Se Fura Emblemele Fata!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Fura Emblemele Fata!!!

    Am vazut de mai bine de o luna tot mai multe loganuri ph 1 fara emblema fata in judetul Arges.
    Mai recent am vazut si Sandero si Logan ph2.
    Eu mi-am dat-o singur jos saptamana trecuta si saptamana aceasta s-a dat atacul si in parcarea blocului meu...
    Se intampla si in alte judete sau numai in Arges?
    O astfel de emblema costa 80 ron in magazin si 10-20 ron in targul spatamanal...

  • #2
    Salut.
    Asa-i Tweety,am vazut si eu.Am citi-va vecini care au logan ph2 si i-am vazut fara
    Nasol.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      Ar trebui pinditi nenorocitii care fura de pe masini si batuti pina promit ca nu mai fura. Foarte probabil, acele embleme furate sunt vindute la subpret in magazine sau tarabe in tirguri auto si dupa aceea vine un om caruia i s-a furat emblema si-si cumpara una si iar ramane fara ea. Si tot asa....

      Comment


      • #4
        da si in bucuresti am vazut o gramada de ph1, ph2 si sandero fara emblema ...mai multe ph1
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • #5
          creca hotii astia sunt fanii grilei "clean"
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #6
            e criza frate daca si la arges unde e patria pieselor etc se fura
            sigpic

            Comment


            • #7
              A patit-o si un coleg bacauan cu Fh2.Eu sunt patit cu stergatoarele.

              Comment


              • #8
                O am furata de 1 an, m-am obisnuit fara
                ....si am cumparat-o cu 10 ron de la altcineva
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #9
                  ce fac cu alea de ph 2?desfac sticlele cu ele?iar cu astea de ph1? ce mai fac?
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #10
                    domnilor de ce va agitati? in Romania se fura orice.... in Bucuresti: mi-au furat geamul de la oglinda dreapta (cu incalzire), am vazut capace lipsa, proiectoare.... de stergatoare nici nu mai vorbesc... asa ca o emblema de 10 lei mi se pare ceva banal

                    Comment


                    • #11
                      80 ron o emblema dacia sa innebunesti nu alta
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #12
                        O sa-mi pun un desfacator de sticle,sper totusi sa nu mi se-ntample...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          Eu sunt din constanta si aici am vazut o gramada de ph1 fara sigla dar de ceva vreme vad si ph2 fara sigla din fata. Eu am un logan mcv alb si mie mi-au furat de 2 ori sigla in 2 luni. O data in parcare la selgros si odata in fata curtii mele. Prima oara am dat 75 lei pe sigla si a doua oara am zis ca ii sta foarte bine si fara . Asta e Romania ce sa-i faci .

                          Comment


                          • #14
                            Si la noi in NEAMT se "practica acest sport"....de multa vreme...sa zicem 1 an. eu unu sunt patit , de asta am schimbat bara fata...:d
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • #15
                              noroc la vecinu care are masina parcata la 20m de a mea i`au furat emblema , de a mea nici nu s-au atins ) probabil ca era praf pe masina ) ... deci cea mai buna varianta nu mai spalati masina in exerior :P ;)) si nu se ating de embleme ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google