Ciocolata preferata&Bomboane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ciocolata de casa = ciocolata de lapte praf sau mai erau numite la magazine "batoane de ciocolata"

    PS: fac o poza cand imi mai face maicamea
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #92
      Mai nou se gaseste in comert ciocolata de casa la cutie de 2-3 kg...Poti cumpara 3-4 bucati....Este foarte buna si are un gust care mie personal imi aduce aminte de copilarie....Cea facuta in casa este mai buna, dar in lipsa de ....este buna si cea din comert.

      Comment


      • #93
        De obicei batoane Mars sau Lion si ciocolata cu alune sau arahide. DAR ... Exista bomboanele Mozart .... Moooamaaaaaa, sunt traznet, nu mai imi venea sa ies din ciocolateriile din Salzburg .... mai mult decat dupa ciocolata sunt mort dupa crevetii Thai Fun, punga albastra, as manca doar d-aia zilnic si nu cred ca m-as satura vreodata !!!!!
        Attached Files
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • #94
          Scoate poza cu bomboanele cu mozart ca LESIN de pofta..... vreau si eu una......

          Comment


          • #95
            Cu dedicatie speciala pentru Sonykel!
            Se gasesc in Romania, dar nu stiu in ce magazine. Stiu ca in Satu Mare se gasesc la magazine Unicarm, dar in rest nu stiu.
            Sunt foarte bune si sunt si mentolate...
            Attached Files
            Last edited by Andrei T; 18 September 2008, 14:58.
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • #96
              Devorez dulciuri sub orice forma,la acest capitol am ramas inca un copil,fara frica adaugirii kilogramelor in plus. Poate ca prefer Mars,Lindt si Poiana mai mult.Ca bomboane i-mi plac M&M. Recunosc rusinat ca sunt cam lacom...

              Comment


              • #97
                Mie imi place KitKat Chunky.

                Comment


                • #98
                  @Logan 4 ever: N-am gustat asa ceva dar sigur sunt mai proaste ca After Eight.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #99
                    Primola e buna...
                    dar lion e mult mai buna

                    ps: la urma urmei toate-s bune
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Milka, Raffaelo, Ferrero Rocher si bomboane dinalea nemtesti in ambalaj auriu... =P~ Ma doare stomacul de pofta...
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • Si bomboanele alea nemtesti in ambalaj auriu ce ar vrea sa fie? Ca Rocher vad ca ai scris mai sus deci nu sunt alea, si eu altele nu mai stiu.


                        Si mai trecem pe lista la mine si bomboane Lindt si bomboane Afte Eight cu lapte.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Dupa apropx 1000 de imagini vizualizate, am gasit poze.
                          Enjoy... 8-> =P~
                          Attached Files
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL View Post

                            si mie imi place albeni si twix sunt preferatele mele
                            si imi plac si astea de la milka de sezon cu scortisoara coaja de portocala etc...
                            N-ar fi mai simplu sa spui ce ciocolata nu-ti place, daca o exista vreuna bineinteles?

                            Sony, las-o mai usor cu dulciurile si caloriile, vorbesc serios.
                            Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                            Comment


                            • Ciocolata alba e preferata mea.

                              Comment


                              • Originally posted by ReBe View Post
                                Dupa apropx 1000 de imagini vizualizate, am gasit poze.
                                Enjoy... 8-> =P~
                                Se gasesc in romania,ca par apetisante

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google