Ce Promoveaza Mass-media In Ziua De Azi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Promoveaza Mass-media In Ziua De Azi?

    Asistenta tv fara creier şi-a făcut apariţia în emisiunea ?Răi da` buni?. Da, există specia asta. E colegă cu alte ?vedete de calibru? ale showbiz-ului românesc, precum Andreea Tonciu şi Sânziana Buruiană.Tâ...


    enjoy

  • #2
    Mare e gradina ta Doamne....

    Comment


    • #3
      Astea sunt bune numai de p...

      Comment


      • #4
        Ori e tuta de-a binelea,ori joaca foarte bine rolul de proasta pentru audienta.

        Comment


        • #5
          Ar vrea ea sa joace un rol! E proasta de-a binelea!

          Comment


          • #6
            Si uite asa se face rating si lumea o cunoaste...

            Comment


            • #7
              Da, face rating, lumea o cunoaste, dar lumea cand o va vedea va zice:'uite si pe proasta aia de la antena". Asa ca e mai mult reclama negativa!

              Comment


              • #8
                Pai creste in topul pitipoancelor,acum va avea acces in alte cercuri.

                Comment


                • #9
                  sigur nu-i facatura. ori credeam daca era invitata pe altundeva. dar nu si la proasta aialalta de bahmuteanca.
                  deci e pe bune. neuronul e specie pe cale de disparitie.

                  Comment


                  • #10
                    zdrente...oare cati km de banana au mancat ele ca sa ajunga vedete ? urasc ce promoveaza astia la tv in ultima vreme

                    Comment


                    • #11
                      DUMNEZEULE dormi?

                      Comment


                      • #12
                        in ultima vreme? prostia se promoveaza de multa vreme pe sticla. cand ati vazut ultima data o emisiune televizata de cultura sau tehnica, sau macar de arta? numa "shopingu' si manelele e viata mea". cu cat te dai in spectacol mai mult cu atat atragi mai multa audienta.
                        si asta se intampla pentru ca nivelul de educatie e in continua scadere, pentru ca, nu e asa, saracii nostrii copii in scoala sunt surmenati de atata invatatura si tabla inmultirii. s-o mai lasam deci dreq de carte, acum e la moda sa-ti injuri/bati profesoara, sa filmezi totul si sa pui pe youtube. e la moda, cool, "prea tare" [orice ar insemna idiotenia asta cu <prea> tare].

                        atata timp cat corolat cu nivelul de cultura care tinde abrupt catre 0 alimentezi populatia cu "stiri senzationale" de prost gust si emisiuni cu handicapati, vei crea poporul perfect: atat de prost si redus incat il poti manipula politic dupa bunul plac.

                        spuneti-mi ca sunt obsedat de vreo teorie a conspiratiei, dar asta-i crezul meu.
                        Last edited by Cezar; 14 April 2010, 22:59.

                        Comment


                        • #13
                          mass-media promoveaza ce vor mogulii. de unde stiu ca le vin banutii, ca n-o sa le vina de la PHOENIX sau IRIS sau alti artisti adevarati, care fac ce stiu si trebuie sa faca.

                          Comment


                          • #14
                            asa e, asta de ar fi sa consideram ca poporul inghite orice i se baga in gura. eu personal nu mai am cablu tv de peste 1 an si sunt cat se poate de fericit. am toate stirile pe internet, pe care le pot filtra dupa bunul plac astfel incat sa nu fiu nevoit sa ma uit la toate gunoaiele de "noutati". iar informatia abundenta de pe internet care este si valoroasa in cazul in care te deranjezi sa o cauti, tine foarte bine loc de emisiuni.

                            consider ca trebuie sa fi dependent de tembelizor ca sa-l mai aprinzi in ziua de azi.

                            Comment


                            • #15
                              Ce Promoveaza Mass-media In Ziua De Azi?

                              Ce promoveaza mass-media in ziua de azi?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google