Mutu , Prins Din Nou Dopat ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ma lasi si cu redactorii tai de la ziarele britanice in special...cine sunt astia?!ce legatura au ei cu fotbalul,sa faca topuri si alte chestii?sunt topuri realizate de fifa?uefa?frf?sau federantia din anglia?NU!niste baieti care scriu ce vor despre cine vor!

    Comment


    • #92
      @ PCH : tie cred ca ori nu-ti place fotbalul ori nu-l intelegi! Sunt topuri facute in functie de pretul platit pe jucator si realizarile lui.ti se pare normal ca pentru 23 de milioane cat a costat mutu in 25 de meciuri sa dea 6 goluri???mare atacant. si oricum redactorii aia au mai mare treaba cu fotbalul decat multi patroni de cluburi sau alti bagatori de seama din fotbalul romanesc.deci mai intereseaza-te inainte sa vorbesti.
      Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

      Comment


      • #93
        inchideti topicul , ca se polueaza degeaba.....nu a fost facut pe jigniri si rasism

        Comment


        • #94
          Originally posted by Alin0007 View Post
          Hai Mutu! Super jucator Mutu asta, acum aflu si eu despre el ca pe la nationala nu prea l-am vazut. Indiferent de suspendare, e bine ca nu-l mai cheama Razvan la nationala.
          ziceau mai multi ca nu sta nationala in Mutu , ba uite ca aseara a stat in Mutu .
          daca nu era Mutu fac pariu ca eram pe ultimul loc acuma.
          Mutu-Luxemburg 3-1

          Comment


          • #95
            Nu e chiar asa. Toata nationala a avut aseara alta atitudine. Iar pentru Mutu trebuie sa recunosc ca am tot respectul. A venit intradevar cu pofta de joc. Bravo lui. Pacat ca aseara n-au marcat si Torje si Muresan. Ar fi fost frumos.
            Si ca o concluzie: Avem nevoie intradevar de toate numele mari din fotbal de la noi dar sa vina cu pofta de joc si daruire.

            Comment


            • #96
              aici e si vina celor de sus , multe interese .
              ce cauta ropotan titular? cica nici rezerva nu figureaza unde joaca , in rusia.
              cu bosnia deac ce cauta si marica ? ala de 4 luni nu joaca si marica parca e dat afara , la fel si florescu.
              gardos se vede ca are emotii si frica`n el , sa stea la steaua , sa joaca meciuri tari , nu cu urziceni si tg-jiu.
              putea sa bage un rapa , un goga , un bourceanu ...etc

              eu nu cred ca au avut alta atitudine , daca luxemburg ne presa cum au facut`o la gol si la unele faza , eu zic ca luam bataie.

              Comment


              • #97
                Mutu a inchis gura la multa lume! si nu o data! Romania nu merita in momentul de fata un jucator precum Mutu, eu in locul lui nu mai veneam! Sunt prea multi invidiosi si paraleli cu fenomenul care arunca cu noroi in el! e prea puternic, asa psihic mai rar! Pacat ca a ajuns la 31 de ani!
                Romania nu mai castigase de cand nu a mai fost el convocat de ratoiul ala de Lucescu, care pe pariu ca are si autograf de la Mutu! deci de 1,5 ani! acum, a venit el si a batut si echipa! cica nu sta il el, sta in florescu si rat! sau bogdan stancu si torje!
                Last edited by PCH; 30 March 2011, 16:23.

                Comment


                • #98
                  Din pacate s-a adeverit ce spuneam acum un an de zile. Razvan si ceilalti contestatari ai lui ar trebuii sa il pupe si in fund. Sincer il locul lui la urmatoarea convocare as spune "pas", numai asa de-al dracu. Sa stea sa se roage de el sa vina. Numai la noi se intampla dinastea, cand e unu jos ii dam in cap si cand e sus il pupam in cur.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    nu cred ca a venit pt lucescu , a venit pentru ca e roman , sa`si ajute tara.

