Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vom trai si vom vedea,Steven Seagal!Seara buna!

    Comment


    • Cumpara masina aia, e o investitie.

      Comment


      • Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

        Am deja una,multumesc!Nu as mai vrea sa discut cu tine,respecata-mi decizia si vezi de treaba ta,acum si pe viitor,atotstiutorule de 1,89 m

        Comment


        • Are eleron? Daca n-are, pune-i!

          Comment


          • Eleronul de pe luneta e bomboana de pe coliva. Dintr-un biet Logan a facut o cotiga de 2 lei gauriti.
            Cine e tentat sa cumpare asa ceva, ar trebui in prealabil sa-si faca un control amanunit la sfecla.
            Keep walking...

            Comment


            • eu cred ca era galbena si a vopsit-o cu geamurile deschise
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • meticulosule, de ce te deranjeaza opiniile defavorabile? Daca voiai sa-ti ridice cineva EXCLUSIV osanale pentru utilajul din fotografii, poate ca nu trebuia sa le postezi aici.
                Sau nu mai functioneaza dreptul la propria opinie pe forumul asta si eu inca n-am aflat?
                LA SUBIECT: mie masina respectiva mi se pare urata cu spume, si nu numai ea, ci in general cam toate "tunatele" astea care mai apar pe feisbuc. Ce-o sa faci acum? O sa ma ameninti si pe mine in mod voalat?
                M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                Comment


                • @Cherubino, cred ca dupa 10 ore de liniste ar fi fost mai intelept sa nu continui flame-ul. Intre timp si-o fi dat si el seama ca a exagerat putin.
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • @Silviu
                    Adica nenea ala are dreptul sa sara ca ars cand cineva are alta opinie, dar eu fac "flame"!
                    Bravos natiune, halal sa-ti fie!
                    M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                    Comment


                    • Originally posted by Cherubino View Post
                      Bravos natiune, halal sa-ti fie!
                      Tu continui un `flame` (a se cita corect ce scriu) si vad ca si sari gratuit ca ars.

                      Toti facem parte din natiunea asta pe care o invoci. Hai sa o facem mai buna, dar cu calm nu cu nervi.

                      O zi placuta.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Si tu, Brutus? ( a se citi Cherubino & Silviu)
                        Multumesc.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Am terminat,baieti gata!

                          Hai sa vedem ce face Simona!?

                          [emoji850]

                          Last edited by meticulosul; 23 October 2017, 15:11. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by meticulosul View Post
                            Hai sa vedem ce face Simona!?
                            Tocmai a câștigat primul set.
                            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                            Comment


                            • Pana acum e de bine...1 set luat si 2-1 in al 2-lea

                              6-4 5-1 Pentru Simona

                              6-4. 6-2...victorie Simona.Felicitari!

                              Ceva locaii frumoase de vizitat,in România?multumesc!
                              Last edited by meticulosul; 23 October 2017, 20:24. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Am de gand sa-mi iau un Allview V2 Viper S. Merita? Ceva de mentionat, fiabilitate... etc? Multumesc anticipat. (E cam 800 de lei si nu vreau sa dau mai mult pe un telefon).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google