Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • danielliviu
    replied
    Eu vreau suporti 1 set
    Ajung la mare (Eforie) duminica. Cat costa un set?

    Leave a comment:


  • CosTin
    replied
    Nu mai vrea nimeni suporti de numere "LoganClub"? Mai am decat 4 seturi in actualul stoc.

    Leave a comment:


  • FLORIN77
    replied
    Misto , de abia astept sa scot Redul din service sa-i montez suportii . Merci Costin .

    Leave a comment:


  • ady_p
    replied
    Originally posted by SilviuB View Post
    Ady_p, Avionulnegru, FLORIN77, Xew, SilviuB

    Surprinzator au fost puse ieri pe la 3 - 4 si azi le-am ridicat ... Foarte frumoase. Multumim Costin.
    Acuma ramane sa ma intalnesc cu fiecare ( o sa vin si sambata la polivalenta ).
    SilviuB nu stiu exact daca reusesc sa ajung sambata la Polivalenta. Lasa-mi un PM aici sau pe yahoo messenger cu numarul tau de telefon si te sun sa vedem cum facem. Va multumesc amandurora pentru eforturile depuse. Cu respect, Adi.

    Leave a comment:


  • CosTin
    replied
    Ma bucur ca au ajuns cu bine si de asemenea super repede. Chiar nu ma asteptam sa ajunga asa de repede.

    Leave a comment:


  • xew
    replied
    Pai o sa incerc si eu sa ajung si sa-ti dau banii.
    Iti multumesc si tie si lui CosTin.

    Leave a comment:


  • SilviuB
    replied
    Ady_p, Avionulnegru, FLORIN77, Xew, SilviuB

    Surprinzator au fost puse ieri pe la 3 - 4 si azi le-am ridicat ... Foarte frumoase. Multumim Costin.
    Acuma ramane sa ma intalnesc cu fiecare ( o sa vin si sambata la polivalenta ).

    Leave a comment:


  • Andrei T
    replied
    Originally posted by CosTin View Post
    @Logan 4 ever: Mai am cateva seturi. Stocul actual e cam pe terminate dar mai am vreo 3-4 seturi disponibile.
    @ady_p: Silviu mi-a trimis comanda azi, iar maine, cel tarziu poimaine dimineata va voi trimite coletul.
    Cand vei avea stoc nou, sa ma anumti si pe mine pe pm, ca o sa vreau si eu un set, dar putin mai incolo.

    Leave a comment:


  • ady_p
    replied
    Multumesc CosTin.

    Leave a comment:


  • CosTin
    replied
    @Logan 4 ever: Mai am cateva seturi. Stocul actual e cam pe terminate dar mai am vreo 3-4 seturi disponibile.
    @ady_p: Silviu mi-a trimis comanda azi, iar maine, cel tarziu poimaine dimineata va voi trimite coletul.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google