astazi am vazut...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bmw isetta,de la inceputurile anilor 50.il gasesti pe bmwclub.ro

    Comment


    • #47
      ce mica e, dar ce ingrijita
      sigpic

      Comment


      • #48
        A scos BMW -ul din faliment. E greu de crezut ca BMW a fabricat asa ceva . Nici macar nu era proiect BMW , dar in vremuri de criza.

        Comment


        • #49
          cauta pe google si o sa vezi mai multe modele al acestui model. e chiar BMW, in persoana ). mie imi place cum arata. zici ca e un fiat 500 restilizat
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #50
            Am cautat si am gasit. Merci frumos BC08VDS pentru informatie. Se pare ca au fost fabricare modele si mai mici. Asta din poze e BMW Isseta 600 care e cel mai "mare" dintre toate.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #51
              Merge sa-l pui in portbagajul unui X5...pe post de modul de salvare in caz de urgenta
              On topic: Imi place jucaria
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #52
                noroc ca am vazut volanul ca nu imi dadeam seama care e fata si care e spatele
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • #53
                  pai si cum drac intri in ea? ca are usi doar in spate. intri prin spate pe bancheta, escaladezi scaunele sa treci la volan? vad ca mai e un maner in fata dar se deschide vreo trapa cu tot cu bordul pe ea? dubios design...

                  LE: aha, am gasit raspunsul :
                  Last edited by bro; 17 January 2009, 11:19.

                  Comment


                  • #54
                    Eu am o curiozitate: motorul se poate lua in casa, in valiza?
                    Asa...sa nu le dea de gandit unor "flacai veseli"

                    P.S. "Fatza" este cea cu usa, care sustine volanul, pe puntea cu doua roti. Se intra astfel: tragi frumusel de usa, te faci miiiiiiiic, te strecori, te asezi pe canapea, tragi usa cu bordul, volanul, si apoi...spor la pedalat
                    Ciudata procedura de a intra la bordul asteia...
                    Last edited by 77sky; 17 January 2009, 11:52.
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • #55
                      @77sky: ce flacai veseli? la ei nu prea exista asa ceva. cred ca de asta nu au fost aduse si la noi asemenea modele, de teama hotilor, care le bagau in buzunar si plecau linistiti
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #56
                        Aline...Ma gandeam sa imi iau o masina d-asta, "jmachera" caci in aglomeratia oraselor noastre prinde al nabii de bine! Si la strecurat si la carburant.
                        Asa ca, invariabil, ma gandesc la "flacaii veseli"
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #57
                          aaaahahahahahaha, ce buburuza! nu cred ca avem bani de asa ceva. cred ca e mai scump ca loganul
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            @77sky: asta da. vorba lui bogdan. cred ca e mai scump decat un logan. si daca se enerveaza unu pe tine in trafic iti da un shut de incepi sa zobri
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #59
                              eu cu cele 95 de kilogramele ale mele nu m-as urca in sapuniera aia! Si oare cate stele o lua aia la un impact frontal ca eu cred ca mori in ea daca intra un biciclist in tine !!!!

                              Comment


                              • #60
                                ...eu m-as urca, dar intr-una din aia cu 4 roti, nu cu 3...eu am cu 10 kg mai putin ca tine, da m-as urca in prima mentionata de mine(cu 4 roti):P
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google