                    Comment


                    • Cu fotbalul nu e prea clar dar, ca tupeu, ai nostri sunt extraordinari daca asculti declaratiile de dupa meci si ale antrenorului si ale baietilor. Avem golaveraj negativ dar mucescu se mandreste ca a marcat trei goluri intr-un meci, nu spune ca intr-un meci cu profesionistii din Luxemburg, care au dat si ei un singur gol, si ala tot noua... zic profesionisti ca aud ca toti au cate o meserie pana pe la 5-6 seara... cel mai bine ar fi sa-si dea demisia razvanel, acum cand e in culmea gloriei, desi ar fi pacat sa scape victoria in deplasare cu 3-0 cu bosnia...

                      Comentatorul de aseara era fixat pe sintagma "maestrii apararii", cu referire la luxemburghezi. Daca si astia au ajuns sa fie maestrii apararii, atunci in 2012 sigur e finalul.

                      Aseara era un barman pe teren la cei din Luxemburg. Mult prea tare... mutu&tamas contra barmanului, de obicei joaca in aceeasi echipa

                      Sloganul celor de la bere a mers ca uns aseara: "Capitane, mai bem si noi ceva?!" Asta e singura intrebare la care Tamas ar raspunde raspicat "DA!".
                      Iar "Sibutramina" a devenit in presa "premium" un mare atacant si fotbalist ca le-a dat doua goluri unor amatori care te-au si condus un minut la tine acasa. Pai si noi "forumistii" daca intram aseara pe teren faceam un meci mult mai bun cu baietii din Luxemburg.

                      Aseara Mutu a batut 11 ospatari
                      Last edited by Mario Popa; 30 March 2011, 18:42.
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • Am vazut ca vorbesc de sus, zici ca sunt extraterestrii! Mai ales Torje si Razvan...Torje ala a facut si el 4 meciuri mai bune in campionat si zici ca e profesorul lui Cristiano Ronaldo! mucosu draecu...o fi dinamovist de-al meu, dar mi-am dat seama cata minte are! si nu doar el, toti sunt niste idioti si mutu, asa dement cum a fost, a demonstrat ca este destul de matur! cine a ascultat declaratiile lui dupa meci, stie ce zic! Chivu, un nesimtit, Radoi, nu il inteleg!

                        Comment


                        • Nu stiu cine zicea ca nu mai exista echipe mici. Inseamna ca n-a vazut nationala noastra...
                          Am reusit sa transam lupta pentru locul 5

                          Asta este generatia actuala , cu asta defilam.
                          Pur si simplu nu avem, de fapt Razvan Lucescu nu are, de unde alege altii mai buni???
                          Problema mare este ca nici din urma nu vine nimic.
                          Iar juniorii nostrii fac program de karaoke cu manele in autocar.

                          Pe Radoi il inteleg: a vazut ca nimeni nu-si mai da interesul la Nationala si a decis sa nu mai vina. Pt ce???? Cum Chivu s-a dat lovit si acum 2 zile medicii italieni l-au declarat apt pt meciul cu Milan de sambata ce sa cred eu de aici???
                          Asta este: Nationala nu exista.
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Chivu face asta de mult timp, nu de acum! In locul lui Mutu, chiar si Marica, nu mai veneam! Radu Stefan, la fel, nu inteleg ce probleme are!

                            Comment


                            • mario , nu stiu daca ai vazut declaratia de sf de meci a lui mutu , a zis clar , in bosnia nu sau jucat mingi deloc pe el .
                              daca stam sa ne gandim , 2 faze au avut ai nostrii in atac , golul lui marica din noroc si faza cand a sutat torje de a ricosat spre mutu dar nu a finalizat`o ca a respins fundasul.
                              ce vrei sa faca ?? sa ia mingea din careu nostru , sa dribleze si sa dea si 2 goluri ?scuza`ma , dar asta nici messi sau cine mai e mare jucator nu poate face.
                              daca am avea 2-3 ca mutu , radoi sau chiar ca Rapa , da Rapa , nu e greseala , sigur era alta nationala noastra .

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google