Care e masina la care visati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    dar din gama BMW imi place conceptul CS pe care BMW vor sa-l scoate in serie. mai ales fata lui inspira chiar botul unui rechin........
    Attached Files
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #62
      Logan 1,4MPI

      Hmmm ce mi-s dori daca as avea banii disponibili si de masina si de intretinere , mi-as lua un HUMMER 1 varianta militara esterior si interior de LIMO.
      Dar este numai un VIS Frumos de iarna.......
      Attached Files
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • #63
        da totu e posibil daca esti baiatu lu patriciu ca sa ai pompa peco oricand la dispozitie se poate... Oare Hummer pe GPL nu scot astia?

        sigpic

        Comment


        • #64
          e bine ca suntem visatori si visam su ochi deschisi nu inchisi.........de la cuvantul ati dori ceva pana la avea e mult de mers .....eu unul imi iau golanul pana acolo ca e mult de mers .
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #65
            Ehee..la ce masina visez... Primele 3 in ordinea preferintelor:

            1. Ferrari Enzo FXX Evolutione
            2. Ferrari F430 Spider
            3. Range Rover (ceva mai realizabil)
            4. A6/A8 diesel (asta pana ajung la pct.3)
            Attached Files

            Comment


            • #66
              Logan 1,4MPI

              Ma sonikel tu ai replica la toate,nu vezi ca nu te baga nimeni in seama,discuta mai la subiect si numai comenta atat ca pe unii nu intereseaza,iar daca nu ia ce face intra numai in "cartierul constanta",ca pentru tine Iasul este departe si nu stiu daca stii drumu doar daca ati iei un GPS , dar oare stii ce este ala.
              Poate te ajuta cineva .
              Bye si nu purta pica este doar o parere .
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • #67
                ia uite altu , nene daca nu stii de gluma e alta problema... si cine nu ma inghite sa-mi zica ca daca sunteti prea multi va scutesc de prezenta mea total insuportabila... si ce legatura are iasul aici nu stiu?

                sigpic

                Comment


                • #68
                  citeva motive ca sa ne reamintim ca putem visa
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #69
                    Nu-mi place nici una din masini. In primul rand trebuie sa ai sonda in curte sau sa mergi cu cisterna dupa tine si sa faci alimentare in mers cum proedeaza pilotii de avioane, si in al doilea rand nici una din acele masini nu are emblema dacia.

                    Comment


                    • #70
                      Peter Pan cred ca a inteles gersit titlul acesui topic
                      in acest topic visam, aici putem sa ne dorim orice masina. prin acel film incercam doar sa mai aduc pe unii cu picioarele pe pamint
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #71
                        o masina care-mi place extrem de mult:
                        Attached Files

                        Comment


                        • #72
                          Daca vand golanul nu as avea bani sa-mi cumpar decat aveo.

                          dar din categoria "visuri de iarna" mi-ar placea urmatoarele masini: jaguar s type, audi s8, bmw x5, lamborghini murcielago, poate si lexus.

                          off topic - cum atasez poze mai mari (kb)?
                          Logan - siguranta si incredere!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by crististreulea View Post
                            Peter Pan cred ca a inteles gersit titlul acesui topic
                            in acest topic visam, aici putem sa ne dorim orice masina. prin acel film
                            incercam doar sa mai aduc pe unii cu picioarele pe pamint
                            Gusturile omului nu se discuta.Eu pur si simplu nu visez sa am o asemenea masina.

                            Comment


                            • #74
                              topicul a fost creat sa spunem ce masina ne-ar placea in caz ca am fi putrezi de bogati am avea un domeniu si nu am avea ce face cu banii.
                              Captain of the black pearl

                              Comment


                              • #75
                                Atunci in conditiile expuse de fabian, as mai pune un Enzo in plus, just in case, un Testarossa, un Murcielago si un Countach. Apoi un S600 si un A8. Si dupa un Range Rover...
                                Apoi as mai pune si 7 loganuri, si daca am treaba in oras cate unu pe zi. De ce 7? Ca in fiecare zi sa imi fac loc de parcare intre 2 masini si cat se repara una, o iau pe cealalta

                                La fripturi S600-le, iar pe autostrada ENZO!

                                Si cand te gandesti ca sunt si d-astia care o duc asa rau.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google