LoganClub la Hungaroring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub la Hungaroring

    Din discutiile purtate duminica trecuta in cadrul LoganClub Bucuresti s-a propus sa mergem la Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei 2008. Ce ziceti va incumetati? MP al Ungariei are loc in luna august.

  • #2
    eu merg,sper sa am si bani de motorina la intoarcere ca un rezervor imi ajunge sigur pana acolo

    Comment


    • #3
      Pacat ca nu o sa fiu in tara atunci.
      numar secundele

      Comment


      • #4
        ma inscriu pe lista ,orcum eu merg si in italia si in germania si in monaco
        Degeaba gandesti daca esti prost!

        Comment


        • #5
          interesanta ideea, vorbim si vedem, nu pot spune un raspuns de acum dar e o idee buna, tentanta.

          Comment


          • #6
            da stiti cat costa un bilet la Hungaroring ? ca banuiesc ca e destul de scump pentru F1.

            Comment


            • #7
              ~120 euro biletul (probabil pe pajiste pe undeva) + celelate cheltuieli aditionale.

              Comment


              • #8
                Cred ca ma bag si eu. Desi e cam devreme sa ma pronunt de pe acum, in principiu imi surade ideea si o sa fac tot posibilul sa vin.
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Sp!ke
                  ~120 euro biletul (probabil pe pajiste pe undeva) + celelate cheltuieli aditionale.
                  e cam scump,adica per total te ajunge la 250 euro pe putin cu motorina,taxe la vama,etc.

                  Comment


                  • #10
                    la 250 euro mai bine punem caravana logan club in miscare prin tara.nu va dati seama:cateva nopti de ''lectura'' prin pensiunile din tara.
                    sigpic........restul e NoSpeedLimit

                    Comment


                    • #11
                      asta cam asa e,eu nu am apucat sa imi vizitez tara da ma duc la unguri,poate fac si astia la noi un circuit de F1 peste cativa ani
                      Oricum am impresia ca circuitul din Turcia e cu mult peste asta din Ungaria,asa ca mai bine mergem la turci si parca e si mai aproape de mine ca si distanta asta fata de unguri

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Sp!ke
                        Din discutiile purtate duminica trecuta in cadrul LoganClub Bucuresti s-a propus sa mergem la Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei 2008. Ce ziceti va incumetati? MP al Ungariei are loc in luna august.
                        spike, my friend, make up your mind... mai nene, ori plecam prin europa, ori mergem la hungaroring? cati bani crezi ca strangem pana la concediu ? mie mi-e oarecum aproape hungaroring-ul, dar risc sa raman fara bani pt excursia din olanda...serios, in august s-ar putea sa am concediu si daca va adunati, promit ca o sa fac tot posibilul sa ma alatur la gasca loganistilor...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          pai e simplu: Spike vrea prin Europa, si anume la unguri, de Hungaroring.

                          In alta ordine de idei: pe mine nu ma pasioneaza F1, as prefera prin tarisoara noastra, pe undeva, ca locuri care sa merite sunt berechet.
                          Logan KissFM 1.5 dC
                          B-79-MEF

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by csebalyn
                            spike, my friend, make up your mind... mai nene, ori plecam prin europa, ori mergem la hungaroring? cati bani crezi ca strangem pana la concediu ? mie mi-e oarecum aproape hungaroring-ul, dar risc sa raman fara bani pt excursia din olanda...serios, in august s-ar putea sa am concediu si daca va adunati, promit ca o sa fac tot posibilul sa ma alatur la gasca loganistilor...
                            Europa cu escala la Hungaroring

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google