.
    Prefer sa fac deloc ca si pana acum. ;)

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Pai eu i-am zis lui Fane sa nu incerce degeaba sa ma indoctrineze, dar el nu se lasa.

      Asta sofer.

      http://www.iubim-camioanele.ro/video...a-vazut-video/
      pai, fane a vazut la antena3 ca persistenta da rezultate.
      nu stiu daca isi mai aminteste ceva de viata lui de dinainte.

      meserias soferul. si ala care a fost la top gear era bun.

      Jeremy, James and Richard are joined by their tame racing driver. Some say he's not The Stig, he's The Stig's Lorry Driving cousin...Subscribe for more aweso...


      si varul chinez al lui Stig. tot apare de nicaieri si sare la bataie.

      The Stig's chinese cousin puts the GAC Trumpchi and the Roewe 350 through it's paces. Later James and Jeremy test the cars safety and discuss their finer poi...


      ai vazut viteza la crash testul chinezec ? ce caterinca fac aia.

      de la min 03:30
      Last edited by B997NDL; 6 April 2017, 13:26. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Am vazut ambele episoade.

        Comment


        • Indicatorul asta e valabil si pentru gravide, persoane cu copii in brate sau in carut, batrani, persoane cu mobilitate redusa (picior in gips de ex) etc., sau este exclusiv pentru "persoane cu handicap"?
          Attached Files

          Comment


          • numai pentru cei cu handicap. eu stiu fiindca acolo parchez.
            la mame cu copii e deja departe.
            Attached Files

            Comment


            • Daca magazinul n-are speciale, are inscriptionate doar cum am aratat mai sus, o gravida, batran etc pot folosi locurile respective?

              Comment


              • depinde. in bucuresti ai voie doar pe locurile handicapati.

                de-abia acum am inteles ce voiai sa zici. femeia cu copil s-ar putea sa aiba voie.
                de ce ? a fost a ta cu copilul si s-au luat de ea ?
                Last edited by B997NDL; 6 April 2017, 19:43. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Daaaa. La kaufland. Au zis ca e numai pentru persoane cu handicap si ca ei, "pe teritoriul lor, au regulile lor, altele nu mai conteaza" (am citat respectivul).
                  Macar sa fi zis inainte sa-mi fac cumparaturile

                  Comment


                  • "Nobodyguarzii" aia sun batuti in cap.
                    banuiesc ca e vorba de cel din colentina, ca numai acolo e plin de ei.
                    e zona cu risc ridicat. e plin de ciori(ditori) e kaufland si in dr. taberei, dar nu i-am vazut, cel putin nu in parcare. si parca nici pe cascadelor, in militari.

                    si s-au luat de ea fiindca era femeie cu copil. daca era tingan cu mertzan sa audi, cum am vazut de sute de ori parcate pe locurile alea, nu-i mai ziceau nimic.
                    Last edited by B997NDL; 6 April 2017, 20:39. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Am gasit o hartie cu "avertisment" in parbriz. M-am dus sa le spun ca au facut o eroare. A venit un "responsabil", n-am retinut ce functie scria pe ecuson. Si ne-am "lamurit". La kauf ala de la dudesti. Am vazut pe net ca si in alte parti au patit la fel alte mamici si gravidute. Cred ca aia pastreaza locurile alea pentru ei. le-am ocupat parcarea.
                      Last edited by Fanez; 6 April 2017, 20:50.

                      Comment


                      • Ti-or fi vazut autocolantul cu psd de pe luneta.

                        Comment


                        • Pe luneta aveam indicatorul "baby on board".

                          Comment


                          • Deputatul cu mitraliera a fost suspendat pentru sase luni din PSD
                            Din parlament trebuia suspendat, din psd ma doare-n partea dorsala ca e suspendat, oricum tot hot pezedist ramane.
                            In ce naiba consta suspendarea din psd? Nu mai are voie la sediu? Nu mai vorbeste nimeni din psd cu el? Nu mai are voie sa mai fure?
                            Sau va fi obligat sa stea la un loc cu aia din opozitie?
                            Inca odata pezedeii iau opinia publica si societatea civila in ras.
                            Last edited by mr.K; 6 April 2017, 21:37.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Ti-or fi vazut autocolantul cu psd de pe luneta.
                              nu cred, kauflandul e pentru psd-isti, fiidca baga tot felul de reducerii.
                              de ex., de manie pana duminica inclusiv, zaharul diamant la punga de hartie e 2,85 lei, iar dovleceii 3,99. maine la 07:25 sunt toti pensionarii in fata magazinului ca deschide la 7:30
                              cora e de dreapta, ca tine de preturi.

                              Comment


                              • Apropo de mosnegi, e plin de ei prin toate magazinele, pietele.
                                E clar ca pensiile sunt mai mari decat salariile.
                                Numai in mall-uri scapi de ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google