Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandero arata oricum, dar nu ca in poza de mai sus.

    Descoperă Dacia Sandero, un model citadin marca Dacia: prețul, designul nou, echiparea și motorizările.

    Ala e exercitiu de Astra K, cu grila si bara fata de Sandero.

    Comment


    • Originally posted by Seba View Post
      nu-s eu sefu' ala care schimba bannere cristi_xp e tartorul, ca sa zic asa. si daca tot e sa fiu sincer pana la capat, nu stiu cine se (mai) ocupa de designul forumului...
      Ah, ok...
      Aș putea da o mână de ajutor dacă este nevoie.
      La o adică, mă găsiți prin zonă!

      Originally posted by mr.K View Post
      Sandero arata oricum, dar nu ca in poza de mai sus.

      Descoperă Dacia Sandero, un model citadin marca Dacia: prețul, designul nou, echiparea și motorizările.

      Ala e exercitiu de Astra K, cu grila si bara fata de Sandero.
      Mi-ar place sincer ca peste 3 ani când iese Loganul din garanție să-l schimb cu ceva similar cu ce se vede în poza de mai sus...
      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

      Comment


      • mr.K
        Banned

        as putea sa intreb de ce ?
        ps:intreb pe seba ca nu mi se raspunda asa ... in doru lelii "ca a incalcat regulamentul".

        pps: unban mr. K va rog. aducea un strop de "culoare" acestui forum. fara el nu cred ca mai intru.
        Last edited by Costi-bc; 8 May 2018, 17:56. Reason: Automerged Doublepost
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Mda, ar trebui sa lasati orgoliile prostesti deoparte. Nu stiu ce a facut mrK, dar eu l.am vazut cu mult bun simt aici. Chiar daca a gresit se poate trece cu vederea, cu totii gresim.
          Asa s.a procedat si cu unii utilizatori de la care chiar aveam ce invata de la ei, oameni care se pricepeau la masini.
          Păcat de acest forum, am invatat atatea de aici...

          Comment


          • @costi, daca deranjezi pe aici, esti luat in colimatoriu si pac te baneaza, unii useri se bucura ca a fost banat, dar uita un lucru, ca si ei la rândul lor pot fi banati.

            Comment


            • Eu cred ca avea prea mult timp liber oricum , o sa ii prinda bine pauza asta
              Pe bune acum, sa stai zi si noapte pe forumul asta si sa postezi in toate threadurile...adica pe orice thread te uitai, dadeai de el, era priceput la toate, de la politica pana la uleiuri, piulite, cred ca si la cibernetica . Orice subiect s-ar fi discutat pe forumul asta, el era prezent si nu numai ca stia despre ce e vorba, dar ii mai si contrazicea pe cei din domeniu .
              Nu am nimic cu el, nu ma intereseaza, dar cred ca lucrurile astea le-au observat mai multi , probabil avea vreo frustrare ceva, cine stie?
              In fine, vroiam sa scriu asta undeva, ca de atata timp de cand intru pe forum, pe orice thread intram, pac pac, aparea mr.k contrazicandu-se cu toti si facand in asa fel incat sa aiba el ultimul cuvant si etc. etc. . Si sa nu imi spuneti ca ati aflat informatii folositoare de la el cum ati aflat de la alti useri, gen planetara, torquemada, hyraiama (parca) etc.
              Sper ca acum isi foloseste timpul mai bine.
              sigpic
              !

              Comment


              • Seba, daca ar fi sa-mi iau niste gume allseason, ce-mi recomanzi ? Nu are importanta pretul, dar sunt prea hodorog ca sa mai valsez cu colacii astia la schimbarea anotimpurilor.
                Pe net am vazut ca ar fi ok Continental...
                Multumesc anticipat.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Originally posted by Costi-bc View Post
                  mr.K
                  Banned

                  as putea sa intreb de ce ?
                  ps:intreb pe seba ca nu mi se raspunda asa ... in doru lelii "ca a incalcat regulamentul".

                  pps: unban mr. K va rog. aducea un strop de "culoare" acestui forum. fara el nu cred ca mai intru.
                  Eu urmaresc forumul de aproape un an an si am devenit user de cateva luni. In ultimele posturi mr.K a fost putin acid dar si a fost atacat.
                  Si eu cred ca aducea un plus de culoare forumului, dar eu voi mai intra indiferent de asta.

