Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cati bani o fi dat iohanus pentru intalnirea cu Trump si vizita in america?

    Unu' cica l-ar fi platit pe Tony Blaier sa vina in Romania. Caz penal.
    Altul cica l-ar fi platit pe Alain Delon sa vina in Romania. O fi penal?
    Unu' cica a cumparat un bilet in valoare de nu stiu ce milion de dolari ca sa se vada cu Trump. Naspa rau.
    Altu' cica s-a dus sa se intalneasca cu Trump. Cat o fi dat astalalt pe bilet? O fi naspa rau?
    Eu asa am inteles: daca te invita Trump trebuie sa-ti iei bilet (asa a zis PIMP care detine adevarul absolut).
    Deci, biletul, biletul, cat e biletul???
    Last edited by Fanez; 4 June 2017, 16:47. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Fane, fa-ne, te rog, un serviciu si ia um pumn de rudotel, ca nu se mai poate.

      Comment


      • Nu se mai fabrica.
        Te oftici cand vezi ca nu e cum te-a indoctrinat PIMP?
        E greu de crezut ca te-au mintit idolii tai? Sau e greu de acceptat? Poti sa iei anxiar pe termen lung. Te mai ajuta si xanax dar e pe termen mai scurt.

        Comment


        • Fane daca tot zici despre subiect, e mai bun nitrazepam ca nu da dependenta ;)

          )))))

          Comment


          • Provoaca somnolenta. Oricum e prea slab pentru NDL. Ai vazut ca el obisnuia sa ia rudotel cu pumnul. De cand nu se mai fabrica... nu stiu ce mai ia. [emoji1]
            Last edited by Fanez; 5 June 2017, 00:40.

            Comment


            • Originally posted by Fanez View Post
              Poti sa iei anxiar pe termen lung. Te mai ajuta si xanax dar e pe termen mai scurt.
              iei ce vrei tu, dar destul de multe cat sa ne ajute, pe ceilalti, pe termen lung.

              Comment



              • adevarat...

                Comment


                • Am vazut ca au asfaltat astia si sos. Fundeni. Pai ce-ai facut Bobita? Si Fundeni si Basarabia asa pe repede-inainte? N-ai lasat si tu decopertat macar vreo 5-6 luni inainte sa incurci circulatia reparand? Cand au lucrat astia? Noaptea ca hotii?
                  D-aia zice lumea ca nu se face nimic prin Bucuresti, lucreaza noaptea cand toata lumea doarme si nu-i vede nimeni.

                  Comment






                  • Discutiile pe teme politice, doar pe topicul dedicat.
                    Last edited by IancuMIC; 6 June 2017, 17:24.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Oameni hotarati. Latini.
                      Isteria obligativității vaccinării a cuprins și Italia. Decizia Guvernului de la Roma, care a aprobat un decret de lege prin care permite înscrierea în școli și grădinițe doar a copiilor vaccinați și care le impune sancțiuni financiare părinților care decid să își înscrie copiii nevaccinați la școală, a provocat panică și revoltă în rândul italienilor.
                      Mii de părinți din Italia încearcă în aceste zile să găsească o cale de a scăpa de decretul guvernului de la Roma,
                      sursa

                      Eu zic ca e bine sa lasi la alegerea parintelui.

                      Comment


                      • Originally posted by IancuMIC View Post

                        Discutiile pe teme politice, doar pe topicul dedicat.
                        Așadar s-a înființat subiect pe teme de politichie și nu ne mai bălăcărim aici?
                        Ce bine, nici măcar nu intenționez să intru pe respectivul subiect, darămite să mă mai și abonez la el....
                        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                        Comment


                        • Originally posted by Cherubino View Post
                          Asadar s-a înfiintat subiect pe teme de politichie si nu ne mai balacarim aici?
                          ....
                          Da, ne balacarim dincolo.

                          Comment


                          • Dupa cum vezi domnule Cherubino; din motive lesne de inteles.
                            Nea Fane.
                            Un vaccin ar fi bun la inscrierea pe forum sau din cand in cand; ar ajuta mult.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Se pare ca cineva mi-a urmat recomandarea cu infiintarea unui astfel de topic

                              Comment


                              • Mda ...cineva; da' n-ai fost singurul, care a cerut asta.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google