astazi am vazut...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Attached Files

    Comment


    • )))))))))))))
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • Asteptam o imagine ziua
        Attached Files

        Comment


        • Un Trabant....decapotabil
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Doua bucati!

            Si de la mine unul..."decopertat"
            Attached Files
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • Al tau e mai misto ca are numar pe capota...cred ca e de raliu
              sigpic

              Comment


              • Evident ca e de la raliu!
                Este condus in permanenta de patrupede cochete (matze si ogari)
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • Cu siguranta este tunat de cei de la Bavaria , are sigla BMW .
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • folie pe geamuri

                    duminica dupaniaza avind treaba in zona gari de sud in ploiesti am parcat masina sub podul de la gara de sud , cind m-am intors paralel cu lenuta era pacat un 206 super aranjat . o frumuseta scot telefonu sai fac o poza ca merita dar surpriza nu mai aveam baterie ,in timpul asta am tot dat ture in jurul masini cu telefonu in mina enervat ca nu vrea sa faca poze intru in masina dau pe accesorii si dau sal pun la incarcat, in timp ce cautam incarcatorul in torpedo imi sare in ochi un detaliu pe care nu il observasem scaunele din fata erau rabatate catre bord[206 era in 3 usi] ,casc ochi mai bine si observ o pereche de picioare care incercau sa intre intro pereche de blugi [geamusile pe spate erau cu folie si nu vedeam nimica ], mai apare inca o pereche de picioruse mai finute de data asta care incercau aceaiasi operatiune ca primele dar cam fara noroc [nu cred ca facu armata]
                    atunci am realiza ce facusi , am intrerupt un monent mai intim ce se petrecea pe bancheta din spate ,
                    Cred ca iau trecut toate caldurile cind m-au vazut plimbinduma cu telefonu prin jurul masini , acuma asteapta sa apara filmu/pozele pe yutube
                    Nu stiam ce sa fac ,sa ma duc sa-mi cer scuze cred ca era prea mult , asa ca am taiato cit mai repede din parcare
                    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Un Trabant....decapotabil
                      Am vazut acel Trabant cu numar de BR circuland in Galati

                      Comment


                      • Trabantul rosu din galati avea acum vreo 2-3 zile numere cu xxxxPROBE iar acum are numere de SB.
                        sigpic

                        Comment


                        • care e treaba cu trabantul ala? ca am vazut si eu unul prin moldova, bacau, neamt, nu mai stiu exact care. ce probe fac cu PAL-ul ala?
                          sigpic

                          Comment


                          • Enigma TRABANTULUI

                            Trabant decapotabil de Galaţi
                            Deşi are număr de Sibiu, „bolidul” are un proprietar local – mai mult, un re/constructor al său.
                            L-a cumpărat cu şapte milioane lei vechi, si nu l-a „cârpit”: a cumpărat proiectul decapotabilei din poză, după care a recondiţionat hoaşca bătrână, de la o firmă germană, Ostermann, care face numai Trabanturi decapotabile. Are un motor Volkswagen de ultimă oră, de 1.100 cmc.
                            Attached Files

                            Comment


                            • liniuta intre avioane...cred )
                              scuze calitatea, dar e facuta cu telefonul


                              ps: l-a luat ala din urma ))
                              Attached Files
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • O intrecere intre doua companii aeriene

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google