astazi am vazut...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e bine ca inca se mai glumeste in tara asta. sa vedem dupa inca un an de guvernare PSD daca mai putem rade ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Ce te face sa spui asta?

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Din aceeasi categorie este si acesta, review-urile sunt tari de tot: http://www.emag.ro/televizor-smart-a.../pd/DFD1N2BBM/

        Comment


        • Funny

          Comment


          • Originally posted by alinn28 View Post
            Din aceeasi categorie este si acesta, review-urile sunt tari de tot: http://www.emag.ro/televizor-smart-a.../pd/DFD1N2BBM/
            Primul e genial.

            Comment


            • Ca sa fie cat mai clar
              Attached Files

              Comment


              • Am vazut oferta la emag: "anvelope de vara cu marcaje de iarna".

                Comment


                • ce te distreaza asa de tare ? exista, se numesc michelin crossclimate.

                  Comment


                  • Se mai numesc si allseazon. Poti sa le zici: "de iarna, bune si vara".

                    Comment


                    • "Bune" in toate sezonele si totusi nu exceleaza intr-un nici un sezon , sunt un fel de cheie franceza nu este ce trebuie dar iti faci treaba cu ea.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment



                      • Cu mentiunea: "produs românesc".
                        Si am mai vazut foarte multe avioane intr-o zona in care nu prea apar de obicei. O fi fost ceva special azi?

                        Comment


                        • Originally posted by Fanez View Post
                          Se mai numesc si allseazon. Poti sa le zici: "de iarna, bune si vara".
                          nu pot sa le zic allseason pentru ca crossclimate sunt DE VARA care sunt bune si iarna. ei specifica clar asta.

                          "TEST. Anvelopa de vară legală şi iarna: Michelin CrossClimate"

                          http://www.pro motor.ro/teste-auto/test-in-premiera/test.-anvelopa-de-vara-legala-si-iarna-michelin-crossclimate-13931255

                          Comment


                          • Una e sa zici: "de vara care sunt bune si iarna" si alta e sa zici: "de vara cu marcaje de iarna". Ca si cum ai zice: "de vara dar pe ele scrie de iarna".

                            Comment


                            • tu o tii pe a ta. esti mai tare de cap. n-am gasit articolul publicat de michelin si n-am timp sa stau sa caut, dar exact asa scria:
                              de vara cu marcaje de iarna. chiar atrgeau atentia sa nu fie confundate cu allseason

                              Comment


                              • crossclimate nu este declarata all season
                                mai exact este:
                                ”Anvelopa de vară omologată și pentru a circula iarna”
                                Last edited by sorin1983; 22 March 2017, 21:47.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google