                  Comment


                  • Ca avea sau nu prea mult timp liber mr.K asta-i fix treaba lui si nu a noastra !
                    Ca posta prin toate thread-urile , iarasi , fiecare isi expune opinia , cand nu esti de acord cu ce spune celalalt , incerci sa-i expui argumentele/dovezile legate de tema threadului respectiv , vrea sa inteleaga bine , daca nu iarasi bine.
                    El cumva a fost mai tot timpul prins pe la mijloc , in sensul ca mai prin toate thread-urile se deviaza mult de la subiect si se incepe cu flame , el oarecum alimenta acel "foc", pana la urma e bine sa stii cand sa te opresti din treaba asta.
                    Last edited by prometheus; 16 May 2018, 19:07. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Corect, fiecare cu treaba lui si parerile lui. Eu am spus-o pe a mea mai sus, nu am voie?
                      Daca Seba i-a dat ban-ul, eu il felicit .
                      Sa ai zeci de mi de posturi despre...mai nimic si sa te dai cunoscator in toate domeniile posibile expuse pe aici...in fine
                      Pana la urma e doar un forum, dar unii il ia prea in serios
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • Salut. In urma legii europene privind protectia datelor, anumite forumuri s-au inchis. Cg forum, spre exemplu, era la fel cu logan forum, inclusiv forma forumului, doar ca discutiile erau despre PC, vanzarile erau de componente. CG forum s-a inchis justificand ca ar avea nevoie de milioane de euro pt a il mentine in viata.
                        Intrebarea mea este cum de logan forum nu s-a inchis? Nu ca as vrea sa se inchida, departe de mine gandul, insa cum s-a gestionat situatia privind protectia datelor? 10x.

                        Comment


                        • Cred ca CG s-a inchis in primul rand din cauza nerentabilitatii. Partea cu GDPR mai putin.
                          Dar daca e sa vorbim la subiect, presupun ca loganclub se va diviza. Ideea e ca daca nu ai parte de vanzari si reclame nu se aplica GDPR. Ma rog, faci lista cu cine are access la date personale , plus ca mai faci purge la ip, adrese de mail lunar sau la cerere. Practic GDPR ar obliga moderatorii ca in baza unu-i PM d ela mine sa stearga toate(sau partial) datele despre mine. Daca nu solicit atunci le pot tine o perioada de timp.
                          Revenind la divizare, cel mai probabil pentru vanzari si reclame s-ar putea face alt forum cu reguli mult mai stricte si useri diferiti de cei de pe actualul forum.

                          Dar cel mai probabil va fi lasat asa ca oricum nu se va plange nimeni, bine, poate doar misteriosul K care sigur va fi expert in GDPR in 5 minute de la intrarea in vigoare. Bine ca am scapat de el ca nu facea decat sa incite

                          Comment


                          • La GDPR partea periculoasa o constituie amenzile, nu stiu ce e in spatele unui forum dar nu cred ca sunt zeci de tabele in DB, ci doar cateva.

                            Comment


                            • Sadicu are dreptate
                              ComputerGames.ro, unul dintre primele site-uri şi forumuri lansat în .ro s-a închis ieri, după 21 de ani de activitate. Anunţul de pe...

                              Comment


                              • Cel putin punctul 20 din regulament se va schimba (vezi mai jos).

                                Challange-ul mare va fi ca administratorul va fi obligat sa stearga si TOATE POSTARILE userului. Ba mai mult la inceput trebuie facuta curatenie in useri, sa raman doar cei activi sau cei caresi exprima acordul ca doresc sa li se stocheze anumite date personale (email, data nastere etc) iar toti ceilalti vor trebui stersi impreuna cu toate posturile.
                                Acum nu stiu Cristi_XP cum a inregistrat forumul asta, ar putea sa fie sub ONG desi nu cred.

                                In fine, ideea de baza e ca decizia apartine adminsitratorului cat de mult se risca. Adica poate sa zica ca la momentul log-out-ului se vor sterge toate datele despre utilizatorul respectiv cu exceptia userului si a postarilor (care vor fi sterse la cerere). Sau stocheaza date pentru a atrage publicitate dar va trebui sa suporte eventualele amenzi.

                                20. Daca nu poti sau nu doresti sa respecti acest regulament, singura solutie consta în încetarea participarii la acest forum. În caz contrar, vom fi nevoiti sa luam toate masurile necesare pentru ca forumul LoganClub&ClubSandero sa-si desfasoare existenta în bune conditii, incluzând interzicerea dreptului de a mai posta (ban-area), temporara sau pe termen nelimitat. Încetarea activitatii pe forum se face "ca atare", fara a fi întreprinsa nici o actiune din partea nimanui. Asadar, nu cere sa-ti fie sters user-ul, nu-ti sterge propriile posturi, nu scrie posturi kilometrice pline de acuze la adresa administratiei, nici aici si nici pe alte forumuri. Cu alte cuvinte încearca sa parases,ti decent comunitatea iar membrii acesteia sa-si aduca aminte cu placere de activitatea ta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google