Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In bugetul ala, mai degraba un Huawei P9 Lite, se misca bine, fiabil, au cativa colegi ca telefon de serviciu.
    In alt buget, vezi Samsung S7 s-a ieftinit mult.
    Last edited by mr.K; 24 October 2017, 12:27.

    Comment


    • Fără taxa de mediu, au venit toate rablele din Europa în România şi în special în Capitală.
      Primarul general al Capitalei nu e de acord cu eliminarea timbrului de mediu, pentru că „au venit toate rablele din Europa în România şi în special în Capitală”. Ea a declarat că le va propune bucureștenilor „o taxă de mediu”.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • sa-si multumeasca dimineata in oglinda madam primarita, a fost dintre aia de-au sustinut anularea taxei de mediu problema e ca nu doar in bucuresti a crescut numarul de masini cu norma africa -4, in mai toate orasele vezi fumegatori in trafic, incepand cu loganuri 1.5dci si terminand cu bmw seria 7, parca-i concurs de fumigene pe roti la semafor.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Pai ce sa faci, sa astepti in ploaie cu copilul, un autobuz/tramvai care vine deja plin?
          Iei si tu ce masina iti permiti, ca sa nu mai depinzi de transportul in comun, care nu prea exista in Romania.
          Noi nu suntem in stare sa facem niste linii de tranzit rapid intre orase si aeroporturi.
          Last edited by mr.K; 24 October 2017, 13:49.

          Comment


          • Originally posted by Fanez View Post
            Am de gand sa-mi iau un Allview V2 Viper S. Merita? ... (E cam 800 de lei si nu vreau sa dau mai mult pe un telefon)...
            Originally posted by mr.K View Post
            In bugetul ala, mai degraba un Huawei P9 Lite...
            Era o varianta insa cei de la rcs-rds nu-l au in catalog si ma interesa sa-l iau de la ei in rate.
            Alte pareri despre Allview V2 Viper S? Va rog. Multumesc.

            Comment


            • Nu am avut niciodata Allview(Giornee), dar am butonat cateva pe la colegi si vreau sa spun ca se miscau foarte prost, se blocau,etc. Acum am un Huawei P9 dual sim de 1 an aproape si pot sa spun ca se misca superb cel putin pe partea de internet unde ma intereseaza pe mine.

              Comment


              • Am avut un Allview de la munca pentru 2 zile,nu vreau sa mai aud de ei.sunt fan IPhone,dar imi place mult si cam toti cei care au sunt foarte incantati de Huawei p9 lite...este un telefon interesant la in pret ok,chiar si la Rcs-Rds

                Comment


                • Pe net, la rcs-digi-muschi, n-am vazut decat Huawei P10 la un pret care nu-mi convine. P9 n-am gasit in oferta lor.

                  Comment


                  • Acum nu stiu sigur,dar daca imi aduc bine aminte cand am platit factura am vazut o oferta de telefoane acolo,unde era si p9 lite

                    Comment


                    • Originally posted by Fanez View Post
                      Era o varianta insa cei de la rcs-rds nu-l au in catalog si ma interesa sa-l iau de la ei in rate.
                      Alte pareri despre Allview V2 Viper S? Va rog. Multumesc.
                      La RDS in rate, inseamna credit la ING, ori daca deja mai ai rate la masina este posibil sa nu ti-l acorde.

                      iti recomand P10 lite.

                      Comment


                      • Nici un P8 Lite nu se misca rau, semnal bok, se gaseste la pret bun, ~600-650 de lei.

                        Comment


                        • Originally posted by aris86 View Post
                          La RDS in rate, inseamna credit la ING...
                          iti recomand P10 lite.
                          E vorba de oferta lor cu abonament, rate fara dobanda cu avans de 103 lei. P10 e prea scump pentru mine.

                          Comment


                          • NOU!
                            IA-TI ORICE TELEFON DE TOP IN 24 DE RATE, FARA DOBANDA!

                            Bucura-te de avantajele programului de achizitie in rate a telefoanelor, disponibil acum in peste 340 de magazine Digi, prin creditul ING Acum. Vezi aici magazinele!

                            Beneficiile programului de rate:
                            •24 de rate egale, fara dobanda, incluse in factura Digi
                            •COMISIOANE ZERO pentru acordarea si administrarea creditului
                            •Se acorda PE LOC in magazinele Digi selectate
                            •Finantezi intre 200 si 4000 de lei din valoarea telefonului*

                            Vino cu numarul tau la Digi Mobil si primesti pana la 10 luni cu 50% reducere la abonament!

                            Criterii minime pentru a primi creditul ING Acum:
                            •cetatenie româna si domiciliu in Romania
                            •minimum 18 ani si maximum 61 de ani (pentru femei) sau 63 de ani (pentru barbati)
                            •venit de minimum 1.000 de lei, din salarii sau pensii, nu pot fi luate in calcul veniturile obtinute de cadrele militare
                            •vechime în munca de minimum 1 an si de minimum 6 luni la ultimul angajator.
                            RCS & RDS, compania lider pe piata serviciilor de televiziune si de internet din Romania. Furnizeaza si telefonie fixa si mobila. Calitate la preturi accesibile. Cele mai mici preturi pentru TV, internet, telefonie fixa si mobila. Cele mai ieftine pachete de servicii.


                            Cum e Fane? E alba sau neagra? Nu mai crede toate gogosile din casierie.

                            Comment


                            • wtf? credit pt telefon? Un telefon (indiferent ce marca)...nu are voie sa depaseasca 1/3 din venitul tau pe luna in care-l; achizitionezi...dar sa-ti faci 12 rate lunare pentru un cacatel pe care-l scapi pe jos? wtf?

                              Comment


                              • Originally posted by bolovan View Post
                                ...Un telefon (indiferent ce marca)...nu are voie sa depaseasca 1/3 din venitul tau pe luna in care-l achizitionezi...
                                ...decat daca esti pitpoanca intretinuta de un cocalar cu bmw x6 alb, cu numere de bulgaria si primesti de la "iubi" tel de 1300 de coco cand ai venit de 0 (zero) coco lunar.

                                gluma-i gluma, pana la urma fiecare e liber sa faca ce vrea cu banii lui. telefonul poate avea si asigurare "casco", la o adica...
                                iar daca vrei si poze si telefon si tableta si nu ti le permiti pe toate separat sau n-ai chef sa dai banii pe ele, un tel mai performant e o optiune de luat in calcul.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google