Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aviz amatorilor care freaca soselili in perioada imediat urmatoare:

    Comment


    • S-au gasit si astia sa faca exercitii fix cand nu mai ai loc pe sosele pentru ca toata lumea are liber. Pana acum au stat si au frecat utilajele agricole in unitatile militare.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Bai Fane, deci la Bucuresti nu se fura, numa' la Iasi, Cluj, Timisoara...
        Iar Firea s-a dus la primarie ca sa ajute oamenii si orasul.
        Asta am zis si eu.
        Doar nu s-o fi dus ca sa fure.


        Originally posted by B997NDL View Post
        ... cumpara doar mileuri, pesti de sticla si carpete.
        Pai vezi? Ieftineturi. Nici macar televizor pe care sa-si puna mileul si pestele nu-si iau.

        Comment


        • E un exercitiu comun cu BG si GR, insa s-a nimerit (sau s-a dorit) ca fix in perioada aia sa frece drumeagurili noastre.

          Comment


          • In mod sigur s-a dorit.
            De ce sa fie oamenii linistiti in minivacanta, cand pot sa-si procure cate un vagon de nervi de caciula?
            Pe mine unul nu ma afecteaza militaria asta, ca eu "prestez" la locul de munca toate zilele astea (inclusiv sambata si duminica, ca un asa-zis "bugetar" constiicios ce sunt), dar ma gandesc si la oamenii aia care vor sta cu orele blocati in trafic.
            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

            Comment


            • Originally posted by Cherubino View Post
              ...ca un asa-zis "bugetar" constiicios ce sunt), dar ma gandesc si la oamenii aia care vor sta cu orele blocati in trafic.
              Cine te pune sa fii constiicios ?
              Daca tot e vacanta, oamenii nu se duc la munca deci nu va fi aglomeratie. Cine te pune sa umbli pe drumuri in vacanta?

              Comment


              • Originally posted by Fanez View Post
                ...Doar nu s-o fi dus ca sa fure...
                io am impresia ca tii neaparat sa ne insulti macar o data/zi si ultima farama de inteligenta pe care cred c-o avem...daca aveam doua farame, va lasam pe astia ca tine sa ramaneti numa' voi in tara in care, in curand, daca nu furi, risti sa fii arestat si bagat la puscarie pt ca n-ai furat. ai tai pe care ii lauzi atat or sa bage in curand in codul penal ca violul nu-i viol daca ai bagat doar capu'...si in continuare ei sunt salvatorii tarii.

                imi cer mii de scuze daca n-am prins ironia, prea fina, pentru mine, recunosc, din postul tau
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Zice ca
                  *În luna iunie, se va desfasura exercitiul NATO NOBLE JUMP 2017 (NOJP17), pe teritoriul Bulgariei, Greciei si României
                  si ca
                  traficul ar putea fi îngreunat.
                  Deci e clar. Numai in Romania si va fi dezastru, calamitate, nenorocire etc.

                  Originally posted by Seba View Post
                  ...
                  imi cer mii de scuze daca n-am prins ironia... din postul tau
                  Nu face nimic.

                  Cand o s-o prinda dna-ul ca a furat (a zis cineva mai sus ca dna-ul se ocupa cu prinderea astora care fura), mai discutam. Pana atunci nu facem decat sa dam cu noroi ca doar sunt rivalii nostri.
                  Last edited by Fanez; 31 May 2017, 18:04. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by Fanez View Post
                    Daca tot e vacanta, oamenii nu se duc la munca deci nu va fi aglomeratie. Cine te pune sa umbli pe drumuri in vacanta?
                    Ce gândire de vidanjor ai, mai refulezi mult?!

                    Comment


                    • N-am inteles ce-ai vrut sa scrii, drept pentru care te ignor.

                      Comment


                      • Originally posted by Fanez View Post
                        Cine te pune sa fii constiicios ?
                        Pezedeul, că el e vinovatul de serviciu pe-acilișa.
                        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                        Comment


                        • Pai pezedeu' are numai asistati social care asteapta la carciuma sa vina postaru' cu ajutoru' social. Nu pezedeu' te pune la munca. Pezedeu' iti da degeaba din snaga multinationalelor.

                          Comment


                          • Cu mine s-a hotârât să facă un experiment.
                            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                            Comment


                            • Ghinion.
                              In alta ordine de idei:
                              Noaptea ca hotii!
                              "Macovei si Tapalaga au intrat noaptea în arhiva SIPA si au plecat cu un registru"
                              Hopa! Nu antena3 a zis.
                              Noi acuzatii în scandalul privind arhiva SIPA! Potrivit jurnalistilor de la Evenimentul Zilei, în 2005, a doua zi dupa ce a preluat mandatul de ministru al Justitiei, Monica Macovei, alaturi de consilierul ei de la acea vreme, Dan Tapalaga, au intrat în arhiva. Ei ar fi stat acolo de la 8 seara pâna la 2 noaptea si au plecat cu un suvenir.
                              Last edited by Fanez; 31 May 2017, 21:46.

                              Comment


                              • Nu urmariti, French Open?
                                Mai lasati politica aia, ca nu va da de mancare..
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google