Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu. pentru anul fabricatiei ei 2000, focusul era lux. 90 caluti diesel cu mult cuplu , fara rugina dupa 18 ani , statea foarte bine pe curbe (suspensie independenta pe spate) , foarte ieftin de intretinut si fiabil, etc

    bmw-ul e60 e altceva. deja trebuie sa bag 1000 de euro in consumabile. ulei motor si cutie automata , filtre , bujii si releu. dar l-am ales cu inima nu cu portofelul.

    ps: probabil e criza la 40 de ani.
    Last edited by Costi-bc; 1 September 2018, 15:51.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • sa-l stapanesti sanatos. dar de ce ai ales un cinciar daca esti in criza varstei mijlocii ? de ce nu un treiar, ba chiar un m3 mai vechi pe care sa-l restaurezi ?
      sper sa nu te superi pe mine, dar designul americanului nu mi se pare reprezentativ pentru bmw. un ursulet mi se pare mai aratos si poate deveni masina clasica, mai ales m3-ul.

      Comment


      • asa-i. pretul ...
        era prea ieftina si buna sa o refuz.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Incepand cu noua generatie Logan & Sandero se vor vinde numai sub marca Dacia si numai in Europa.

          Marca auto Renault va înceta să mai vândă modele Dacia pe unele pieÅ£e precum Rusia ÅŸi Brazilia, în încercarea de a se poziÅ£iona pe un segment superior de piaţă, a declarat directorul de design de la Renault, Laurens van den Acker, informează publicaÅ£ia...

          Comment


          • hahahaaaaa ...
            sub articolul ala era : https://www.digi24.ro/stiri/diverse/...tu-mare-933599

            sunati la protectia animalelor !!! si fata de portiera dr fata tot cioara a distrus-o ? o fi loganul comestibil ?
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • I-a luminat ziua nefericitului proprietar

              Probabil reactia sa cand a vazut masina

              Comment


              • Nu e musai. Am vazut multi proprietari de agregate pe care-i doare-n paispe de masina. touareg legat cu sarma si forante prin bord si fete de portiera , mercedes cu cuie in bord ca sa-si prinda microfonul la statie ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Acum ai si tu dreptate, dar consider ca un propietar normal ar fi oripilat de ce a patit masina aia.

                  Comment


                  • Masina aia era colivia ciorii. Proprietarul si-a dorit o cioara iar sotia nu-i dadea voie s-o tina in casa (pe cioara).

                    Ce a fost mai întâi, Iasiul sau Bruxellesul? https://ziarulonline.com/descoperire...bit-despre-ea/
                    Last edited by Fanez; 5 September 2018, 12:46. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Am lipsit vreo două luni de pe forum și am constat că userul Catalonia a fost banat în schimb a reapărut Mr. K.

                      WTF?

                      Deci fraților, până la urmă cum a stat treaba?
                      Este unul și același user având în vedere stilul de a scrie, mentalitatea, cunoștințele auto dar și hateareala sau pur și simplu a fost o coindicență?

                      Nu că m-ar încălzi cu ceva dacă aflu, dar dacă tot se poate vorbi despre orice pe aici, mi-am zis să încerc.

                      Toate cele bune!
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • Bag seama ca tu ai chef de galceava... :-))

                        Comment


                        • Daca poate fi numita tot coincidenta, catalonia a aparut pe forum exact in ziua cand a fost banat mr. k (14 mai daca imi amintesc bine). Oricare ar fi personajul, se pare ca s-a mai cumintit.
                          Last edited by liviunvl; 5 September 2018, 17:20.

                          Comment


                          • dar ce aveti cu el ? ca o vorbea de rau pe halep ? avea dreptate. a distrus-o aia in primul tur la us open, iar serena, care e o adevarata numarul unu, a nascut si le bate pe astea pe banda. cred ca va castiga turneul. altele stateau 2 ani in postnatal.
                            sau ca vorbea de rau dacia ?! iar avea dreptate. credeam ca loganul 1 (ph1 si ph2) erau cele mai proaste, cel putin la tabla, pana a aparut loganul 2 care e si mai prost. de fapt, "renoul" il lasa doar in europa la vanzare, iar in rusia, brazilia si restul pietelor va vinde doar duster sub brandul renault.

                            Marca auto Renault va inceta sa mai vanda modele Dacia pe unele piete precum Rusia si Brazilia, in incercarea de a se pozitiona pe un segment superior de piata, a declarat directorul de design de la Renault, Laurens van den Acker, informeaza publicatia Automotive News Europe.

                            Comment


                            • Acum nu stiu daca sa privim cu ochi buni ca modelele Logan si Sandero nu vor fi mai vandute in afara Europei, si sunt curios daca Europa se refera la toata Europa continentala sau exclusiv la UE.

                              Comment


                              • Nu ati prins ideea, se vandeau atat de bine in toata lumea incat au trebuit sa limiteze piata, altfel celelalte marci dadeau faliment, ex japonezii, americanii, coreeni, etc. Probabil Trump le-a impus ceva conditii. :-)))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google