Scaunul Rotativ Produs De Renault

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scaunul Rotativ Produs De Renault

    ''French carmaker Renault has just announced what it calls Europe's first front passenger swivel seat, a technology that will be exclusively available on Clio starting later this year.''
    Articol complet http://www.autoevolution.com/news/re...eat-18824.html

    Oare va fi si loganul echipat cu un astfel de scaun in viitorul apropiat?Cred ca ar fi folositor acest scun pentru anumite persoane.
    Attached Files
    Last edited by crull; 8 April 2010, 00:26.

  • #2
    asta e bun pentru taximetristi

    Comment


    • #3
      e un alt fel de a te scarpina la urechea stanga cu mana dreapta
      sigpic

      Comment


      • #4
        pentru oamenii in varsta cred ca ajuta destul de mult .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Eu chiar as fi avut nevoie de asa ceva cand am transportat un bolnav cu pareza.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #6
            este foarte bun pentru persoanele cu handicap fizic
            sigpic

            Comment


            • #7
              ma mir cum de nu citroen a inventat chestia asta...si eu cred ca e utila la anumite persoane.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                asa ceva ,serios mi-ar trebui mie cu putine modificari sa se intoarca exact 180de grade sa se uite sotia in spate nu la kilometraj .........
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • #9
                  Interesant, f interesant si foarte util
                  House is in the house

                  Comment


                  • #10
                    Pentru batrani ar fi perfect,asteptam implementarea oficiala pe logan sau il cumparam si il montam noi.

                    Comment


                    • #11
                      renault espace are asa ceva, util si la fete, nu te mai dai jos din masina

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by blackufo View Post
                        asa ceva ,serios mi-ar trebui mie cu putine modificari sa se intoarca exact 180de grade sa se uite sotia in spate nu la kilometraj .........
                        Tare rau "inventia" ta.

                        Si da este util pt persoanele cu handicap...ca noi Doamne fereste nu avem nevoie de asa ceva...Doar pt sotii

                        Comment


                        • #13
                          Daewoo Tacuma venea echipat standard cu scaun pivotant pentru pasagerul din dreapta, asa ca incercati pe la dezmembrari daca aveti nevoie de asa ceva.
                          sigpic
                          Ambition 1.5 dc

                          Comment


                          • #14
                            consider ca "inginerii de la renault" trebuiau sa lucreze mai mult la scaune,sa simti ca stai in masina nu in aro pe cutia de scule...si abia apoi putea sa le faca si para-rotative!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google