Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @alexyno: Felicitari, domnule viitor fizician!
    @vdmihai: da e adevarat. 1.6_16v face tot vitezometrul cu motorul stock, fara modificari; testat de mai multe ori atat de userul mareom cat si de subsemnatul. viteza reala e totusi 185-190, nicidecum cea afisata, de 210km/h.
    Last edited by Seba; 27 September 2008, 01:53.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Andrei pizza de la Pizza Hut. Scuze. Eram cu gandurile in alta parte.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Aha, pai asa mai merge. Cand ziceai ca imi dai pizza aia?
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Intamplator am asistat la discutia dintre un dealer de tractoare si un client. " Tractorul asta are tehnologie common rail". Se pare ca si in agricultura se trece la motoare d-astea.
          urmeaza vapor turbo-diesel common-rail.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Tractoarele moderne normal ca folosesc motoare common-rail, de cativa ani buni.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Cristi lcd vreau si eu o ciobra la mcdonalds...
              in italia in cadrul mcdonalds erau si alte fast-fooduri mai mici care serveau pizza paste etc...

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by csebalyn View Post
                @alexyno: Felicitari, domnule viitor fizician!
                @vdmihai: da e adevarat. 1.6_16v face tot vitezometrul cu motorul stock, fara modificari; testat de mai multe ori atat de userul mareom cat si de subsemnatul. Viteza reala e totusi 185-190, nicidecum cea afisata, de 210km/h.
                Multumesc
                Ma contraziceam cu un prieten
                sigpic
                !

                Comment


                • Poate cineva sa imi recomande un instructor bun pentru scoala de soferi, in Bucuresti? Vreau unul care are rabdare sa invete elevul si sa explice lucrurile esentiale.
                  Multumesc.

                  Comment


                  • Ce naspa...

                    Comment


                    • Cioby, cred ca mai degraba gasesti pe unii sa faca autostrada timisoara-bucuresti decat ce vrei tu...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Pentru vdmihai:
                        La multi ani! Sa fi fericit si sa ti se implineasca toate dorintele frumoase, iar daca iei permisul sa ai grija de el... Intelegi tu ce vreau sa spun...

                        Comment


                        • Am auzit niste zvonuri ca BRD ar da faliment

                          Comment


                          • Nu A Dat Faliment A Fost Cumparat Ca Si Multi Altii.vb Din Cunostinta De Cauza.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • De cine a fost cumparat? de francezii de la Groupe Société Générale cu ceva ani in urma
                              Last edited by SUPERCAR; 10 October 2008, 21:37.

                              Comment


                              • Eu cred ca si bancherii aia din S.U.A., care "au dat faliment" o sa apara in alte locuri caldute. Eventual la concurenta, doar ca n-o sa fie in fatza, ca sa zic asa. Finantistii n-o sa moara niciodata, nici n-o sa saraceasca. Tot omul de rand o sa plateasca. Si la New York, si la Bucuresti, si la Tokio sau unde doriti voi...
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google