Suporti numere de inmatriculare "LoganClub"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suprtii de numere nu sunt decat in formatul actual...pentru alt format costurile sunt mari...cititi si voi topicul de la inceput.SI daca va bagati la "afacere" ...jos palaria.
    sigpic

    Comment


    • Vreau si eu un suport dar cu scrisul asta
      Attached Files

      Comment


      • Eu vreau un set de suporti cum sunt toate...daca se ocupa cineva sa imi trimita si mie sa stiu cui dau datele de contact. Mersi.
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • as vrea si eu un set,cu ce o fii...Logan Club sa scrie....cine imi poate trimite si mie?
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Salut as vrea si eu 2 seturi de suporti de numere cu logan club.Sunt din petrosani daca mi le putetzi trimite ar fii super.Ast rasp

            Comment


            • care este pretul pentru 2 suporti "logan club" ?
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • si eu intreb de o luna si nu mai rasp nimeni....
                s-or fi terminat......
                JIJI

                Comment


                • erasmus nu mai are suporti..poate mai are cativa Keanurev.... momentan nu ma bag....treuie sa comanda 100 de perechi ...bani am sa le cumpar...dar scap de ele in 5 ani :| .. incerc sa primesc o oferta mai buna ..

                  Comment


                  • bun, te intelegem, n-o sa ramai cu marfa n stoc ca blochezi banu
                    tovarase keanurev tu nu zici nimic?
                    de rau de bine?
                    JIJI

                    Comment


                    • Daca suport numerele de inmatriculare cu Logan Club ? Pai de ce sa nu le suport ?

                      Eventual "suporturi" numere de inmatriculare, asta e forma corecta la plural dar vad ca e deja generalizata treaba cu "suporti".

                      Nu aruncati cu pietre dar e destul de aiurea cu "suportii" astia, I-am mai zis unui nene la service "in cartier" ca e suporturi nu suporti si mi-a zis ca sunt nebun, toata lumea zice asa...

                      SUPÓRT, suporturi, s.n. Ceea ce susține sau sprijină un obiect; piesă sau dispozitiv care servește la susținerea unei piese, a unui sistem tehnic etc. ♦ Fig. Ajutor, sprijin, reazem. – Din fr. support.
                      .
                      Last edited by Shakar; 10 January 2010, 00:25.
                      '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                      Comment


                      • se pote si mie un set de suporti de numere
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Nu se poate ca aia de la DOBRE nu mai fac pentru nimeni altcineva doar pentru costin ca o zis ca el o platit matrita si uite asa nu avem suporti de numere de prin iunie.. de cand a plecat costin, nu se stie cand vine.... pana atunci nu avem suporti.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • In targ la Vitan se mai gasesc suporti cu L.Club...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • da se mai gasesc cu siguranta

                              Comment


                              • mi-am luat eu cu 10 ron setul din vitan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google